Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. no wlasnie wszystkie mam i mialem zaznaczone jako standard z tym ze ja mam tego excela z open ofiice'a, moze przez to
  2. polecam płyte Pezeta- Muzyka Rozrywkowa
  3. 1.9 sdi też są
  4. nic sie nie ukryje http://www.milanos.pl/video.php?cat=1&id=3452
  5. a moge to jakos w excelu poprawic czy musze inaczej te pliki otwierac ?
  6. w poniedziałek powinien miec przeypływomierz na podmianke na jakies miejsce szczególnie zwrócic uwage ?
  7. od kiedy 1z to nie tdi ? a autko bardzo ładne
  8. logi dynamiczne grupa 000 grupa 001 grupa 003 grupa 004 grupa 008 grupa 010 grupa 011 dodam ze przepłwomierz juz czyściłem
  9. witam, chciałem was prosic o analize logów, narazie tylko statycznych bo mój kompan od logów dynamicznych dzisiaj nie dał rady, jutro postaram sie je wrzucic, a chciałem dzisiaj wrzucic chociaż te statyczne bo mam problem od jakiegos czasu z szarpaniem silnikiem, jest bardziej intensywne na rozgrzanym silniku i dosc nieprzyjemne, takie nagłe odcinanie czegos i zalaczanie spowrotem, nie wiem jak to opisac dodam ze samochód jezdzi bardzo przyjemnie jak na 90 KM oprocz tego szarpania oczywiscie. planuje do niego wsadzic wtryski ASV i zrobic program dlatego chciałbym zeby silnik byl do tego przygotowany moze logi statyczne chociaz cos powiedzą bede wdzieczny za pomoc, a wybawcy stawiam flaszke grupa 000 grupa 003 grupa 004 grupa 011 pozdrawiam
  10. http://www.smog.pl/wideo/13482/umbrella_po_litewsku/
  11. http://www.autoteile-shopping.de/default.asp?lang=pl moze to nie jest stronka ze spisem czesci ale pozwala dobrac odpowietnie czesci do auta :th: moze komus sie przyda
  12. pewnie wieczorami albo jak jest zimno ci lepiej idzie
  13. no moze dzisiaj sobie podjade na vaga bo mnie to denerwuje mam nadzieje ze to jakas błachostka i wyjdzie na vagu no a jak trzeba bedzie wymienic wtryski to jakos to przezyje, moze troche mocu mu przybędzie :th: dzieki na odp jak bede wiedział co to jest dokładnie to tu napisze pozdro[br]Dopisany: 14 Sierpień 2007, 12:30 _________________________________________________no i d*pa na vagu nic nie wyszło w czwartek sprobuje go podpiąc do innego vaga[br]Dopisany: 14 Sierpień 2007, 20:30 _________________________________________________jako ze od jakiegos czasu meczyło mnie to szarpanie, vagował, sprawdzałem, vagowałem i nic dzisiaj miałem troche czasu i postanowiłem sobie zmienic termostat ( wkoncu pokazuje mie 90 ) i przy okazji pojezdzic z vagiem - > logi ok, zadnych bledów objawy sa takie jakby ktos odlaczał zasilanie i ponownie właczał otwieram maske i szukam jakis przetartych kabli itp. jednego znalazłem choc on raczej nie miał wpływu ale i tak go zaizolowałem patrze na wtryski a tam dwa przewody zwrotne mokre, były popękane, lało sie paliwko i dostawało sie powietrze, wymieniłem te węzyki i szarpanie przeszło jutro jeszcze posprawdzam reszte przewodów dla świetego spokoju takze miałem powietrze w układzie podobnie jak kolega matekxxx pozdrawiam
  14. u mnie tez, ale vw tool nie chce sie zainstalowac
  15. http://www.koreus.com/video/SWK_normal.html niech moc bedzie z toba
  16. sory nie chciałem cie urazic no ale skoro wszystko masz tak jak ja to nie wiem czemu ci nie znajduje a jaki ci sie wyswietla komunikat ?
  17. a sterowniki do kabla zainstalowałes ?
  18. tak jak Adecneo napisał zmieniłem we własciwosciach uruchom program jako administrator prawy przycisk na ikone vaga, własciwosci => zgodność => zaznaczyc uruchom jako administrator
  19. za bardzo sie podniecilem, kabel działa ale teraz program sie zawiesza i wyskakuje okienko ze vag com przestał działac i dwie opcje : wyszukaj rozwiazanie online albo zamknij program mam vaga 311, moze za starej daty jest ? popróbuje na nowszych, moze sie uda[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2007, 07:00 _________________________________________________udało mi sie połączyc 1 raz i wyszedł bład : 01117 Sygnał ładowania generatora terminala DF o co chodzi ?
  20. no mówiłem ze vista jest popier... wprowadza w bład klienta
  21. no własnie juz do tego doszedłem wczoraj, z tym ze i tak najpierw sformatowałem sobie dysk kabel mam na com2 ale i tak nie wiem czy w menadzeze urzadzen wyswietla mi sie ze com 3 i com 4 sa uzywane jak nie mam nic podlaczonego oprocz kabla dzisiaj wieczorem zobacze czy wszystko bedzie działac dzieki za odp pozdro
  22. no własnie nie wiem jak go zmienic na port jaki kolwiek od 1 do 4 kabel pozyczyłem od kolegi, kupił z viakenu, a vag coma mam 3.11, 4.09 i 7.04 no ale zaden sie nie łaczy przez to ze nie moge ustawic odpowiedniego coma
  23. wszystko fajnie, ale mam pytanie zostawiasz tak bez ramek drzwi ?
  24. witam, mam problem otoz vista znajduje mi kabel jako com 6 albo com 7 a nie mam zajetych innych portów przez drukarki itp: gdy chce odinstalowac tr glowne porty usb albo te uniwersalne kontrolery to albo nie działa mi zadne usb i nie wykrywa kabla albo wyswietla sie niebieski ekran ze cos jest nie tak i resetuje kompa macie moze jakies rozwiązanie ? pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.