Treść opublikowana przez sokolnh
-
Strefa Śmiechu
Ale po co statyw? Jasny obiektyw, migawka 1/10 - 1/16 sekundy i strzelasz serię biegnąc za kurą. albo photoshopem http://www.milanos.pl/video.php?cat=1&id=3791
-
Konkurs klubowy VT cz4 - bez nagród
no konczmy i dawac inną baze, tylko pasowały by troche wiecej czasu miec na zrobienie vt
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
ćwicz i jedz nie bierz żadnych koksów
-
[B6] Aluski 18" na lato
a takie ? http://www.schweiger-carparts.de/Keskin/kt4.jpg
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
takie małe pytanie : potrzebne jest 14 pinów z przejscia z valeo na valeo soczewki, tak ?
-
Jakie plany Sylwestrowe?
to pewnie spotkasz sie z slaweq -iem ja sie jeszcze nie moge zdecydowac gdzie
-
Audi 100 C4
2.6 i 2.8 palą praktycznie tyle samo, wiec chyba lepiej kupić 2.8 i miec troche wiecej pod nogą
-
Strefa Śmiechu
nowa metoda na głoda http://www.milanos.pl/video.php?cat=42&id=3793
-
Konkurs klubowy VT cz4 - bez nagród
LUKE, I'm your father ... :kox: tak jakos mi sie skojarzyło
-
Giełdy i mototargi w Polsce ? Pomoc .
nie tylko tzn. warzywne lub elektoniczne tez ? giełda samochodowa na Rybitwach - Kraków
-
[B5 ADR] Panowie, opłaca sie zakup tych kół??
tak chodzi mi właśnie o te felgi dużo lepiej sie prezentują , a pozatym oby dwa zdjęcia to są te same felgi. inne są
-
[B5 ADR] Panowie, opłaca sie zakup tych kół??
ja mam takie na sprzedaż jak cos, 16" Azev A z oponami 205/55/16
-
Jak usunąć ten błąąąąd!!!
chyba trzeba zaznaczyc serwer wymaga uwierzytelnienia
-
test dla facetów
swoja droga to wole nawet ogladac "teledysk" z tą prawdziwą niz ten ori chociaz tam tez fajne biegają
-
test dla facetów
cwaniak dzieki :th:
-
[B5 AFN] Jakie radio? Ori czy nie? Jaką markę polecacie?
ja też polece Ci pioneera ale ten ktory podałes w linku mi sie srednio podoba, na twoim miejscu szukał bym czegos z pełnym panelem i bez srebrnych wstawek, np: http://www.kissmyice.co.uk/products/Headunits/DEH-P5730MP.jpg <- ma identyczną barwe podswietlenia klawiszy jak w audi jedyna wada pioneerów to to, że "wystają" z kieszeni, reszta jest git :th:
-
System Blos
widocznie masz zle ustawioną mieszanke jak ci wybucha
-
test dla facetów
zna ktos wogóle tytuł ten piosenki co leci w tle ?
-
Audi 100 C4
silnik 2.3 to bardzo dobra konstrukcja o ile nie widział gazu do c4 jest moze za słaby ale w mojej coupecie spisywał sie fajnie, jest elastyczny no i ten dzwięk powyżej 3,5 tys miodzio mi palił około 12 - 14 litów po miescie, ale mialem jeszcze quattro namów swoją żone na coupete, napewno bedzie zadowolona http://polskajazda.pl/Samochody/Audi/Coupe/11052
-
Konkurs klubowy VT cz4 - bez nagród
heheh :th:
-
Konkurs klubowy VT cz4 proponujcie auta
ja juz swoją wysłałem, jest za***ista
-
Konkurs klubowy VT cz4 proponujcie auta
popołudniu mamy spota do 21.00 proponuje moze oddam 2 prace jak sie wyrobie
-
Konkurs klubowy VT cz4 proponujcie auta
to do kiedy termin ?
-
test dla facetów
oczywiscie pierwsza tą drugą podsumował bym słowami piosenki Tedego i Dj Buha: "...myślisz że jestes fajną dzi*ką i sie szczerzysz, stań z prawdą na przeciwko, tylko ty w to wierzysz..." pozdro
-
Konkurs klubowy VT cz4 proponujcie auta
a co to ci za mała?? no chyba by nie pytał o wiekszą, jakbym uważał że ta jest za mała, nie ? zle sie na takich małych robi vt