Treść opublikowana przez sokolnh
-
[B5 1Z] Prosba o analize logów i znalezienie problemu
no wlasnie wszystkie mam i mialem zaznaczone jako standard z tym ze ja mam tego excela z open ofiice'a, moze przez to
-
MUZYKA- czego aktualnie słuchamy...
polecam płyte Pezeta- Muzyka Rozrywkowa
-
1.9 Di -> Ostrołęka
1.9 sdi też są
-
Strefa Śmiechu
nic sie nie ukryje http://www.milanos.pl/video.php?cat=1&id=3452
-
[B5 1Z] Prosba o analize logów i znalezienie problemu
a moge to jakos w excelu poprawic czy musze inaczej te pliki otwierac ?
-
[B5 1Z] Prosba o analize logów i znalezienie problemu
w poniedziałek powinien miec przeypływomierz na podmianke na jakies miejsce szczególnie zwrócic uwage ?
-
1.9 Di -> Ostrołęka
od kiedy 1z to nie tdi ? a autko bardzo ładne
-
[B5 1Z] Prosba o analize logów i znalezienie problemu
logi dynamiczne grupa 000 grupa 001 grupa 003 grupa 004 grupa 008 grupa 010 grupa 011 dodam ze przepłwomierz juz czyściłem
-
[B5 1Z] Prosba o analize logów i znalezienie problemu
witam, chciałem was prosic o analize logów, narazie tylko statycznych bo mój kompan od logów dynamicznych dzisiaj nie dał rady, jutro postaram sie je wrzucic, a chciałem dzisiaj wrzucic chociaż te statyczne bo mam problem od jakiegos czasu z szarpaniem silnikiem, jest bardziej intensywne na rozgrzanym silniku i dosc nieprzyjemne, takie nagłe odcinanie czegos i zalaczanie spowrotem, nie wiem jak to opisac dodam ze samochód jezdzi bardzo przyjemnie jak na 90 KM oprocz tego szarpania oczywiscie. planuje do niego wsadzic wtryski ASV i zrobic program dlatego chciałbym zeby silnik byl do tego przygotowany moze logi statyczne chociaz cos powiedzą bede wdzieczny za pomoc, a wybawcy stawiam flaszke grupa 000 grupa 003 grupa 004 grupa 011 pozdrawiam
-
Strefa Śmiechu
http://www.smog.pl/wideo/13482/umbrella_po_litewsku/
-
Czy ma ktoś elektroniczny spis części dla BMW?
http://www.autoteile-shopping.de/default.asp?lang=pl moze to nie jest stronka ze spisem czesci ale pozwala dobrac odpowietnie czesci do auta :th: moze komus sie przyda
-
a4 2,5 tdi wolno się zbiera
pewnie wieczorami albo jak jest zimno ci lepiej idzie
-
[B5 1Z] Szarpanie przy przyśpieszaniu
no moze dzisiaj sobie podjade na vaga bo mnie to denerwuje mam nadzieje ze to jakas błachostka i wyjdzie na vagu no a jak trzeba bedzie wymienic wtryski to jakos to przezyje, moze troche mocu mu przybędzie :th: dzieki na odp jak bede wiedział co to jest dokładnie to tu napisze pozdro[br]Dopisany: 14 Sierpień 2007, 12:30 _________________________________________________no i d*pa na vagu nic nie wyszło w czwartek sprobuje go podpiąc do innego vaga[br]Dopisany: 14 Sierpień 2007, 20:30 _________________________________________________jako ze od jakiegos czasu meczyło mnie to szarpanie, vagował, sprawdzałem, vagowałem i nic dzisiaj miałem troche czasu i postanowiłem sobie zmienic termostat ( wkoncu pokazuje mie 90 ) i przy okazji pojezdzic z vagiem - > logi ok, zadnych bledów objawy sa takie jakby ktos odlaczał zasilanie i ponownie właczał otwieram maske i szukam jakis przetartych kabli itp. jednego znalazłem choc on raczej nie miał wpływu ale i tak go zaizolowałem patrze na wtryski a tam dwa przewody zwrotne mokre, były popękane, lało sie paliwko i dostawało sie powietrze, wymieniłem te węzyki i szarpanie przeszło jutro jeszcze posprawdzam reszte przewodów dla świetego spokoju takze miałem powietrze w układzie podobnie jak kolega matekxxx pozdrawiam
-
[B5 AFN] vag 409-1 połączenie ?????
u mnie tez, ale vw tool nie chce sie zainstalowac
-
Strefa Śmiechu
http://www.koreus.com/video/SWK_normal.html niech moc bedzie z toba
-
[ALL] vag com a vista ? problem
sory nie chciałem cie urazic no ale skoro wszystko masz tak jak ja to nie wiem czemu ci nie znajduje a jaki ci sie wyswietla komunikat ?
-
[ALL] vag com a vista ? problem
a sterowniki do kabla zainstalowałes ?
-
[ALL] vag com a vista ? problem
tak jak Adecneo napisał zmieniłem we własciwosciach uruchom program jako administrator prawy przycisk na ikone vaga, własciwosci => zgodność => zaznaczyc uruchom jako administrator
-
[ALL] vag com a vista ? problem
działa, wielkie wielkie
-
[ALL] vag com a vista ? problem
za bardzo sie podniecilem, kabel działa ale teraz program sie zawiesza i wyskakuje okienko ze vag com przestał działac i dwie opcje : wyszukaj rozwiazanie online albo zamknij program mam vaga 311, moze za starej daty jest ? popróbuje na nowszych, moze sie uda[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2007, 07:00 _________________________________________________udało mi sie połączyc 1 raz i wyszedł bład : 01117 Sygnał ładowania generatora terminala DF o co chodzi ?
-
[ALL] vag com a vista ? problem
no mówiłem ze vista jest popier... wprowadza w bład klienta
-
[ALL] vag com a vista ? problem
no własnie juz do tego doszedłem wczoraj, z tym ze i tak najpierw sformatowałem sobie dysk kabel mam na com2 ale i tak nie wiem czy w menadzeze urzadzen wyswietla mi sie ze com 3 i com 4 sa uzywane jak nie mam nic podlaczonego oprocz kabla dzisiaj wieczorem zobacze czy wszystko bedzie działac dzieki za odp pozdro
-
[ALL] vag com a vista ? problem
no własnie nie wiem jak go zmienic na port jaki kolwiek od 1 do 4 kabel pozyczyłem od kolegi, kupił z viakenu, a vag coma mam 3.11, 4.09 i 7.04 no ale zaden sie nie łaczy przez to ze nie moge ustawic odpowiedniego coma
-
[A4 B5] wygłuszenie drzwi
wszystko fajnie, ale mam pytanie zostawiasz tak bez ramek drzwi ?
-
[ALL] vag com a vista ? problem
witam, mam problem otoz vista znajduje mi kabel jako com 6 albo com 7 a nie mam zajetych innych portów przez drukarki itp: gdy chce odinstalowac tr glowne porty usb albo te uniwersalne kontrolery to albo nie działa mi zadne usb i nie wykrywa kabla albo wyswietla sie niebieski ekran ze cos jest nie tak i resetuje kompa macie moze jakies rozwiązanie ? pozdrawiam