-
Spocik Lubuski :)
ja mam blacharza lakiernika na chynowie z ktorym wspolpracuje od lat , malowal mi nascie aut , nawet obecna panne w bieli a4 ;> polecam moge podjechac i umowic
-
Spocik Lubuski :)
kto byl w wolsztynie??;>
-
Spocik Lubuski :)
to ja tez bede ;>
-
Spocik Lubuski :)
dawajcie cos dzis ogarniemy , kto moze dzis byc?? gg 2070941
-
Spocik Lubuski :)
to ja tez sie nastawie na 21 ;>
-
Spocik Lubuski :)
wiadome jest to ze ta cena jest niemozliwa do osiagniecia chyba ze byloby napisane alles schaden;> a druga sprawa jest taka ze z zasady nie kupuje sie aut z warszawy i hamburga bo tam zawsze jest cos nie tak albo wogle bomba;> p.s. bedzie ktos dzis??
-
Spocik Lubuski :)
ja od razu wiedzialem ze to nie o mnie chodzi bo ze mnie zaden spamer;> jedyne co moge zareklamowac to swoja kochanke audi ;>
-
Spocik Lubuski :)
Proponuje na nasze spotkania lubuskie - zielona góra , wyznaczyc jeden dzien miesiaca ,a nie co tydzien a i tak sie nikt nie pojawia. Np pierwsza niedziela miesiaca.
-
Spocik Lubuski :)
szczerze powiem ,ze nie za bardzo bedzie to oplacalne jak sie uprzesz to podesle ze dwa adresy gdzie warto spytac;>
-
Spocik Lubuski :)
to jak z dzisiejszym mini spotem?? ;> mimo mrozu ktos bedzie??;>
-
Spocik Lubuski :)
mam a4 b6 od wczoraj , ale moge podleciec pogadac ;>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc klubowiczom , jestem Bartek z Zielonej góry kiedys posiadacz a3 ,a od wczoraj a4 b6 1,9 tdi 131ps <oznaczenia silnika nie znam> ;>
lordmrT
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta