Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. byłem tam ostatnio na weselu , fajna knajpa i parking tez tam jest nawet spory
  2. ja głosuje na nie nie mogą zabrać, bo są plany, żeby na Hutniku zrobili boiska treningowe
  3. masz to samo co u mnie tez mi czasem szarpnie
  4. sokolnh odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    moje też już poszło mi sie podoba :>
  5. sokolnh odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    masz napisane w pierszym poscie do 11.11.07
  6. sokolnh odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    audi coupe sie nie tuniguje ja juz sie wziołem za honde
  7. no to szukam jakiś ori macie jakies propozycje ? muszą to być 16"
  8. własnie nie wiem na czym ta gwarancja polega, bo który producent ci uwzgledni gwarancje jak wjedziesz w dziure ? przeciez to ewidentnie twoja wina [br]Dopisany: 02 Listopad 2007, 19:34 _________________________________________________otrzymałem od sprzedawcy odpowiedz odnosnie producenta felg: "Producentem felg jest amerykanska firma Drag Racing"
  9. no własnie ja nie jezdze az tak dużo także te opony miałbym przez pare sezonów i nie wiem teraz czy warto jej kupic[br]Dopisany: 01 Listopad 2007, 19:17 _________________________________________________wziołem te dunlopy :th:
  10. nie myje, on ma w warsztacie uczniów którzy mu myja auto
  11. też czerwona :>, z tym ze już po lifcie 17" a tymbardziej 18" odpadają, muszą być 16"
  12. witam, postanowiłem tacie kupic felgi na urodziny bo jego obecne 15" są, że tak powiem do d*py, poza tym chciał własnie 16" wybrałem taki model : http://moto.allegro.pl/item262559008_rewelacyjne_nowe_felgi_16_5x112_audi_nowosc_.html co o nich myslicie ? pozdro
  13. nowe, tylko własnie troche przeleżały co to znaczy 9 wiekowo ? jak na jeden sezon to lipa dołoze 10 zł do sztuki i mam Debice frigo
  14. witam, mam możliwosc kupienia w/w opon odemnie z pracy z magazynu za 158 zł/szt z tym że opony są z 2004r co o tym myslicie ? i które byłyby lepsze ? pozdro
  15. fajna reklama piwa http://www.milanos.pl/video.php?cat=42&id=3369
  16. a jak to sprawdzic ? kostkę prędkosciomierza odpinałem i nic sie nie zmieniało
  17. http://www.mytempdir.com/2048115 tu sa moje wszystkie logi w fomacie CSV bez tych wrzutów, niestety nie umiem tego przekształcic w czytelna formę
  18. no mozliwe ze cos z nim nie tak ale czy on moze powodowac takie nagłe szarpanie ? najgorsze jest to ze nie wiadomo kiedy sie to pojawia, rózne obroty itp pewne jest tylko to ze wystepuje na obciążeniu, na jałowym tego nie mam i przy przyspieszanie ehh, meczy mnie to
  19. sokolnh odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    moje też poszły pozdrawiam
  20. nie podkapca nic. własnie nie wiem co konkretnie mam ogladnac
  21. panowie, d*pa maryna zmieniłem przepływke i na poczatku myslalem ze jest ok bo samochodów lepiej jedzie a za chwile znowu szarpanie od zaworka n75 odlaczylem tylko wtyczkei sie przejechałem troche, nadal szarpało wydaje mi sie, ze to problem z elektroniką, możliwe jest zeby pedał gazu nie przekazał w pewnym momencie danych do kompa ? lub coś w tym typie moge to jakos sprawdzic na vagu ?
  22. teoretycznie tak, ale nawet na cienszych kablach bo chcialem to podlaczyc poza autem, takze na takich porzadniejszych jeszcze nie sprawdzałem tego nie sprawdzalem wlasnie mozliwe, ten wzmacniacz mi jezdzil juz w 2 samochodach i nie bylo z nim problemu, troche polezał na szafie ale watpie zeby mu to zaszkodzilo, jutro zobacze na innym radiu pozdro
  23. wzmacniacz blupuntka Gta 2100 a kable nie za grube chyba voice kraft czy cos takiego
  24. jak wyciagnalem kable to wlasnie specjalnie je odciagnalem od siebie ale nadal bylo to samo, a jak mase pociagnalem od akumulatora to jeszcze gorzej harczał nie wiem wlasnie od czego to zalezy, nie pierwszy raz podlaczam wzmaka ale takiego czegos jeszcze nie miałem, moze kable są jakieś dupi*te i nie maja odpowiedniej izolacji, no wiem, bede z tym walczył [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2007, 22:10 _________________________________________________ostatnio rozmawialem z kumplem i powiedzial mi ze alternator moze dawac takie sygnaly, w sumie u mnie byl taki blad: 1117 Sygnał obciążenia z zacisku alternatora DF, Sygnał ładowania generatora terminala DF wie moze ktos cos wiecej na ten temat ?
  25. dzisiaj odebrełem gwinta takze w przyszłym tygodniu a4 pojdzie w dół, narazie zrobilem sobie male vt : wymieniłem też kierunki boczne na biale i wklady lusterek na asferyczne :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.