Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. ostatnio przegladałem sobie instrukcje obsługi audi do mojej b5 i tam z tyłu jest napisane, że przy 90 km/h AFN pali 3,7 litra ja nie wiem co by trzeba robic zeby takie spalanie osiagnac stare ale fajne : http://pl.youtube.com/watch?v=WBniebL55bw&feature=related
  2. przeciez napisał juz ze to zrobił piotr1602, już sie tak nie czepiaj, jest sobota rano nie doczytałem, jak sie juz nie pojawią błedy to powinno być ok
  3. niech Ci skasują te błedy to powinno przestac migac pozdro
  4. siemanko http://www.autokrata.pl/ogien/3140/technologia_tdi/
  5. no i git :th: dzieki pozdro
  6. ostatnio zalałem wd40 zaworek upustowy i go troche rozruszałem i oto efekty: także jest z nim coś na rzeczy, pomęcze go jeszcze troche i moze bedzie dobrze dla przypomnienia : http://img88.imageshack.us/img88/7571/a6lv3.jpg pozdro
  7. no lakiernik - amator tylko czeka na to
  8. sprawa wyglada tak: jadąc w korku temp. na wskaźniku 90, klimatronik 92, vag 91,6 jadać sobie normalnie po miescie, na wskaźniku 90, klimatronik 95, vag 92,6 butowanie na wskazniku troche ponad 90 stopnii, klimatronik 97, vag 94,5 jak sie zatrzymałem to po chwili temp. wróciła do 93 na klimatroniku i 92,6 na vagu ostatnio mi sie przypomniało ze jak montowałem xenona to musiałem odpiąć kostke, ktora jest pod lampą i jest podlączona do chłodnicy, tyle że ona jest chyba od klimy [br]Dopisany: 25 Styczeń 2008, 14:34 _________________________________________________nikt nie poratuje ?
  9. http://www.maxior.pl/film/81983/Szybki_raper
  10. sokolnh odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    jak rano biało dymek to wg mnie para wodna i tyle
  11. ja w MOHa nie za dobrze gram także odpadam no chyba że organizatorzy fundują wyjazd do Piżdziszyna na ten turniej
  12. sokolnh odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    raczej nie, ale jakie dymienie ?
  13. wzór jak od s-ki, ale to nie s-ka dekielki napewno nie ori
  14. wtorek 19.30 jak masz kogos chetnego to wez[br]Dopisany: 25 Styczeń 2008, 14:25 _________________________________________________Trzeniu, wypowiedz sie w temacie bo Ty tam siedzisz w druku :th: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=24183.msg284092#msg284092
  15. dawka juz zmieniona na 3,2 dużo fajniej jedzi i lepiej zapala zostało mi tylko ciśnienie turbo doprowadzic do porzadku i bedzie git, choc już pierwsze prace przyniosły efekt, potem wrzuce loga, ale to juz nie w tym temacie pozdro
  16. teraz wróciła w sumie ta moda na twoją starą http://www.twoja-stara.org/
  17. i była jakas riposta czy już zamilkł ?
  18. eee troche kropelki i bedzie [br]Dopisany: 25 Styczeń 2008, 00:24 _________________________________________________ musisz zmienic na taki sam rozmiar i profil, jesli nie masz, to tak - lawetka
  19. albo poczekaj jeszcze troche, dołóż i kupisz b9 [br]Dopisany: 24 Styczeń 2008, 23:17 _________________________________________________teraz zauważyłem ze w rubryce nadwozie mam limuzyna
  20. http://img137.imageshack.us/img137/1628/58123238ca11fccfxj5.jpg prosze
  21. poprawiłem to ma ktos jakiś pomysł ?
  22. nie no cena spoko, a jak z jakoscia to nie wiem, pierwszy raz widze tą firme przetestujesz to zobaczymy ile to warte
  23. cisza przed burzą ?
  24. jutro sprawdze sobie na Vagu no ale gdyby miał byc zapowietrzony układ to czemu dopiero po zmianie pompy to wyszło ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.