Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. Ty też ?! co wy avatarki bedziecie sobie nowe robili znowu ? no przecież masz od 1 - 25 czesci, brakuje tylko 26,27,28, a to śrubki sa i zaślepka
  2. ale dzisiaj grasz jeszcze, tak ? moze bedzie, zaraz zobacze, narazie jem no jak znajde instalke to ci nagram, bo jedna dałem Tukanowi i mi jeszcze nie oddał
  3. gramy gramy, ile osob bierzesz ? ogladałes te felgi juz ?[br]Dopisany: 29 Styczeń 2008, 12:20 _________________________________________________ no Ty też musisz zacząc, nie mozna być wiecznie nowicjuszem
  4. raczej tak[br]Dopisany: 29 Styczeń 2008, 11:37 _________________________________________________ mam [br]Dopisany: 29 Styczeń 2008, 11:43 _________________________________________________i druga czesc
  5. <Goollom> Cześć... Mateusz? <Ufo> Cześć, no Mateusz, a kto pyta? <Goollom> Twoja dziewczyna to Anka, tak? <Ufo> No tak, a co? <Goollom> Ty jej kupujesz tabletki antykoncepcyjne? <Ufo> No tak, ale o co chodzi i kim jesteś? <Goollom> Nieważne.. ja tak tylko... podziękować Ci chciałem :decayed:
  6. No stary masz teraz kolo 100 km moze lepiej to trzeba sie liczyc ze spalaniem nie mam 100 km, co najwyżej 100 KM lub 100 ps zreszta tak samo mi schodziło paliwko jeszcze na starych gratach bo tym jak miałem regulowane stare wtryski tylko ostatnio to dopiero sobie obliczyłem
  7. witam ale mi sie nie chce dzisiaj robic ... musze sobie szybko znalesc ten przewód na wtrysk co mi leje bo wsysa mi audica 8 litrów na 100 km
  8. http://www.google.pl/search?hl=pl&q=hamownia+lublin&btnG=Szukaj+w+Google&lr= :th:
  9. w 11 BS nie mozesz dodawać gazu bo własnie wyskoczy Ci error
  10. powód złego zapalanie znalazłes w swoim temacie w diagnostyce vag kąt wtrysku do przestawienia
  11. no to zmien jak najszybciej ten termostat i wrzuc dynamiczne probowałes skasowac te błedy ?
  12. http://allegro.pl/item298443202_inter_vag_usb_kkl_z_kablami_obd2_obd1_pinypromcja_.html u mnie działa bez problemu na viscie :th:
  13. próbowałes go skasowac i dalej sie pojawiał ? masz jakies niefabryczne odciecie zapłonu ?
  14. a dynamiczne ? kąt wtrysku do przestawienia
  15. nie musi miec, ma vip-a przecież
  16. co wy sesje macie i sie uczycie ?
  17. klejem do szyb
  18. kolegi Kunio http://images14.fotosik.pl/17/f1731343da113608.jpg http://images14.fotosik.pl/17/8f40d94a5528f2a2.jpg
  19. http://cultstyle.pl/forum/viewtopic.php?t=2447&start=0 masz pare stron do przegladania
  20. i najlepiej jak felga ma małe ET
  21. www.imageshack.us www.fotosik.pl załaduj zdjecie, potem przekopiuj odpowiedni link i wklej go do posta :th:
  22. patrzcie jak zasuwa http://www.maxior.pl/film/91496/Rekordzistka_na_skakance
  23. panowie widział ktoś ostatnio jakiegos vw, audi, seata z silnikiem 1z lub afn na czesci ??? potrzebuje szybko przewód od pompy wtryskowej do wtrysku na pierwszy cylinder bo mi z niego leje pi.zda

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.