Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. ja miałem etz 150 i 250 150 faktycznie przy 110 już sie męczy 250 -tką sie fajnie jezdzi, spokojnie 110 - 120 pojedzie jak bedziesz dobrze użytkował bo napewno nie trzeba bedzie robić remontów co rok jedyną wadą etzetki jest przedni hamulec tarczowy
  2. tu jest w 1.9 http://pl.youtube.com/watch?v=EijMeuxqDAA
  3. Kamil Sokołowski
  4. no niemiło ale nie rozumiem z tego artykułu ile osob tym samochodem jechało, jakis zginął, potem kierowca uciekł, zatrzymali go, umarł w szpitalu ale to chyba wczesniej
  5. załatałem tą dziure, która grafi rozkuł także spokojnie wszystkim nie dogodzi, mi sie bardziej moje podoba pozdro
  6. [br]Dopisany: 29 Grudzień 2007, 22:28 _________________________________________________prosze :th:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2007, 22:28 _________________________________________________i tyłeczek
  7. no Keżor fajnie zrobił :oklaski: jak wróce do domu to tez coś podziałam, ale bedzie to coś w stylu jak Keżor zrobił i pewnie powiecie, że plagiat
  8. witam, przygotowywuje sie na zmiane pompy i wtrysków na te od AFNa i mam jeszcze pytanie do was: czy ta zmiana ciągnie za sobą jeszcze jakies konieczne przeróbki ? - sprawdziłem, że kompresja w obu silnikach jest taka sama - uszczelki pod głowice są takie same - nie wiem jak z fazami rozrządu - nie wiem czy zęby na wałku beda wymagac przestawienia bede wdzieczny za jakies informacje pozdrawiam
  9. z tym rozkutym asfaltem duzo lepiej wyglada :th: :kox:
  10. bo jak sam zrobisz to lepiej ukażesz straty i winowajce (dziure) :gwizdanie: zreszta jak uszkodziłem felgi to już była noc i policjanci porobili takie piekne zdjecia, że g... było widac, wolałem sobie podjechac na drugi dzien i porobic foty no ja czekałem ponad 1h, chociaz komisariat był 5 min drogi ode mnie na prądniku czerwonym i pani na centrali zapewniała mnie, że moje zgłoszenie jest w pierwszej kolejnosci, no ale cóz chłopaki też muszą pospac troche
  11. mozna domagac sie odszkodowania po wjechaniu w dziure, trzeba wezwac policje (tylko sobie na nich poczekasz troche bo do takich rzeczy im sie nie spieszy ), napiszą protokół i dadzą Ci kopie, potem zrób zdjecia dziury i uszkodzeń, napisz pismo do Zarządu Dróg o to że chcesz dostac odszkodowanie i zawiez im dokumenty oraz zdjecia, po jakims czasie zadzwonią do Ciebie z Warty, bo to ona ubezpiecza drogi w naszym kraju, zeby umowic Cie z rzeczoznawca na wycene, jezeli wszystko pojdzie sprawnie dostaniesz odszkodowanie po jakims czasie ja już z nimi walcze ponad rok o odszkodowanie, bo w moim przypadku droga była remontowana przez Budostal jak wpadłem w dziurę i jest problem kto jest odpowiedzialny za tą drogę, czy zarząd dróg ktory zostawił taką drogę czy budostal, ktory z zgodnie z umową ponosi odpowiedzialnosc za nią ale mysle ze w najbliszym czasie odzyskam swoje pieniadze :th: pozdro
  12. sokolnh odpowiedział(a) na martin a4 temat w 1.9TDI
    110 - 115 KM i czemu masz problem ?
  13. sokolnh odpowiedział(a) na martin a4 temat w 1.9TDI
    wg mnie to nie opłacalne
  14. sokolnh odpowiedział(a) na martin a4 temat w 1.9TDI
    napewno pomogłes koledze tym zdaniem, teraz kupi najnowocześniejszy silnik 1.8T taki jak Ty masz :th: przede wszystkim różnią się sterowaniem turbiny, 1z nie ma też dwumasa co dla mnie jest plusem zmienisz wtryski, zrobisz program i bedzie juz miło ewentualnie mozna pokusis sie o zmiane pompy
  15. ykk sciagnij sobie pinnacle studio, tam obrobisz, skonwertujesz i moze jakos fajnie złozysz :th:
  16. wyrezane ori kostki + piny z kostki ISO do głosników samochodowych : koszt operacji to kostki z ASO 40 zł/2 szt. i dwie wtyczki ISO do głosników 4 zł/szt. piny z kostki ISO pasują idealnie, wystarczy je tylko wyciagnac, ja pomogłem sobie nożem do tapet :gwizdanie: także zamiast wydawac 5 zł na 1 kabel z ASO mozna kupic sobie kostke ISO z 8-ma kablami podziękowania dla szogun0 za sugestie zeby tak zrobic :th: pozdro
  17. jeszcze jedna sprawa, ta ze zdjecia ma dwie kostki, ja mam w sumie tą jedną duża, a zamiast tej mniejszej mam takie wtyki przyczepione do blaszki i do nich jest dopiero podłaczona kostka od instalacji, da sie to chyba przerobic, nie ? ta ze zdjecia ma nr 028 130 115a, moja obecna to 028 130 109h pozdro
  18. założ nowy temat, daj baze i robimy
  19. 195/95/15 bedzie dosc ciezko ci znalesc i tak jak mówi Trzeniu, poszukaj pozdro
  20. mi sie srednio podoba taki spojlerek na b5, juz linia nadwozia ma zadziorny tył i wg mnie nie potrzebuje upiększeń, no ale rózne są gusta co innego w b6, tam wyglada fajnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.