Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. witam, w weekend postanowiłem sobie podpiac wzmacniacz i skrzynke do niego, pociagnałem elegancko kable, podłaczyłem je, wlaczam radio a ze skrzynie oprocz muzyki jakies szumy na ustawieniu high pass na wzmacniaczu, przelaczylem na flat a tu głosnik zyje swoim zyciem tzn. cału czas tylko tylko dudnił jednym tempem. wyciagnalem wszystkie kable, odsunałem je wszystkie od siebie, to samo, sprawdziłem na innych kablach sygnalowych, to samo, zmieniłem wzmacniacz i głosnik, nadal jest :bicz3: nie wiem co to moze byc, jakis problem z masą może bp zauwazyłem tez ze jak przyłożyłem mase w roznych miejsach te szumy zmieniały natężenie prosiłbym o jakoms pomoc dzieki z góry
  2. jak chcesz miec inne felgi niz wszyscy to moze te : http://www.ronalusa.com/wheels/opt-images/bear/bear.jpg chociaz nie wiem czy znajdziesz 18 " a tak serio to 2 opcja najlepsza
  3. popatrzcie jak sprytnie zamaskował przebieg http://moto.allegro.pl/item243077087_audi_a4_2_8_quattro_4x4_2000_rej_auto_w_kraju.html
  4. sokolnh odpowiedział(a) na tomi_25 temat w 1.9TDI
    witam, nie bede otwierał nowego tematu bo mam pytanie własnie odnosnie wtrysków od afn jako ze prawdopodobnie bede musiał sobie wymienic wtrysk sterujący bo szarpie mi czasem autem a to nie nastawnik, zastanawiam sie czy nie wymienic od razu na te od afna, na allegro maja te silniki na cześci i ceny kompletu wtrysków wahają sie od 350 - 500, kupiłbym taki komplet ale obawiam się ze wtryski po nie wiadomo jakim przebiegu mogą być "kiepskie" chociaz teoretycznie jest mozliwosc zwrotu. i pytanie odnosnie tego, gdybym zdecydował sie na kupno czy te wtryski są typu plug&play czy konieczne sa jakies ustawienia oprocz tych opisanych powyżej zaleznych od silnika ? po zmianie chciałbym tez zmienic program zeby juz dopełnic dzieła :th:
  5. pasek gates - 60 zł rolka napinająca skf - 110 zł prowadząca skf - 85 zł pompa skf - 210 zł + robota mechanika to napewno nie wyjdzie 1600 zł :bicz3:
  6. a4 elegancka, zreszta pamietam ze coupeta tez była ekstra :th: przod jest fajny, grill mi sie podoba bardzo i takiego bym go zostawił tylko felgi sa takie sobie, tamte były lepsze pozdro
  7. zdjecie przeniosłem na 1 str pozdro
  8. w coupejce 2.3 Quattro tez przy ruszaniu miałem 51,7 takze to normalne
  9. no własnie odpiołem ostatnio kostke prędkościomierza i na poczatku jezdzac po miescie wydawało mi sie ze przestało, oczywiscie banan na twarzy ale potem pojechałem w trase z obciazeniem i znowu zaczeło szarpac sprawdze tez ten wtrysk sterujacy tak jak mówisz dzieki
  10. witam, od jakiegos czasu zmagam sie z nieprzyjemnym szarpaniem w zakresie obrotów 2-3 tys przy przyśpieszaniu, poszarpie go troche i dalej idzie juz normalnie, na vagu nic nie wyskakuje. Czytałem troche o tym, że to moze byc spowodowane zabrudzonym nastawnikiem i ze mozna go wyczyscic, ale zastanawiam sie czy u mnie nie bedzie juz ten nowszy, teoretycznie nierozbieralny. Podobno po odpieciu kostki predkościomierza szarpanie ustaje Ktos z was spotkał sie juz z czyms takim ?
  11. miałem alpine w coupecie, wiem ze jakosc dzwieku jest super ale alpine nie ma takiego wzornictwa ktory pasował by do audi, a mysle ze ten soniak tez fajnie gra podobnego kenwooda miałem tez w coupejce własnie przed alpinem, ale mi go za*ebali z auta powiem szczerze że tak sobie grał
  12. witam, co myslicie o takim radiu Sony CDX-A250 do a4 ? http://www.sony.pl/view/ShowProduct.action?product=CDX-A250&site=odw_pl_PL&pageType=TechnicalSpecs&imageType=Main&category=ICA+CD+Tuners#tab mam teraz gamme i kupiłem sobie kasete adapter zeby nie zmieniac radia bo fajnie sie komponuje, ale jakos kasety adapter powiedzmy mnie nie zachwyciła dlatego raczej zmienie sobie całe radio i zalezy mi na tym zeby pasowało wizulanie i pod wzgledem podswietlenia. co myslicie o tym sony ? czy moze jest jakas inna opcja ? pozdrawiam
  13. witam, zastanawiam sie czy były jakies ciemniejszcze wersje lamp kolorowych na tył ? pod pracą stoi inna a4 tez z tymi lampami i wydaje mi sie ze ma jaśniejsze niz ja a ja napewno nie mam niczym ich pryśnietych, chyba ze inaczej mi sie kontrastują z czerwonym lakierem i mam cos z oczami :>
  14. wiam, mam taki problem, otóz przy przyśpieszaniu obojętnie czy to szybko czy też delikatnie w zakresie obrotów od 2 do 3 tys nieraz czuje takie szarpanie, z tym, że czasami jest to 2100- 2300 rpm i potem idzie już elegancko albo idzie dobrze i przy np 2700 rpm sie zadławi, praktycznie niezaleznie na jakim biegu jade, napewno przy obciązeniu bo na jałowym tego nie ma, odczucie jest takie jakby odcieło mi paliwo na chwile, zastanawiam sie czy to nie elektrozawór na turbinie albo coś ze sterowaniem moze ktos z was miał takie objawy ?
