Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] vag com a vista ? problem


sokolnh

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

mam problem otoz vista znajduje mi kabel jako com 6 albo com 7 a nie mam zajetych innych portów przez drukarki itp:

vaggy4.th.jpg

gdy chce odinstalowac tr glowne porty usb albo te uniwersalne kontrolery to albo nie działa mi zadne usb i nie wykrywa kabla albo wyswietla sie niebieski ekran ze cos jest nie tak i resetuje kompa

macie moze jakies rozwiązanie ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mialem klopoty z Vista(nie wykrywanie vag'a, zrywanie polaczenia z samochodem) i przesiadlem sie na XP. Juz nie zrywa polaczenia, ale tez nie laczy sie z wszystkimi modulami (a tak naprawde to laczy sie tylko z silnikiem i ABS). Nadal walcze, bardziej z brakiem wolnego czasu, niz z VAG'iem :), ale walcze.

Napisz jaki VAG kupiles i gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy chce odinstalowac tr glowne porty usb albo te uniwersalne kontrolery to albo nie działa mi zadne usb i nie wykrywa kabla albo wyswietla sie niebieski ekran ze cos jest nie tak i resetuje kompa

macie moze jakies rozwiązanie ?

Zmien to na jakiś COM od 1 do 4 w ustawieniach windowsa i w ustawieniach VAGa ustaw ten sam port i będzie działać - aczkolwiek z Vistą możesz mieć roblem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie nie wiem jak go zmienic na port jaki kolwiek od 1 do 4

kabel pozyczyłem od kolegi, kupił z viakenu, a vag coma mam 3.11, 4.09 i 7.04 :) no ale zaden sie nie łaczy przez to ze nie moge ustawic odpowiedniego coma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam aby zmienić numer portu com wybieramy: klikamy prawym klawiszem myszy na mój komp, potem przechodzimy w zakładkę sprzęt i klikamy menadżer urządzeń. Następnie wybieramy z listy Porty Com i LPT, klikamy na interesującym nas prawym klawiszem i wybieramy właściwości.Potem przechodzimy do zakładki ustawienia portu i wybieramy opcje zaawansowane, tam możemy bez przeszkód zmienić numer naszego portu na wymagany. pzdr :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie juz do tego doszedłem wczoraj, z tym ze i tak najpierw sformatowałem sobie dysk :wallbash:

kabel mam na com2 ale i tak nie wiem czy w menadzeze urzadzen wyswietla mi sie ze com 3 i com 4 sa uzywane jak nie mam nic podlaczonego oprocz kabla :mysli:

dzisiaj wieczorem zobacze czy wszystko bedzie działac

dzieki za odp

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

basket u mnie ta zmiana nie zadzialala :thumbdown:

Coraz gorzej wnerwia mnie ten system :rant:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za bardzo sie podniecilem, kabel działa ale teraz program sie zawiesza i wyskakuje okienko ze vag com przestał działac i dwie opcje : wyszukaj rozwiazanie online albo zamknij program :bicz:

mam vaga 311, moze za starej daty jest ?

popróbuje na nowszych, moze sie uda[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2007, 07:00 _________________________________________________udało mi sie połączyc 1 raz i wyszedł bład :

01117 Sygnał ładowania generatora terminala DF

o co chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak Adecneo napisał zmieniłem we własciwosciach uruchom program jako administrator

prawy przycisk na ikone vaga, własciwosci => zgodność => zaznaczyc uruchom jako administrator

40208172up5.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie sie zmienia to wiem ale u mnie po tym zabiegu vag nie widzi kabla wogole na zadnym porcie.

Nic bede jescze walczyl z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sokolnh za kogo Ty mnie masz??

Taki durny to ja nie jestem.

Pare razy instalowalem program i sterowniki ale trzeba probowac dalej.

Zresztą jakbym nie zainstalowal to by w menedżerze urzadzen byl pokazane ze jest cos nei tak ze sterownikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory nie chciałem cie urazic :)

no ale skoro wszystko masz tak jak ja to nie wiem czemu ci nie znajduje

a jaki ci sie wyswietla komunikat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze mi ktos z Was powiedziec dlaczego przy ustawieniu Vaga w tryb admina i zgodnosc z XP , Vag 704 i interfejs od Yaska z forum VW nie chce sie wogole polaczyc z moja audi A4? Niby interfjes jest wykrywany przez Vag ale nie moze sie polaczyc z zadnym sterownikiem, dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...