Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Prosba o analize logów i znalezienie problemu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam,

chciałem was prosic o analize logów, narazie tylko statycznych bo mój kompan od logów dynamicznych dzisiaj nie dał rady, jutro postaram sie je wrzucic, a chciałem dzisiaj wrzucic chociaż te statyczne bo mam problem od jakiegos czasu z szarpaniem silnikiem, jest bardziej intensywne na rozgrzanym silniku i dosc nieprzyjemne, takie nagłe odcinanie czegos i zalaczanie spowrotem, nie wiem jak to opisac :bicz:

dodam ze samochód jezdzi bardzo przyjemnie jak na 90 KM oprocz tego szarpania oczywiscie.

planuje do niego wsadzic wtryski ASV i zrobic program dlatego chciałbym zeby silnik byl do tego przygotowany

moze logi statyczne chociaz cos powiedzą

bede wdzieczny za pomoc, a wybawcy stawiam flaszke :)

grupa 000

vag000kq2.th.jpg

grupa 003

vag003ry6.th.jpg

grupa 004

vag004rj2.th.jpg

grupa 011

vag011zs6.th.jpg

pozdrawiam

Opublikowano

grupa 000 pozycja 2 wartość powinna wynosić 49-54, a jest 28-31 , kąt wtrysku do regulacji.

zrób logi dynamiczne 003 ,008,011 :audi:

Opublikowano
  • Autor

logi dynamiczne

grupa 000

a0dy1.th.jpg

grupa 001

a1xf8.th.jpg

grupa 003

a2vj5.th.jpg

grupa 004

a3ut8.th.jpg

grupa 008

a4yx2.th.jpg

grupa 010

a5vn4.th.jpg

grupa 011

a6lv3.th.jpg

dodam ze przepłwomierz juz czyściłem :kwasny:

Opublikowano

Podmień przepływkę na sprawną, a przy okazji obejrzyj dolot, czasem mała dziurka moze narobić zamieszania.

Opublikowano
  • Autor

w poniedziałek powinien miec przeypływomierz na podmianke

a przy okazji obejrzyj dolot, czasem mała dziurka moze narobić zamieszania.

na jakies miejsce szczególnie zwrócic uwage ?

Opublikowano

Podmień przepływkę na sprawną, a przy okazji obejrzyj dolot, czasem mała dziurka moze narobić zamieszania.

Ja bym jeszcze zwrócił uwagę na N75.

Poza tym te logi są nieczytelne - w większości miejsc jest powstawiana prze EXCEL data - zrób coś z tym sokolnh

Opublikowano
  • Autor

a moge to jakos w excelu poprawic czy musze inaczej te pliki otwierac ?

Opublikowano

a moge to jakos w excelu poprawic czy musze inaczej te pliki otwierac ?

Format komórek w excelu.

Opublikowano

a moge to jakos w excelu poprawic czy musze inaczej te pliki otwierac ?

Przy imporcie każda kolumnę zaznaczasz jako STANDARD. Pozniejsze formatowanie nie przyniesie efektu.

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie wszystkie mam i mialem zaznaczone jako standard z tym ze ja mam tego excela z open ofiice'a, moze przez to :mysli:

Opublikowano

zaznacz jako text :)

Opublikowano
  • Autor

panowie, d*pa maryna

zmieniłem przepływke i na poczatku myslalem ze jest ok bo samochodów lepiej jedzie a za chwile znowu szarpanie

od zaworka n75 odlaczylem tylko wtyczkei sie przejechałem troche, nadal szarpało

wydaje mi sie, ze to problem z elektroniką, możliwe jest zeby pedał gazu nie przekazał w pewnym momencie danych do kompa ? lub coś w tym typie

moge to jakos sprawdzic na vagu ?

Opublikowano

podkapca ci to auto ? oglądałeś ten dolot ?

Opublikowano
  • Autor

podkapca ci to auto ? oglądałeś ten dolot ?

nie podkapca nic.

własnie nie wiem co konkretnie mam ogladnac

Opublikowano

dziwnie to wygląda, na postoju n75 jest wysterowany na 96% czyli nie pompuje a (powinna), a w dynamicznej jest cały czas 35 % a powinien ograniczać ciśnienie doładowania w miare zwiększania się dynamiki spalin. Jakby coś z czujnikiem ciśnienia doładowania, bo to nie możliwe żeby ciśnienie nie narastało wraz z obrotami, a komp wogóle nie reaguje poprzez N75

Opublikowano
  • Autor

no mozliwe ze cos z nim nie tak ale czy on moze powodowac takie nagłe szarpanie ?

najgorsze jest to ze nie wiadomo kiedy sie to pojawia, rózne obroty itp

pewne jest tylko to ze wystepuje na obciążeniu, na jałowym tego nie mam i przy przyspieszanie

ehh, meczy mnie to :wallbash:

Opublikowano

sprawdż czy N75 jest dobrze(prawidłowo) podpięty do podciśnienia - zrób czytelnego loga z gr 004 i wysterowanie egr w 003 też jest nie czytelne

Opublikowano
  • Autor

http://www.mytempdir.com/2048115

tu sa moje wszystkie logi w fomacie CSV bez tych wrzutów, niestety nie umiem tego przekształcic w czytelna formę

Opublikowano

są zapisane jakieś błędy. Może niech ktoś inny się wypowie. Bo ja mam już kilka teorii i niewiem na którą się zdecydować :kox:. Jakby nastawnik, albo zapowietrzona pompa,

Opublikowano
  • Autor

a jak to sprawdzic ?

kostkę prędkosciomierza odpinałem i nic sie nie zmieniało

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.