Treść opublikowana przez sokolnh
-
[B6 AVF] VAG a lejacy wtrysk?
1z-ty mają 3 cylindry na vagu nie pokazuje mi wartości z 4 cylindra, tylko z tych trzech
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobra to chetni na piłke: wtorek 19.30 - 21.00 1. sokol 2. trzeniu 3. ... chetni na ledy: 1. sokol 2. tukan 3. pablo 4. ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jutro mnie nie bedzie w krk....A jesli chodzi o 1/4 to z mila checia,Rektorze Czkawka spoko, moze byc za kilka tyg. tylko uważaj zeby Ci lampy nie odpadły już do końca od tej mocy w Twoim RSie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tukan grasz jutro ? odrazu mozemy na kresce stanąc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
barwa tych postojówek wprost z www.wiejskituning.pl do zenona w sam raz te białe no nie wiem , dla mnie wiocha mam dom na wsi, moge je kupic [br]Dopisany: 21 Styczeń 2008, 22:05 _________________________________________________ albo dobre albo po taniosci, na szybko po taniosci to chyba allegro u jakiegos chłopa z Krakowa albo Slaska
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
barwa tych postojówek wprost z www.wiejskituning.pl do zenona w sam raz te białe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
19.30 - 21.00 :th:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2008, 21:51 _________________________________________________kupujemy grupowo ? http://allegro.pl/item295146085_postojowki_5_led_w5w_t10_super_flux_nowosc.html
-
[B5 1Z] lepsze hamulce do 1z-ta, tarcze od AFNa ?
witam, zastanawiam sie czy tarcze od 110 KM wentylowane zmieszczą sie w zaciski do mojej 90 KM, ja mam pełne tarcze a róznica grubości miedzy nimi to 8 mm, narazie jeszcze u siebie nie ogladałem tych zacisków i nie wiem jak tam sprawy z "wygospodarowaniem" dodatkowego miejsca sie mają, dlatego pytam bo moze ktos juz cos takiego próbowal pozdrawiam
-
[B6 AVF] VAG a lejacy wtrysk?
też sie wczoraj w szkole jak to jest z tą grupą 13 na vagu dzisiaj stałem w korku i wyszło mi Cyl 1 Cyl 2 Cyl 3 -2 to +2 -2 to +2 -2 to +2 mg/R mg/R mg/R -0.02 -0.14 -0.12 przejechałem kilometr dalej i Cyl 1 Cyl 2 Cyl 3 -2 to +2 -2 to +2 -2 to +2 mg/R mg/R mg/R 0.00 -0.33 -0.42 heh, 90 stopni było nie wiem od czego to zalezy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no jak bedzie jeszcze wolne i nie ma jakiejs alternatywy to zarezerwuje ale to juz jutro[br]Dopisany: 21 Styczeń 2008, 21:35 _________________________________________________dobra załatwione gramy jutro o 19.30
-
[B5 1Z++] czerwone tełdei, mała sesja
to moze cos napisze, co sie zmieniło ostatnio : - zmieniłem pompe od 110 KM - zmieniłem wtryski od 110 KM - założyłem wkońcu soczewki Valeo - dorezałem do nich HIDa 6000k w bagażniku czekają na montaż spreżynki ori - 20 mm i czekam aż ktoś kupi odemnie moje 16" AZEVy zebym mógł już sobie kupić felgi od S-ki :gwizdanie: pozdro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a własnie założyłem sobie te w5w hella blue i są żółte jak siki weroniki musze sobie ledy kupić i wtedy bedzie git, ykk ma fajne postojówki własnie na ledach
-
[B5 1Z] Zmiana pompy i wtrysków od AFNa, konieczne przeróbki
to moze coś napisze róznica jest i to dość zauważalna, dużo ładniej przyśpiesza i elastyczność jest większa nie wiem ile ma koni teraz, ale nie bede tego mierzył, poczekam na program do wiosny i wtedy sie okaże ale i tak teraz jestem zadowolony z efektów :>[br]Dopisany: 21 Styczeń 2008, 20:26 _________________________________________________aaa zapomniałbym tylko teraz na tej pompie mam dawke 9 mg, chyba troche za dużo bedzie trzeba to skorygowac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no własnie dzwonił do mnie dzisiaj czy chcemy jutro bo sa jacys chetni, ale powiedziałem mu ze jestem s :foch:owany o tą podwyżke i że jak cos to dam mu jutro znac a tak btw to potrzebuje kogoś do porównania, zebym sobie wyregulował lampy na scianie, chetni ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w weekendy to są wolne "trawki" od 20.00 nawet, no ale chyba chodzi o to by w tyg zagrac
-
[B5 1Z] Długo kręci na zimnym...
sprawdz najpierw ten kąt wtrysku, a nie kombinuj z cofajacym sie paliwem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hale trzeba załatwic
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mi piłka od 23.00 średnio sie widzi
-
poszukuje informacji nt audi 80 cabrio
nie spotkalem jeszcze cabrio z quattrem? no chyba faktycznie nie było, lipa w takim razie ja bym na Twoim miejscu kupił sobie coupete na funcara zamiast cabrioleta
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie da sie też wyciągnac żarówki z ust jak juz ją tam włożysz zreszta opowiem wam pewna histrorię z tym zwiazaną, ale to moze juz na spocie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wstawać szkoda dnia :th: zdefiniuj prosze normalność
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
H jak ch*j tyle że przez samo H :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
btw. pablo fura juz sprawna? Po Niedzieli będzie juz gotowa i nie jest u zadnego amatora to był żart o widzisz themon, już sie nauczył, już nie jest amatorem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
btw. pablo fura juz sprawna? no przecież oddał do lakiernika amatora to jak moze byc nie sprawna ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pluskwa milenijna ?