  15. mi też jak wracałem z monachium wyszło spalanie około 4,5 l
  16. to powinno sie przydac, cytat z pewnej strony Oleje mineralne - to mieszanina wysokowrzących (temp. powyżej 350 stopni C) węglowodorów nasyconych i aromatycznych z pewną domieszką związków heterocyklicznych otrzymana z przeróbki ropy naftowej. Jest to baza dla innych olejów. Frakcja ta stanowi zatem główny składnik niektórych olejów silnikowych, przekładniowych, hydraulicznych oraz dla smarów plastycznych. Oleje pół syntetyczne - są to oleje produkowane na bazie olejów mineralnych lub pochodzą z tak zwanego procesu hydrokrakingu, który polega na poprawie własności oleju mineralnego poprzez regulację długości łańcuchów węglowodorowych. Oleje syntetyczne - to oleje, których podstawowym składnikiem są substancje nie będące produktami bezpośredniego przetwórstwa ropy naftowej. Najczęściej są to syntetyczne węglowodory jak alkilowane aromaty lub inne substancje jak dwuestry, poliglikole lub silikony. Właściwości takich olejów poprawiane są przez różnego rodzaju dodatki (więcej o dodatkach - click) uszlachetniające. Oleje te są znacznie stabilniejsze termicznie i mogą pracować w podwyższonej temperaturze i dużych naciskach na smarowane powierzchnie. Korzyści płynące ze stosowania oleju syntetycznego zamiast mineralnego to: zmniejszenie oporów tarcia zmniejszenie zużycia części silnika zmniejszenie zużycia paliwa zwiększony okres pomiędzy wymianami oleju mniej nagarów i osadów w silniku łatwiejszy rozruch w niskiej temperaturze I CHYBA NAJWAŻNIEJSZE: Myli się jednak ten, który wlewając olej syntetyczny do starego samochodu myśli, że poprawia warunki pracy silnika. Nie należy bowiem zmieniać oleju mineralnego na syntetyczny w przypadku silnika, który przez dłuższy okres był eksploatowany na oleju mineralnym. Syntetyk mając lepsze własności myjąco-rozpuszczające może doprowadzić do zablokowania układu smarowania na skutek wypłukania starych nagarów czy szlamów. Konsekwencje takiego przypadku mogą być o wiele poważniejsze z kosztowną naprawą silnika włącznie. Nie zaleca się także mieszania olejów ze sobą, gdyż zastosowane w nich dodatki mogą nie zadziałać zgodnie z przewidywaniami. Niektórzy jednak potrafią "oszczędzać". Znany mi jest przypadek kierowcy, który w Octavi TDi stosował olej mineralny! pozdrawiam
  17. patrzyłem w Etce i nie mam tam żadnej plecionki
  18. -> 1997 Pyrotechnic pretensioners fitted as standart on front seat belts 1997 -> Pyrotechnic pretensioners fitted as standard on all tree-point seat belts prosze :th:
  19. odświeże i moze od razu wyjaśnie co i jak dzisiaj z ciekawosci sprawdziłem w autodata jak z tymi poduszkami i prosze : Driver's airbar fitted as standard. -> 1997: Optional front passenger's airbag -> 1997: Optional front side airbags 1997 -> Front passenger's airbag fitted as standard 1997 -> Front side airbags fitted as standard chyba tyle wystarczy i wszystko jasne pozdrawiam
  20. witam, od wczoraj zauważyłem że nie zawsze wyświetlają mi sie cyfry na panelu, tzn. po zapaleniu i właczeniu podświetlenia ( połowy raczej bo 2 żarówki i tak musze wymienic ) nie wyswietlają mi sie cyfry, a słysze po prawej stronie za deska pasazera takie odgłosy jakby sie kalibrował. Czasami po jakims czasie same sie pojawią, a zawsze jak przytrzymam + czy - widać je, no ale gdy puszcze znikąją, nie wiem co to moze byc, styki czy jakas nieszczelnośc ? bardzo prosze o pomoc pozdrawiam aha,dodam że klima działa ok
  21. a nikt nie wspomni jak sie jezdzi w koleinach ? przecież na 215 już jest kiepsko a co dopiero na 225
  22. no musze nad nim popracować, pare godzin pracy ręcznej i bedzie git :th: ... nic trudnego, wiadomo, zresztą plan już jest co do lamp to w tym tygodniu mysle że kupie te zespolone Depo, jest w krakowie chłop co je ma w dobrej cenie, jak bedą kiepskiej jakosci to przynajmniej bede miał blisko zeby chłopa :> pozdro
  23. ja tez ci nie polecam tych z drugiego linki, ogolnie lipa, miałem takie w coupecie, szybko sie niszczą i po kilkuset kilometrach wyglądają tragicznie
  24. w Etce znalazłem ten nr kompresora do klimy do AVV 8D0 260 805 D, ale widze ze juz go masz, wiec o jaki nr ci chodzi ?
  25. ooo też tego nie wiedziałem, myslałem ze turbiny ze zmienną geometrią łopatek wychodziło gdzieś od 98r. ale np. wtryski od AFNa moge zapakować i bedą z tego jakies korzyści, nie ? + odpowiedni program zresztą najpierw sprawy techniczne, potem wizual, a na koniec podnoszenie mocy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.