Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

markery artystyczne copic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam, czy ktoś z was używa , używał lub miał kontakt z tymi markerami?? www.copic.pl www.copic.com

polecił mi je Wojtek Sokołowski , znany projektant samochodów , był dziś na mojej uczelni i powiedział że ich używa i są ok . tyle że one kosztują miliony :foch: czy nie znacie może jakiejś firmy bardziej amatorskiej ?? czy warto inwestować w taki sprzęt ?? czy lepiej narazie rysować kredkami?? nie ukrywam że mnie bardzo kusi kupić na próbe kilka sztuk, bo jest taka możliwość :)

Opublikowano

a czemu one są takie wspaniałe ?

Opublikowano

na początek pewnie jeden wystarczy (czarny ;) ) a 21 zł to nie majątek :) skoro są takie za***iste :)

Opublikowano

skoro są takie za***iste :)

i właśnie moje pytanie brzmiało czy są za***iste i czy warto kupować

a czemu one są takie wspaniałe ?

no właśnie :mysli:

wiem że można uzupełniać w nich tusz , mają mase końcówek do wyboru (wymienne)

Opublikowano

ciekawe ciekawe Kezorku te markery....

ale np ja uzywam olowka lub dlugopisu na zajeciach

zdaj info jak popracujesz na tych markerach

a czemu chcesz sie na nie przezucic ? wczesniej czym robiles prace ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

ciekawe ciekawe Kezorku te markery....

ale np ja uzywam olowka lub dlugopisu na zajeciach

zdaj info jak popracujesz na tych markerach

a czemu chcesz sie na nie przezucic ? wczesniej czym robiles prace ?

no właśnie niczym, i chce zacząć malować kolorem , bo rysowałem do tej pory ołówkiem (przynajmniej o auta mi chodzi) bo budynki lub martwą nature na uczeli to czasami wale kredkami (akwarelowymi) lub sepią , sangwiną :) czasami cienkopis . [br]Dopisany: 19 Grudzień 2007, 18:02 _________________________________________________pisałem że sie pochwale jak działają mazaczki to się chwale :P

cabacb9973be1164.jpg

f030c6a19fb84c4b.jpg

1e9ed58bdc50e219.jpg

są to pierwsze moje prace i jak widać dopiero sie powoli rozrysowuje , ale mazaczki miszcz :thumbup:

Opublikowano

Twój pierwszy raz też Ci tak dobrze poszedł jak to,co narysowałeś? :naughty:

Opublikowano

Twój pierwszy raz też Ci tak dobrze poszedł jak to,co narysowałeś? :naughty:

no raczej :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.