Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audi007

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez audi007

  1. szukalem wiekszego, ale znalazłem ten w dobrej opcji no i nienagannej kondycji
  2. spoko ciesze sie jak bede w pl dam znac
  3. Wiem, ale niedlugo bedzie po lewej wiec bedzie spoko mozna by sie zgadac jak bede w pl widze z lubuskiego jestes:)
  4. Witam oto moja audi 2.4 v6 1999 rok avant. Auto posiada klimatyzacje automatyczna, komputer pokladowy, skorzane fotele, czujniki cofania, 4 elektryczne szyby, lusterka, samosciemniajace sie lusterko, srebrne relingi. Wiem, ze malo zdjec, ale na dzien dzisiejszy tyle. Reszta jak bede w pl po przekladce,wtedy zmiany beda konkretne w aucie pozdrawiam damian
  5. audi007 odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    ok no jest na potencjometrze wiec bedzie easy:)
  6. audi007 odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    Na forum wyczytalem ze wystarczy manetka i aktywacja vag i tyle
  7. audi007 odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    Siema ja mam po lifta 1999 rok 2.4 benzyna automat tiptronik i slyszalem ze u mnei wystraczy manetke zamontowac i aktywowac vag i tyle czy to prawda??
  8. Siema, ale powaznie mozesz podeslac jakies linki?? a z tym ze musze instalowac jakas kostke itd?? czy kupuje sama wajche i tyle ?? czekam na odp linki damian http://www.allegro.pl/show_item.php?item=879467311
  9. Witam mam pytanie bo nie znalalazlem na forum, mianowicie chodzi mi o montaz tempomatu do audi a4 1999 rok benzyna automat tiptronic, genralnie chodzi o to czy da sie zamontowac czy jest duzo roboty z tym czekam na pomoc pozdrawiam damian
  10. Witam mam na imie damian jestem ze słubic mam zakupilem audi a4 z silnikiem 2.4 benzyna fajne auto zdjecia wkleje niedlugo pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.