baltazar7

O baltazar7

Osiągnięcia baltazar7

Reputacja

1. Witam wszystkich, Zamierzam zakupic letnie opony 235/45 na 17" felgi, czytajac komentarze czesto pojawiaja sie pozytywne opinie na temat opon Continental ContiSport. Jednak jak sprawdzilem uklad tej opony wyglada na asymetryczny, jaka powinienem zastosowac opone w mojej A4 asym. czy sym??? Jak przejrzalem kilka newsow opony asymetryczne ulegaja szybciej zniszczeniu ale sa cichsze niz symetryczne. Co zatem powinienem wybrac? dziekuje za podpowiedz!!!
  2. Witam serdecznie wszystkich klubowiczow i milosnikow brzmienia!!! Mam pytanie...zamierzam kupic a4 i dlatego pytam was w jakich modelach a4-B6 mozna spotkac ten system. dzieki
  3. Witam Klubowiczów A4, rejestruje sie w fan klubie gdyz mam zamiar w przeciagu kilku tygodni zakupic jakąś sliczną A4... a przed tym chce sie dowiedziec czegos wiecej i poczytac opinie o tym wspaniałym aucie. pozdrawiam wszystkich