powiem ci że mam nową turbinę i jestem zadowolony z dynamiki, a po za tym tak jak mówisz wymiana wtrysków i zmiana oprogramowania nie jest jakims problemem :> i pewnie w przyszłosci cos sie zmieni
witam wszystkich,
wszesniej jezdziłem Audi Coupe, po jej sprzedazy chciałem kupic Golfa 20 jahre ale znalazła sie ładna a4 tdi, kupiłem ją i wiem ze to był dobry wybór
pozdrawiam