Treść opublikowana przez sokolnh
-
[B5 AHU] kupił ktos taki kompler rozrządu ? ?
jeden jest pasek do AHU, 137 zębów poszukaj moze kogos na forum z Twojej okolicy, który na dostep do częsci i moze od niego weź bo np. pasek gatesa mozesz mieć za 50 zł rolke 531025130 za 90 zł albo z skf-u za 100 zł rolke 532012210 za 70 zł albo skf 80 zł pozdro
-
Strefa Śmiechu
ad do postów Roba i Nowaka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zarezerwowałem wstepnie hale na ten sam termin w przyszłym tyg
-
[A4 B5] Prosba o VT
podobno sprzedajesz je, to po co Ci ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
byłem chwile temu za Krakowem, w Igołomii i tam piździ strasznie sniegiem ciekawe czy zima jeszcze bedzie
-
[A4 B5] Prosba o VT
no to slaweq musisz teraz kupic przynajmniej 18
-
[A4 B5] Prosba o VT
też to zacząłem robić i tak wrzuce
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
MAX BIERZE JEDNEGO !!!![br]Dopisany: 22 Styczeń 2008, 17:09 _________________________________________________ nie potwierdzałem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
max bierze jednego kumpla jest tak : 1.Sokolnh 2.Trzeniu 3.Cuber 4.Kumpel Sokola 5.Trueogre 6.Mad Max 7.kumpel Sokola 8.Kumpel Cubera 9.Kumpel Cubera 10.Kumpel Cubera 11.Kumpel Sokola 12.Kumpel Maxa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja wezme kumpla
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ma ktos z was torxy ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to mamy komplet, gramy od 19.30 - 21.00 w Zielonkach Pablo mozesz jechac i robić za chipindejke
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
1.Sokolnh 2.Trzeniu 3.Cuber 4.Themon 5.Trueogre 6.Mad Max 7.kumpel Sokola 8.Kumpel Cubera 9.Kumpel Cubera 10.Kumpel Cubera 11.Kumpel Sokola 12.........
-
[B5 1Z] lepsze hamulce do 1z-ta, tarcze od AFNa ?
ok dzieki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co, rzygał ?
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
rezasz ? swoja drogą super im to wyszło
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
5 osób !! gramy po 6, wtedy hala wyjdzie po 15 zł na łebka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
widze że wrócilismy już do normlaności 1.Sokolnh 2.Trzeniu 3.Cuber 4.Themon 5.Trueogre 6.Mad Max 7.kumpel Sokola 8.
-
[B5 1Z] Zmiana pompy i wtrysków od AFNa, konieczne przeróbki
wiem, ze to za mało, napisałem za dużo odnośnie wartości z vaga nie dawki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no przecież Ci już napisał : Napisz do mnie PW to Ci moze coś podpowiem..... :th: napisz sobie do Cubra
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a3 fajne auto ale wnetrze mi sie strasznie nie podoba a ten do którego dałes linka trzeba by zobaczyc bo tak po zdjeciach szczególnie z dwoma innymi lampami ciezko cos stwierdzic
-
[B5 1Z++] czerwone tełdei, mała sesja
yhy, dzieki ze nam powiedziałes :th:
-
nowe Q w klubie
yyy to chyba nie ten dział
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witojcie chyba tak jest teraz, jesli dobrze doczytałem 1.Sokolnh 2.Trzeniu 3.Cuber 4.Themon 5.Trueogre 6.Mad Max 7.kumpel Sokola 8. no to Max o postojówkach pogadamy dzisiaj na meczyku kogoś tam pewnie mogłbym załatwic, ale moze ktos z tych, którzy byli ostatnio na stopach sie skusi ? [br]Dopisany: 22 Styczeń 2008, 07:06 _________________________________________________quattro do sprzedania
-
[A4 B5] Prosba o VT
i wiecej do szczescia nie trzeba