Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ty też ?! co wy avatarki bedziecie sobie nowe robili znowu ? no przecież masz od 1 - 25 czesci, brakuje tylko 26,27,28, a to śrubki sa i zaślepka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale dzisiaj grasz jeszcze, tak ? moze bedzie, zaraz zobacze, narazie jem no jak znajde instalke to ci nagram, bo jedna dałem Tukanowi i mi jeszcze nie oddał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzis czy wogole ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gramy gramy, ile osob bierzesz ? ogladałes te felgi juz ?[br]Dopisany: 29 Styczeń 2008, 12:20 _________________________________________________ no Ty też musisz zacząc, nie mozna być wiecznie nowicjuszem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
raczej tak[br]Dopisany: 29 Styczeń 2008, 11:37 _________________________________________________ mam [br]Dopisany: 29 Styczeń 2008, 11:43 _________________________________________________i druga czesc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
<Goollom> Cześć... Mateusz? <Ufo> Cześć, no Mateusz, a kto pyta? <Goollom> Twoja dziewczyna to Anka, tak? <Ufo> No tak, a co? <Goollom> Ty jej kupujesz tabletki antykoncepcyjne? <Ufo> No tak, ale o co chodzi i kim jesteś? <Goollom> Nieważne.. ja tak tylko... podziękować Ci chciałem :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No stary masz teraz kolo 100 km moze lepiej to trzeba sie liczyc ze spalaniem nie mam 100 km, co najwyżej 100 KM lub 100 ps zreszta tak samo mi schodziło paliwko jeszcze na starych gratach bo tym jak miałem regulowane stare wtryski tylko ostatnio to dopiero sobie obliczyłem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam ale mi sie nie chce dzisiaj robic ... musze sobie szybko znalesc ten przewód na wtrysk co mi leje bo wsysa mi audica 8 litrów na 100 km
-
Hamownia - Lublin
http://www.google.pl/search?hl=pl&q=hamownia+lublin&btnG=Szukaj+w+Google&lr= :th:
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
w 11 BS nie mozesz dodawać gazu bo własnie wyskoczy Ci error
-
[B5 1Z] Długo kręci na zimnym...
powód złego zapalanie znalazłes w swoim temacie w diagnostyce vag kąt wtrysku do przestawienia
-
[B5 1Z]Prosze o pomoc przy logach
no to zmien jak najszybciej ten termostat i wrzuc dynamiczne probowałes skasowac te błedy ?
-
Jaki interfejf kupić aby chodził na laptopie z Vistą ??
http://allegro.pl/item298443202_inter_vag_usb_kkl_z_kablami_obd2_obd1_pinypromcja_.html u mnie działa bez problemu na viscie :th:
-
[B5 1Z] błąd 01237
próbowałes go skasowac i dalej sie pojawiał ? masz jakies niefabryczne odciecie zapłonu ?
-
[B5 1Z]Prosze o pomoc przy logach
a dynamiczne ? kąt wtrysku do przestawienia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie musi miec, ma vip-a przecież
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co wy sesje macie i sie uczycie ?
-
[B5 1Z] Lotka na tylną klapę?
klejem do szyb
-
Szerokość felgi, a rozmiar opony
kolegi Kunio http://images14.fotosik.pl/17/f1731343da113608.jpg http://images14.fotosik.pl/17/8f40d94a5528f2a2.jpg
-
Szerokość felgi, a rozmiar opony
http://cultstyle.pl/forum/viewtopic.php?t=2447&start=0 masz pare stron do przegladania
-
Szerokość felgi, a rozmiar opony
i najlepiej jak felga ma małe ET
-
nie wiem jak wkleić zdjęcie, pomóżcie.
www.imageshack.us www.fotosik.pl załaduj zdjecie, potem przekopiuj odpowiedni link i wklej go do posta :th:
-
Szerokość felgi, a rozmiar opony
raczej ori
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
patrzcie jak zasuwa http://www.maxior.pl/film/91496/Rekordzistka_na_skakance
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
panowie widział ktoś ostatnio jakiegos vw, audi, seata z silnikiem 1z lub afn na czesci ??? potrzebuje szybko przewód od pompy wtryskowej do wtrysku na pierwszy cylinder bo mi z niego leje pi.zda