Treść opublikowana przez xkulix
-
[ALL B6] Prośba o analizę błędu 16396
Witam, Mam problem z moja A4 1.8T ostatnio robiłem głowicę i po przejechaniu 600km wyskoczył mi błąd i zapaliła się kontrolka silnika. Sprawdziłem VAG'iem i oto co wyskoczyło: 16396 P0012 001 - Rząd 1, przestawienie wałka rozrządu w kierunku wcześniej. Nieosiągnięta wartość wymagana. bylem u mechanika sprawdził rozrząd i podobno wszystko tam dobrze. Dodam może że czasami mam problem z odpaleniem na ciepłym silniku, trochę muszę nim pokręcić żeby załapał.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
......dałbym nawet cała skrzynke żeby to była tylko cewka......wypalony zawór praktycznie nie mam cisnienia na 3 cylindrze......
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
......a u mnie już wszystko jasne 1 cylinder padł.....jutro zobaczymy dlaczego.....
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
......poczekam, mam nadzieje że to nic strasznego ......chociaż miałem jechać we wtorek do wawy i teraz się zastanawiam........
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
witam, .....koledzy zapalila mi sie kontrolka silnika, potrzebowałbym sprawdzić logi błędów......co to znowu za cholera wkradła sie do mojej B6 a juz mialem taki spokój.........Adam może ty będziesz miał kiedyś chwilkę......
-
[B6 ASN] Bierze olej
kolego mam to samo 1L na 1500 km sprawdz czy jak wyciagniesz bagnet na wlaczonym silniku to nie dymi jak tak to moze byc problem z pierscieniami
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
wlasnie wrzuciłem temat, ale dzieki Maniusiek28, przynajmniej wiem ze nie powinno kopcic
-
[B5 AHL] Lekkie dmuchanie spod korka oleju
no wlasnie sprawdzałem bo łyka i to dużo oleju - 1L na 1500 km
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
koledzy, trochę mi kopci z pod korka i jak wyciągnę bagnet to to samo (mała lokomotywa)
-
[B5 AHL] Lekkie dmuchanie spod korka oleju
Ja wczoraj sprawdzałem i lekko dymi z pod korka i jak wyciągnę bagnet to samo zaczęło sie tak po wymianie oleju na niby taki sam ?? czyżby remnonicik ??
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
mieszkajac w krainie deszczowców tez mialem okazje pojezdzić dżagiem 3.0 V6 i muszę powiedzieć ze faktycznie bardzo wygodne autko i jak trzeba przycisnac to idzie...nawet przed kupnem B6 ogladalem jednego w PL ale stwerdzilem ze to raczaj dla emeryta autko. Oczywiscie to tylko moja opinia
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ok, bede [br]Dopisany: 06 Maj 2010, 08:49_________________________________________________no i wszystko jasne koledzy Part o numerze 8E0 927 317 - to pompa podcisnienia wzmacnijąca moc...... siły hamowania montowana w miejscu na webasto.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Adaś pamietasz mojego problema z kontrolka silnika juz wszytko bylo oki i dzisiaj znowu zrobil mi niespodzianke . Moze polecisz mi jakiegos dobrego fachowca w pueblo co ??
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Najlepszego Wszystkim
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jade wlasnie dzisiaj
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
tak kable sprawdzalem jest ok tylko ten czujnik jest podejrzany widac ze bylo przy nim kobminowane - jak dla mnie , jak bylem w serwisie to podlaczyli jeszcze raz i w kompie wyskoczyl tez termostat i wymienili :-( tez mi sie nie chcialo wierzyc ze termostat jak temp. jest ok, mowilem o czujniku ale wiesz....specjalisci sa specjalisci...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
witam, trochę mnie tu nie było ale zycie bez neta czasami boli (zmiana operatora) Adadur wymieniłem termostat dokładnie tydzień temu i dzisiaj rano znowu zapaliła mi sie kontrolka silnika help , może to jednak ten drugi blad co był ?? a jak wczoraj na spociku ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no niestety, ale widac ze przy tym czujniku juz ktos wczesniej cos kombinowal i przez to pokazuje to zwacie do plusa. A jak tam twoje partycje caly czas szukasz dysku ??
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
miales racje podjechalem do kumpla i okazalo sie ze czujnik termostatu walniety a samego nie mozna kupic, tylko caly kpl.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
adadur szukałem tego w silniku i wyglada normalnie przewody raczej tez, moze mini spocik na nichmana ??
-
[B6 AVJ] Dwa błędy w Silniku
Address 01: Engine Control Module Part Number: 8E0 909 518 A Component and/or Version: 1.8L R4/5VT 0003 Software Coding: 0011581 Work Shop Code: WSC 40517 2 Faults Found: 17701 - Map Controlled Engine Cooling Thermostat (F265): Short to Plus P1293 - 001 - Upper Limit Exceeded 17939 - Camshaft Timing Adjustment: Open Circuit P1531 - 004 - No Signal/Communication - Intermittent - MIL ON
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja mam 160 wolną, ale to pewnie za mało.....
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no to wlasnie byla ona ja sobie odpoczywalem z boku, a jak tam autko juz sie zbiera dobrze ??
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
który kolega sie dzisiaj popisywał przed moja zona na grunwaldzkiej w avancie :>
-
[B6 AVJ] Zapala się kontrolka silnika
mmmmm bede musial jutro rano sprawdzic