Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. jaki kolega? O co kaman Trzeniu?? Ty też masz gorączke Kim Ty jesteś człowieku? znamy się? ja Cie znam z naszaklasa.pl
  2. KOŚĆI :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: qr.wa ale zes dopier.dolił :polew: :polew: :polew: :polew:
  3. a czym on jest napędzany ? power by trueogre co mu tam dodajesz do jedzenia ?
  4. to moze przypomnimy sobie alfabet ja zaczne A :kox:
  5. jak jest auto bezwypadkowe to mowisz ze zmieniłes lampy na ładniejsze bo Ci sie tak podobało, a jak chce to niech pokaze Ci ślady naprawy blacharskiej ( a takie rzeczy widac ) skoro to ma jakis spec ogladac
  6. themon my sie chyba z widzenia znamy, nie ? no nie widze zebys tu cos wszesniej pisał
  7. bimber pędzi chyba wieloowocowy
  8. żebym ja to wiedział ale lepiej sie jezdzi mozemy sie zmierzyć zobaczymy kto pierwszy odpadnie
  9. o w morde, druga strona już
  10. no to czesc wszystkim jestem CUBER i wszyscy: CZESC CUBER opowiedz nam coś o sobie
  11. fu.ck, początkujący znowu
  12. 2.3 10 V fajny silnik, ale fakt troche kłopotliwy, najlepsze by było 2.3 20V no ale w b4 nie montowali, w sumie do cabrio ze wzgledu na mase raczej tylko 2.8 V6 z quattrem
  13. silniki takie same jak w coupejkach b4 + 1.9 Tdi wyposażenie raczej bogate na AKP szukaj
  14. to chyba bedzie silnik zrób logi, nikt Ci z fusów nie wywróży
  15. i komentarz do tego : xxx: czyli drugi to elvis? to on zyje? [br]Dopisany: 18 Styczeń 2008, 13:46 _________________________________________________ciekawa oferta no ku*wa nie moge :polew:
  16. i po polsku http://www.opony.com.pl/aktualnosci/aktualnosci.asp?ID=617&strona=1
  17. Szuder kiedy zobaczymy nowe lampy na przodzie ?
  18. kup sobie Depo zespolone, do tego kostki z ASO, piny, brzeszczota, wiertełko, cyne, koszulki termokurczliwe, żarówki, lakier i powinienes sie zmiescic w budżecie
  19. jeszcze ich nie spyliłeś nice try hehe, nikt ich nie chce wszyscy kupuja 17 "
  20. a takie ? http://allegro.pl/item296028377_ladne_felgi_azev_a_5x112_16_audi_mercedes.html
  21. niezły wykresik
  22. załóż sobie czarne z efektem chroma czy jak to sie nazywa, one bede fajnie wygladac :th:
  23. jeśli wszystko jest technicznie sprawne i egzemplarz jest dobry to tak no mam małe niedoładowanie turbiny ale to chyba kwestia regulacji zaworka upustowego w każdy razie dzięki Ali_TDI za pomoc :th:
  24. nr sterownika: 0 281 001 366/367, taki sam jak u kolegi tomi_25 turbiny raczej nie bede zmieniał, no napewno w najblizszym czasie nie czyli na tym setupie, ktory mam czyli pompa afn, wtryski ahf no i komp 2.5 bara dało by rade wyciagnac 130 ps i 300 NM ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.