Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] vag com a vista ? problem


sokolnh

Rekomendowane odpowiedzi

Co pokazuje test w VAG ?

U mnie było podobnie,za pierwszym razem połaczyło sie super,kolejne to całkowita klapa.(test pokazywał brak połaczenia z jedna linią ale fejs był wykrywany prawidłowo)

Problem był na styku interfejs-gniazdo w samochodzie.

Niby wtyczka weszła do końca(wchodziła bardzo cięzko) a połaczenia nie było

Po wyjeciu gniazda z tunelu i podłaczeniu fejsu ponownie "łaczność" wróciła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki microsoft nie wypuści serwis packa do Visty to zawsze będą problemy z tym systemem.

Ja wogóle dziwię się że ludzie kupują komputery z Vistą.

Komputery które udźwigną vistę bedą w sprzedaży za jakieś 2 lata. Te co są teraz, to ledwie na viście dyszą.

Pierwsze co bym zrobił z Vistą to bym ją wywalił i postawił XP SP2 na którym wszystko działa.

Kupujcie laptopy z darmowym LINUKSEM i stawiajcie na nim XP,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Ross-Techa , org. VAG, nowy laptop, system Vista. Miało razem grać. Po trzech dniach walki zainstalowałem XP. I mam święty spokój. Znajomy magik od komputerów powiedział, że do czasu aż nie pojawi się serwis pak do Visty lepiej pracować na XP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez niedawno kup.lapka z vista a dlatego bo nigdzie nienmoglem znalezc lapka z xp bo juz ciezko dostac takiego,walczylem z vista 3tyg.ale udalo sie teraz dziala mi wszystko bez zazutu zobaczymy jak dlugo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam jeszcze nikogo kto by byl zadowolony z visty...

dziekuje Bogu za Mac OSX '-)

zmienilem dzis znowu kilka ustawien w xp i zobaczymy co sie bedzie dzialo (tez mam problemy z fejsem viakena po USB)

z ta vista to troche tak jak byscie poszli do salonu, kupil A4 B8, pojezdzili dzien i chcieli z powrotem B5 '-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ta vista to troche tak jak byscie poszli do salonu, kupil A4 B8, pojezdzili dzien i chcieli z powrotem B5 '-)

Ja bym tak chyba nie zrobił, aż mi się oczy zaświeciły jak zobaczyłem nową a4 w necie :drool: i od tej pory mam o czym marzyć...

Jednak co do Visty to te same doświadczenia mam, dlatego już wyrzuciłem Viste z laptopów wszystkim swoim znajomym, potem postawiłem im XP, i od tej pory problemów brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,porusze ten problem raz jeszcze ,otorz mam viste,zainstalowany vag 409,kabel,na XP bylo wszystko ok,ale poprzedni laptop spadl i przestal dzialac,teraz mam nowego,ale z vista zainstalowalem wszystko interfejs wyszukany,ale jak chce uruchomic program i test na LEDS jest ok,ale na portach wyskakuje mi informacja - port ok, interfejs nie odnaleziono

probowalem wszystkiego,start jako administrator,probowalem wszystkich portow,nawet usb i nic :wallbash:

pomocy,nie wiem co z ta vista,probowalem przelozyc twardy dysk ze starego laptopa ale nic ,bo w nowym jest vista i nie hula,musze rejestrowac od nowa i takie tam pierdoly,moze byc cos takiego,ze vista nie laczy programu z kablem,nawet jesli wszystko jest ok?[br]Dopisany: 07 Marzec 2008, 00:38 _________________________________________________dodam,ze jak podlaczam kabel, vista go wyszukuje i instaluje pieknie,ale to wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro daje starego lapka do elektronikow ,ponoc sie znaja,moze i tak,ale za darmo sprawdza i powiedza co jest popsute,jesli go zrobia to tam mam XPeka, wiec powinno wrocic do normy,ale zobacze po naprawie,jesli jeszcze jest taka szansa

powaznie,nie wiem co z ta vista ,jednym hula i tylko pozazdroscic,a drudzy sie zmagaja z tym :wallbash:

czekam dalej moze ktos cos wymysli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo i problem rozwiązałem dzięki poradzie kolegi kantor8

Zobacz tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=25831.0

Musisz wejść w menadzera urządzeń na porty COM i tam w Advaced zmienić na port1,bo napewno masz ustawiony fabrycznie jakiś port14 lub wyższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno mam na com 1 w menadzerze i vagu,robie to nie pierwszy raz,start,jako administrator na XP nie bylo tych problemow,moze ktos ma pojecie skad wziac servis pack do Visty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie końcem marca . Miałem identyczny problem jak Ty ale jak weszłem w Menadzerze urządzeń w Porty Com-Advaced i ustawiłem Com1 to od tego momentu mi się łączy laptop (z Vistą) z autkiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakiego vaga miales i jaki kabel,moze to cos wyjasni,409 na XP smigal,z malymi problemami,ale to nie wina kabla ani vaga,zrobilem wszystko jak nalezy i chasalo,teraz zainstalowalem na nowym lapku z vista i nic nie widzi interfejsu,jakbys probowal 710 na kablu 409 ,napewno wiesz co i jak,prosciej nie wiem jak to wytlumaczyc,probowalem 311 ,wszystko wyglada na razie dobrze,ale teraz umnie pada i nie chce mi sie isc do auta to sprawdzic,czy polaczy mi sie z autem,jak tak ,to bedzie 311 zobaczymy :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zwykły najtańszy interfejs KKL z allegro za 84zł taki niebieski,a program 311.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam niebieski dzialal z 409 ,a teraz nie bardzomu sie chce :wallbash: tak,jak wczesniej pisalem ,sprawdze 311 ipowiem co i jak[br]Dopisany: 08 Marzec 2008, 22:50 _________________________________________________no i sprawdzilem dziala 311 i 409

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosta sprawa z vistą,

Trzeba w pierw zainstalować sterownik kabla dołączony z płytką lub ściągnięty z netu, a potem dopiero vaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie pomoglo,jak odinstalowalem wszystko i zainstalowalem ponownie ,lacznie z kablem,potem ustawienia,uruchom jako administrator i chula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...