Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. 1z-ty mają 3 cylindry na vagu nie pokazuje mi wartości z 4 cylindra, tylko z tych trzech
  2. dobra to chetni na piłke: wtorek 19.30 - 21.00 1. sokol 2. trzeniu 3. ... chetni na ledy: 1. sokol 2. tukan 3. pablo 4. ...
  3. Jutro mnie nie bedzie w krk....A jesli chodzi o 1/4 to z mila checia,Rektorze Czkawka spoko, moze byc za kilka tyg. tylko uważaj zeby Ci lampy nie odpadły już do końca od tej mocy w Twoim RSie
  4. Tukan grasz jutro ? odrazu mozemy na kresce stanąc
  5. barwa tych postojówek wprost z www.wiejskituning.pl do zenona w sam raz te białe no nie wiem , dla mnie wiocha mam dom na wsi, moge je kupic [br]Dopisany: 21 Styczeń 2008, 22:05 _________________________________________________ albo dobre albo po taniosci, na szybko po taniosci to chyba allegro u jakiegos chłopa z Krakowa albo Slaska
  6. barwa tych postojówek wprost z www.wiejskituning.pl do zenona w sam raz te białe
  7. 19.30 - 21.00 :th:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2008, 21:51 _________________________________________________kupujemy grupowo ? http://allegro.pl/item295146085_postojowki_5_led_w5w_t10_super_flux_nowosc.html
  8. witam, zastanawiam sie czy tarcze od 110 KM wentylowane zmieszczą sie w zaciski do mojej 90 KM, ja mam pełne tarcze a róznica grubości miedzy nimi to 8 mm, narazie jeszcze u siebie nie ogladałem tych zacisków i nie wiem jak tam sprawy z "wygospodarowaniem" dodatkowego miejsca sie mają, dlatego pytam bo moze ktos juz cos takiego próbowal pozdrawiam
  9. też sie wczoraj w szkole jak to jest z tą grupą 13 na vagu dzisiaj stałem w korku i wyszło mi Cyl 1 Cyl 2 Cyl 3 -2 to +2 -2 to +2 -2 to +2 mg/R mg/R mg/R -0.02 -0.14 -0.12 przejechałem kilometr dalej i Cyl 1 Cyl 2 Cyl 3 -2 to +2 -2 to +2 -2 to +2 mg/R mg/R mg/R 0.00 -0.33 -0.42 heh, 90 stopni było nie wiem od czego to zalezy
  10. no jak bedzie jeszcze wolne i nie ma jakiejs alternatywy to zarezerwuje ale to juz jutro[br]Dopisany: 21 Styczeń 2008, 21:35 _________________________________________________dobra załatwione gramy jutro o 19.30
  11. to moze cos napisze, co sie zmieniło ostatnio : - zmieniłem pompe od 110 KM - zmieniłem wtryski od 110 KM - założyłem wkońcu soczewki Valeo - dorezałem do nich HIDa 6000k w bagażniku czekają na montaż spreżynki ori - 20 mm i czekam aż ktoś kupi odemnie moje 16" AZEVy zebym mógł już sobie kupić felgi od S-ki :gwizdanie: pozdro
  12. a własnie założyłem sobie te w5w hella blue i są żółte jak siki weroniki musze sobie ledy kupić i wtedy bedzie git, ykk ma fajne postojówki własnie na ledach
  13. to moze coś napisze róznica jest i to dość zauważalna, dużo ładniej przyśpiesza i elastyczność jest większa nie wiem ile ma koni teraz, ale nie bede tego mierzył, poczekam na program do wiosny i wtedy sie okaże ale i tak teraz jestem zadowolony z efektów :>[br]Dopisany: 21 Styczeń 2008, 20:26 _________________________________________________aaa zapomniałbym tylko teraz na tej pompie mam dawke 9 mg, chyba troche za dużo bedzie trzeba to skorygowac
  14. no własnie dzwonił do mnie dzisiaj czy chcemy jutro bo sa jacys chetni, ale powiedziałem mu ze jestem s :foch:owany o tą podwyżke i że jak cos to dam mu jutro znac a tak btw to potrzebuje kogoś do porównania, zebym sobie wyregulował lampy na scianie, chetni ?
  15. w weekendy to są wolne "trawki" od 20.00 nawet, no ale chyba chodzi o to by w tyg zagrac
  16. sprawdz najpierw ten kąt wtrysku, a nie kombinuj z cofajacym sie paliwem
  17. hale trzeba załatwic
  18. mi piłka od 23.00 średnio sie widzi
  19. nie spotkalem jeszcze cabrio z quattrem? no chyba faktycznie nie było, lipa w takim razie ja bym na Twoim miejscu kupił sobie coupete na funcara zamiast cabrioleta
  20. nie da sie też wyciągnac żarówki z ust jak juz ją tam włożysz zreszta opowiem wam pewna histrorię z tym zwiazaną, ale to moze juz na spocie
  21. wstawać szkoda dnia :th: zdefiniuj prosze normalność
  22. H jak ch*j tyle że przez samo H :th:
  23. btw. pablo fura juz sprawna? Po Niedzieli będzie juz gotowa i nie jest u zadnego amatora to był żart o widzisz themon, już sie nauczył, już nie jest amatorem
  24. btw. pablo fura juz sprawna? no przecież oddał do lakiernika amatora to jak moze byc nie sprawna ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.