Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
byłem tam ostatnio na weselu , fajna knajpa i parking tez tam jest nawet spory
-
Euro 2012 - Zabiorą nam czy też nie
ja głosuje na nie nie mogą zabrać, bo są plany, żeby na Hutniku zrobili boiska treningowe
-
[1Z B4 80] Ocena logów dlaczego szarpie?
masz to samo co u mnie tez mi czasem szarpnie
-
konkurs klubowy VT
moje też już poszło mi sie podoba :>
-
konkurs klubowy VT
masz napisane w pierszym poscie do 11.11.07
-
konkurs klubowy VT
audi coupe sie nie tuniguje ja juz sie wziołem za honde
-
[B5 AHU] Potrzebuje felgi 16" na urodziny dla mojego taty do B5
no to szukam jakiś ori macie jakies propozycje ? muszą to być 16"
-
[B5 AHU] Potrzebuje felgi 16" na urodziny dla mojego taty do B5
własnie nie wiem na czym ta gwarancja polega, bo który producent ci uwzgledni gwarancje jak wjedziesz w dziure ? przeciez to ewidentnie twoja wina [br]Dopisany: 02 Listopad 2007, 19:34 _________________________________________________otrzymałem od sprzedawcy odpowiedz odnosnie producenta felg: "Producentem felg jest amerykanska firma Drag Racing"
-
[B5 1Z] Zimówki Dunlop Winter M3 czy Goodyear Eagle 195/65/15
no własnie ja nie jezdze az tak dużo także te opony miałbym przez pare sezonów i nie wiem teraz czy warto jej kupic[br]Dopisany: 01 Listopad 2007, 19:17 _________________________________________________wziołem te dunlopy :th:
-
[B5 AHU] Potrzebuje felgi 16" na urodziny dla mojego taty do B5
nie myje, on ma w warsztacie uczniów którzy mu myja auto
-
[B5 AHU] Potrzebuje felgi 16" na urodziny dla mojego taty do B5
też czerwona :>, z tym ze już po lifcie 17" a tymbardziej 18" odpadają, muszą być 16"
-
[B5 AHU] Potrzebuje felgi 16" na urodziny dla mojego taty do B5
witam, postanowiłem tacie kupic felgi na urodziny bo jego obecne 15" są, że tak powiem do d*py, poza tym chciał własnie 16" wybrałem taki model : http://moto.allegro.pl/item262559008_rewelacyjne_nowe_felgi_16_5x112_audi_nowosc_.html co o nich myslicie ? pozdro
-
[B5 1Z] Zimówki Dunlop Winter M3 czy Goodyear Eagle 195/65/15
nowe, tylko własnie troche przeleżały co to znaczy 9 wiekowo ? jak na jeden sezon to lipa dołoze 10 zł do sztuki i mam Debice frigo
-
[B5 1Z] Zimówki Dunlop Winter M3 czy Goodyear Eagle 195/65/15
witam, mam możliwosc kupienia w/w opon odemnie z pracy z magazynu za 158 zł/szt z tym że opony są z 2004r co o tym myslicie ? i które byłyby lepsze ? pozdro
-
Strefa Śmiechu
fajna reklama piwa http://www.milanos.pl/video.php?cat=42&id=3369
-
[B5 1Z] Prosba o analize logów i znalezienie problemu
a jak to sprawdzic ? kostkę prędkosciomierza odpinałem i nic sie nie zmieniało
-
[B5 1Z] Prosba o analize logów i znalezienie problemu
http://www.mytempdir.com/2048115 tu sa moje wszystkie logi w fomacie CSV bez tych wrzutów, niestety nie umiem tego przekształcic w czytelna formę
-
[B5 1Z] Prosba o analize logów i znalezienie problemu
no mozliwe ze cos z nim nie tak ale czy on moze powodowac takie nagłe szarpanie ? najgorsze jest to ze nie wiadomo kiedy sie to pojawia, rózne obroty itp pewne jest tylko to ze wystepuje na obciążeniu, na jałowym tego nie mam i przy przyspieszanie ehh, meczy mnie to
-
A4 Assistance
moje też poszły pozdrawiam
-
[B5 1Z] Prosba o analize logów i znalezienie problemu
nie podkapca nic. własnie nie wiem co konkretnie mam ogladnac
-
[B5 1Z] Prosba o analize logów i znalezienie problemu
panowie, d*pa maryna zmieniłem przepływke i na poczatku myslalem ze jest ok bo samochodów lepiej jedzie a za chwile znowu szarpanie od zaworka n75 odlaczylem tylko wtyczkei sie przejechałem troche, nadal szarpało wydaje mi sie, ze to problem z elektroniką, możliwe jest zeby pedał gazu nie przekazał w pewnym momencie danych do kompa ? lub coś w tym typie moge to jakos sprawdzic na vagu ?
-
Problem z podłaczeniem wzmacniacza -> szumy, dudnienie
teoretycznie tak, ale nawet na cienszych kablach bo chcialem to podlaczyc poza autem, takze na takich porzadniejszych jeszcze nie sprawdzałem tego nie sprawdzalem wlasnie mozliwe, ten wzmacniacz mi jezdzil juz w 2 samochodach i nie bylo z nim problemu, troche polezał na szafie ale watpie zeby mu to zaszkodzilo, jutro zobacze na innym radiu pozdro
-
Problem z podłaczeniem wzmacniacza -> szumy, dudnienie
wzmacniacz blupuntka Gta 2100 a kable nie za grube chyba voice kraft czy cos takiego
-
Problem z podłaczeniem wzmacniacza -> szumy, dudnienie
jak wyciagnalem kable to wlasnie specjalnie je odciagnalem od siebie ale nadal bylo to samo, a jak mase pociagnalem od akumulatora to jeszcze gorzej harczał nie wiem wlasnie od czego to zalezy, nie pierwszy raz podlaczam wzmaka ale takiego czegos jeszcze nie miałem, moze kable są jakieś dupi*te i nie maja odpowiedniej izolacji, no wiem, bede z tym walczył [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2007, 22:10 _________________________________________________ostatnio rozmawialem z kumplem i powiedzial mi ze alternator moze dawac takie sygnaly, w sumie u mnie byl taki blad: 1117 Sygnał obciążenia z zacisku alternatora DF, Sygnał ładowania generatora terminala DF wie moze ktos cos wiecej na ten temat ?
-
[B5 1Z++] czerwone tełdei, mała sesja
dzisiaj odebrełem gwinta takze w przyszłym tygodniu a4 pojdzie w dół, narazie zrobilem sobie male vt : wymieniłem też kierunki boczne na biale i wklady lusterek na asferyczne :th: