Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Zimówki Dunlop Winter M3 czy Goodyear Eagle 195/65/15


sokolnh

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

mam możliwosc kupienia w/w opon odemnie z pracy z magazynu za 158 zł/szt z tym że opony są z 2004r

co o tym myslicie ? i które byłyby lepsze ?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli już to M3. to są nówki czy uzywane? trochę stare już 9 wiekowo więcej jak na 2 sezony się nie nadają) ale lepsze to niż nic.

nowe, tylko własnie troche przeleżały

co to znaczy 9 wiekowo ?

jak na jeden sezon to lipa :kwasny:

dołoze 10 zł do sztuki i mam Debice frigo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał M3 bo to naprawde dobre opony :) A to że są z 04 roku to jeszcze nic nie znaczy , ważne jak były przechowywane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał M3 bo to naprawde dobre opony :) A to że są z 04 roku to jeszcze nic nie znaczy , ważne jak były przechowywane.

Dużo znaczy bo guma z czasem traci swoje właściwości.. jeżeli leżały 3 lata.. to 2..3 lata jeszcze pojeżdzą.. dłużej na pewno nie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wciska sie nam rózne brednie ,jednak nie w przypadku tych 7 lat.To jest czas od momentu produkcji DOT i określa mozliwosci ich przechowywania kiedy to opony są uważane za spełniające normy jakościowe.Naturalnie wskazuje sie na metody przechowywania i inne takie. Natomiast niema ram czasowych co do ogumienia juz zamontowanego w aucie, bo tutaj działa już masa czynników i żaden producent Ci nie powie i nie zagwarantuje konkretnego okresu uzywania opon.Wiadomo jeden kasuje komplet w jeden sezon ,inny w 5 nie ma reguły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie ja nie jezdze az tak dużo także te opony miałbym przez pare sezonów i nie wiem teraz czy warto jej kupic[br]Dopisany: 01 Listopad 2007, 19:17 _________________________________________________wziołem te dunlopy :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...