Treść opublikowana przez sokolnh
-
[b5 1.9 TDi 1Z] Tuning 90 KM --> 140 KM [brać turbo od AW
odkopuje i jak sie zakonczyła ta historia ?
-
[B5 1Z] Pompa wtryskowa, jaką założyć ?
witam, planuje w najblizszym czasie z koniecznosci wymiane pompy w moim klekocie i zastanawiam sie czy zalożyć "taką samą" czy moze połasic sie na jakoms wydajniejszą ?? nie wiem czy sa takie lepsze pompy typu plug&play do 1z [br]Dopisany: 17 Grudzień 2007, 08:59 _________________________________________________taka pompa podpasuje ?
-
markery artystyczne copic
a czemu one są takie wspaniałe ?
-
Składamy życzenia świąteczne
Wesołych i Zdrowych Świąt oraz Szczęsliwego Nowego Roku niech chłopaki specjalnie dla was zaśpiewają http://youtube.com/watch?v=a_rmLmrCv6E
-
Konkurs klubowy VT cz4 - bez nagród
maluch kozak :th: ale mogłes brunetce troche poprawic miedzy nogami
-
Cubrowóz Konkurs Vt - ankieta jeszcze raz....
a zderzak od S-ki to co ? tez jest poza tym pisałem że to raczej lifting będzie :gwizdanie: pierwsze robiłem sam, drugie też z tym, że Trzenio nadzorował no raggaman fajnie zrobił, ale zamiast wyciagac koła trzeba było zglebic auto, komunikat Ci sie wyswietlał po pewnie zaznaczyłes samochód na nie odpowiedniej warstwie np. na wklejonych lampach, ale ogolnie jest git :th: za to Ty Keżor faktycznie dałes troche nieproporcjonalne te fele :gwizdanie: pozdro
-
Cubrowóz Konkurs Vt - ankieta jeszcze raz....
to moze jeszcze baze dla porównania wrzucie
-
Cubrowóz Konkurs Vt - ankieta jeszcze raz....
nie miałem pensjonaciku na mysli raczej cos z ładnymi paniami :gwizdanie:
-
Cubrowóz Konkurs Vt - ankieta jeszcze raz....
pozwoliłem sobie wrzucić... dzieki [br]Dopisany: 17 Grudzień 2007, 11:32 _________________________________________________takie małe OT : pragnę zauwazyc w projekcie Keżroka ze zostałem włascicielem hotelu oraz siedze sobie gdzies na balkonie hihihihih :oklaski: to chyba nie jest hotel
-
Cubrowóz Konkurs Vt - ankieta jeszcze raz....
A co tam jest mało realnego ? chyba rejestracja
-
Cubrowóz Konkurs Vt - ankieta jeszcze raz....
nic nie bedziemy lączyc proponuje sciagac prace na dysk bo w wiekszych wymiarach lepiej wygladają
-
VT konkurs vol.5 Cubrowóz
przyznaje sie takze Cuber jak cos to dzisiaj z Trzeniem odbieramy nagrode pod prysznicem po halówce
-
VT konkurs vol.5 Cubrowóz
też juz wyslalem do Cubra
-
VT konkurs vol.5 Cubrowóz
tez w sumie skonczyłem, choc jest to raczej lifting
-
[B5 1Z] Prosba o analize logów i znalezienie problemu
da sie go jakos ustawic ? czy pompe trzeba zmieniac [br]Dopisany: 15 Grudzień 2007, 12:51 _________________________________________________nie kopci
-
[B5 1Z] Prosba o analize logów i znalezienie problemu
rozrząd mam zmieniony ( tzn. rolki, paski) bo nie wiem dokładnie o ktore elementy Ci dokładnie chodzi, a i tak przed zmiana mi szarpało gdzie ten n108 sie znajduje, na pompie ? i jak to naprawic ? kat wtrysku ostatnio ustawiałem mam wartosc 51
-
[B5 1Z] Prosba o analize logów i znalezienie problemu
wyrzucony
-
[B5 1Z] Prosba o analize logów i znalezienie problemu
to już dawno sprawdzone, wezyki i tak dla swietego spokoju zmieniłem na nowe szukam teraz nastawnika na pompe na podmianke bo jednak mozliwe jest ze to on daje w du.pe
-
VT konkurs vol.5 Cubrowóz
ten rower tam na znaku rezamy
-
VT konkurs vol.5 Cubrowóz
cuber, nagroda jest ? :gwizdanie:
-
[B5 1Z] Regulacja świateł w B5 to była opcja ?
dzieki na info no to jak opcja, to trzeba bedzie sobie dorezac, szczególnie ze zenon za niedługo zagości :gwizdanie:
-
[B5 1Z] Prosba o analize logów i znalezienie problemu
dzisiaj wymieniłem wkoncu n75 i nic sie nie zmieniło, tzn. dalej szarpie i cisnienie doładowania jest za niskie [br]Dopisany: 28 Listopad 2007, 19:18 _________________________________________________jakies inne sugestie lub rady ? czy pompa wtryskowa moze powodowac takie szarpanie ? albo komputer ?
-
Konkurs klubowy VT cz4 - bez nagród
jak to jest twoja pierwsza praca w photoshopie to brawo qrde jak sie rozkrecisz to raczej nie bedziemy mieli szans z Tobą
-
[B5 1Z] Regulacja świateł w B5 to była opcja ?
witam, mam pytanie czy regulcja elekt. świateł w b5 to była opcja ? mam dobrze wyposażone auto a nie mam tej regulacji dodam że auto bezwypadkowe
-
koszt instalacji lamp valeo (szacunkowy)
kupowaliscie piny z tego nr 000 979 225 ?