Treść opublikowana przez sokolnh
-
Konkurs klubowy VT cz4 proponujcie auta
ja bym poprosił o wieksza fotke
-
Konkurs klubowy VT cz4 proponujcie auta
proponuje passata B5
-
Strefa Śmiechu
http://www.joemonster.org/filmy/5715/Bollywood-Kondom-Song :kox: :kox:
-
Strefa Śmiechu
http://www.milanos.pl/video.php?cat=42&id=3772
-
ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
sokolnh
-
Konkurs klubowy VT cz3 z nagrodami
Sokolnh ma tendencje do przyciemniania fotek Tutaj akurat zabieg konieczny bo nie ma większej porażki jak zrobienie fotki w pełnym słońcu z ostrymi cieniami. Każdy podstawowy poradnik fotograficzny zaleca robienie zdjęć na około 30min przed zachodem słońca. To jest tzw. "magic hour" dobrze wiedzieć dzieki :th:
-
Konkurs klubowy VT cz3 z nagrodami
hehe, w sumie tak to wyglada chyba musz obrabiać fotki na stacjonarnym kompie bo na laptopie te zdjecia wygladają ok
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
wam tu dał, a mi nawet na gg nie przesłał, oj :bicz3: :> to juz nie jest Tukan2000
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
23.00 chyba
-
[ALL B5] Dawka/kąt wtrysku - jak zmienić i jakie wartości najlepiej?
spokojnie, zajmie sie tym kto inny poprostu chce wiedziec jak sie to robi, bo na vagu z 4,6 zmiejszylem do 4,0 i dalej juz nie chce isc i wiem ze trzeba to ustawic mechanicznie, a narazie nie mam czasu podjechac do mechanika
-
[ALL B5] Dawka/kąt wtrysku - jak zmienić i jakie wartości najlepiej?
witam którą śrubką na pompie zmienia sie dawkę paliwa ?
-
Konkurs klubowy VT cz3 z nagrodami
tez mam kumpla co umie z tego zrobic to : kozak, nie ? :> Gieniu, przecież tu chodzi o zabawe, nie gramy o złote gacie poza tym jakbys doczytał to zmiany miały być z klasą a nie jakies udziwnienia
-
Konkurs klubowy VT cz3 z nagrodami
co do jego pracy to można sie przyczepić że sie drzewa płot i latarnia odbijają na aucie :gwizdanie: a tak to :th: dzięki [br]Dopisany: 03 Grudzień 2007, 22:36 _________________________________________________a co do pracy Audia4s4 to : chciałbym zobaczyć jak odjeżdżasz czymkolwiek z takimi kołami mozna sie doczepic jeszcze do paru rzeczy, ale robiłem ją na szybkości bo już wczoraj chcieliscie zaczynac ankiete Keżor, faktycznie ci zderzak extra wyszedł ale felge masz krzywo :gwizdanie: aha, i moze moze numer do tej szatynki po lewej ?
-
Konkurs klubowy VT cz3 z nagrodami
moja praca też już poszła także mozna zrobić ankiete
-
pośpiewajcie sobie z tymi paniami fajna pouczajaca zabawa
no ta w środku jest fajna, szczególnie jak w teledysku na schodach sie tak wypina :gwizdanie:
-
System Blos
ja miałem kiedyś montować BLOSa do mojej poprzedniej audicy, troche sie naczytałem na ten temat i wypytałem osób, które miały z nim stycznośc ogólnie Blos jest dobrym urządzeniem bo teoretycznie nie ma zwężki na dolocie dlatego zapewnia lepszą dynamikę, ale to cudo nie jest bez wad : po 1. ciężko go wyregulować w pełnym zakresie obrotów i ustawic obroty na jałowym po 2. spalanie gazu może sporo wzrosnąc zdania są podzielone, jedni zachwalają inni narzekają pozdro
-
Konkurs klubowy VT cz3 z nagrodami
ja dzisiaj wieczorkiem przesle swoją, w sumie jest juz prawie skonczona ale moze jeszcze tło zmienie
-
Konkurs klubowy VT cz3 z nagrodami
uuu ja jeszcze nie zacząłem, najwyżej pozniej zrobie poza konkursem :>
-
Co się stanie gdy się w terminie nie zapłaci mandatu?
witam, orientuje sie ktoś z was jak sie sprawa ma z mandatami od straży miejskiej ? kto sie zajmuje ich windykacja ? urzad miasta ?
-
[B5 AHU] Chip mojej A4 + II mod z 08.05.2008
przeczytaj sobie 2-gi post przed twoim
-
[Kraków] Spec Auto Service
Spec Auto Service ul. Rożena 1 ( równoległa do Wielickiej ) http://www.specauto.pl/
-
Strefa Śmiechu
http://www.joemonster.org/filmy/5707/Najmniejszy-produkowany-seryjnie-samochod najmniejszy samochód świata + Jeremy Clarkson
-
Konkurs klubowy VT cz3 z nagrodami
mysle, że oprócz konkursów, mozna by zrobić jakiś kącik vt jakby ktos chciał zmienic cos w swoim samochodzie np. felgi, lampy itp., wstawił by fotke, napisał co chce i moze ktoś by sie nim zajął :> co wy na to ?
-
Konkurs klubowy VT cz3 z nagrodami
no daj jakoms lepsza fotke w wiekszej rozdzielczosci
-
konkurs klubowy VT cz.2 - Audi Q7 !! głosowanie !!
wyjołes mi to z ust tez chciałem zarzucić im zadanie zbajerzenia mojego czarnego avanta :gwizdanie: też chciecie miec takie rejestracje ? mozna zrobić konkusik, ale to raczej beda tylko kosmetyczne zmiany