Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jarko niestety się nie udało http://www.facebook.com/pages/ESCARO-agencja-ubezpieczeniowa/169515056427671 ale może w styczniu
-
B8 TrOOOOp
nie no ok, ja przecież nie neguje Twojego wyboru, możesz się ubezpieczać gdzie chcesz tyle że jak się mówi A trzeba powiedzieć B tj. "płacę 1200 zł za pakiet w AXA z SU 90 000 zł, ale mam 10% franszyzą redukcyjną" i wszystko jasne poza tym też nie wiem czy wiesz co to franszyza redukcyjna, wyjaśniłem na przykładzie wiadomo że każdy szuka jak najtaniej, ale czasami trzeba zastanowić się dwa razy czy przypadkiem nie jest to pozorna oszczędność co do molochów to też współpracuję z paroma i przecież nie najeżdżam na AXA, tylko na polisę, którą równie dobrze mógłbyś zawrzeć z Allianzem sam ostatnio podpisałem umowę z Liberty Direct i jej produkty też będę miał, a nie jest powiedziane że za jakiś czas nie podpiszę umowy z AXA więc w tej kwestii za bardzo nie wiem o co Ci chodzi
-
B8 TrOOOOp
franszyza redukcyjna 10% to dużo szkoda za 10 000 zł i już Ci 1000 zł mniej wypłacą, zwraca się różnica w zakupie polisy szkoda całkowita 90 000 zł -> 9000 zł w plecy na takie niuanse trzeba zwracać uwagę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam szanowne grono po świętach
-
B8 TrOOOOp
na krakowski kod masz 2253 zł ten sam pakiet
-
B8 TrOOOOp
ja w Warcie na pakiecie komfort od 90 000 zł zrobiłem składkę 1892 zł na ten kod pocztowy użytkownika darecy jest to pakiet bez żadnych udziałów własnych, ze stałą sumą ubezpieczenia, z nie pomniejszaniem sumy ubezpieczenia po szkodzie, ubezpieczenie bagażu, dobrym assistance w standardzie itd http://www.warta.pl/web/guest/ac-porownanie-produktow składka 1200 zł hmm, może i możliwe, ale tu faktycznie trzeba by się zagłębić w OWU oraz zawartą umową bo jednak parę niuansów się na pewno znajdzie, a najważniejsze to likwidacja szkody chętnie też zobaczę umowę pozdrawiam EOT
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witojcie
-
odszkodowanie a brak przegladu
jesteś pewien ?? pewnie nie, więc nie wprowadzaj klubowiczów w błąd
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ten jest fajny ja sobie wczoraj sprawiłem malczana Nowy projekt no a jak czarny bandyta
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ten jest fajny ja sobie wczoraj sprawiłem malczana
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
od byłego klubowicza nie chcesz kupić ? :gwizdanie: a tak serio mi kuzynka z Anglii na bezcłowym kupuje może masz kogoś kto zjeżdża na święta jeśli masz już wybrane
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a moim zdaniem tak przecież może Ci wypisać mandat za prędkość bo wydaje mu się przekroczyłeś nie zgadzasz się to idziecie do sądu, jeśli tam Ci nie udowodni to nie płacisz i tyle a co w sytuacji kiedy jakiś koleś biegnie ulicą w kominiarce z dwoma laptopami pod pachami, czy policjant powinien go zatrzymać bo ma PODEJRZENIE że to może być kradziony towar ? czy go puścić dalej bo przecież i tak na miejscu tego nie stwierdzi więc po co ma sobie roboty dokładać ? dokładnie o taki rozumowaniu mówimy dla mnie sprawa szyb jest jasna, są przyciemnione -> na oko widać że za bardzo, dowód zatrzymany teraz właściciel samochodu musi udowodnić że przepuszczalność światła jest prawidłowa, a dobrze wiemy że tego nie udowodni
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no Pablo robi robotę smsami jak nie skończę późno pracy to podjadę bo szkoda żeby się smsy marnowały
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam [br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 11:47_________________________________________________Pablo, coś dla Ciebie http://www.motorsport.v10.pl/Wideo,Dacia,Duster,z,silnikiem,Nissana,GTR,jezdzila,w,MagnyCours,62443.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chyba dużo czasu spędzasz z Nelly Rokita Dobry dzień dobry :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
te VR6T to jest potęga jest
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, nie ma ktoś do sprzedania jakiegoś mieszkania, albo znajomy albo jakiś cynk ? 30-40 m2 pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to jeszcze to http://moto.allegro.pl/audi-80-b2-quattro-4-2-v8-300-km-i1974283593.html
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
25 i Twoje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- b2 quattro V8 - filmik st. 22
nie wiem, jeszcze nie ważyłem a jakoś nie mogę się zebrać żeby gdzieś podjechać- b2 quattro V8 - filmik st. 22
na sprzedaż no i już się nie trzęsę jeszcze kilka fotek z sesji ;-)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
może za 179 zł sprzedaję zdjęcie tego dysku- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
haj - b2 quattro V8 - filmik st. 22