Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. wlasnie przyszły week mam szkołe i 3 egzaminy zmień priorytety i widzimy się w zatorze zmiencie date i sie zobaczymy [br]Dopisany: 06 Luty 2008, 19:58 _________________________________________________ wlasnie przyszły week mam szkołe i 3 egzaminy lol ja tez mam ale jeden bo do drugiego kolosa nie zaliczylem to gdzie Ty Tukan studiujesz ze masz w ten sam weekend ?
  2. wlasnie przyszły week mam szkołe i 3 egzaminy
  3. moge jechac :th: tylko w taki weekend zebym szkoły nie miał
  4. da sie bez problemu, nie bedzie naciagnieta za bardzo
  5. i jaka wysokosc opony, 25 ?
  6. ja obstawiam że to guma :cwaniak1:
  7. ja sobie zmieniłem z ori radia na nie ori i mam głosniki nokii na wzmacniaczu, z tego co pamietam to instalacja samochodowa ma już gniazdo ISO i kable, także zasilanie i przednie głosniki bedą odrazu działały, a co do tylnych głosników trzeba w kostce ISO zmienic kable miejscami i połączyć kabelek sterujacy do wzmacniacza z kablem z radia ( niebieski z napisem remote) moze gdzies na forum jest schemat podłaczenia
  8. panowie da rade z waszych nokii przegrac do mnie TOM TOMA ? :gwizdanie:
  9. rzeźnik to są te [br]Dopisany: 06 Luty 2008, 09:27 _________________________________________________można zamknąc, dzieki za pomoc
  10. jak 18" to te od rs-a jak 17" to s-ka
  11. z tych trzech wybrałbym JBLa choc do nich przydał by sie już wzmacniacz, bo bez niego kiepski bas dają
  12. no przecież w Piździczynie na zawodach MOHa
  13. 35 lat, 10 miesięcy i 12 dni szpital • sport • elektryczność 24977 zł cena zwłok, nie opłaca sie umierac
  14. ale ekran przecież już sie odzywał i był na spocie ... narazie jednym
  15. pewnie nawet nie wiedzą gdzie to jest
  16. ekran, przywieź je na spota wyrazamy i bede pasowac :gwizdanie:
  17. ja sie podlacze do tematu, bo chce sobie zakupic n73 jak długo wam bateria trzyma przy normalnej eksploatacji ? bo przeczytałem że co 3 dni trzeba ładowac
  18. taka cisza, że wypadało by coś napisać bo wstyd [br]Dopisany: 06 Luty 2008, 08:00 _________________________________________________ <-- hehe
  19. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/10090ceec4e4b75a.html może to jeszcze rozważysz ? ja bym nie zakładał :cwaniak1:
  20. jakomś ładną gumową listwą bardzo ładna furka pozdrawiam
  21. dobra kupuje esowskie :th: tylko nie wiem teraz czy te: http://moto.allegro.pl/item308291787__oryginal_audi_17_5x112_a4_a6_passat_.html czy http://moto.allegro.pl/item301615890_alufelgi_17_audi_z_oponami_5x112.html czy http://moto.allegro.pl/item302178601_felgi_audi_a4_a6_a8_5x112_17_opony.html
  22. pozwole sobie wrzucic link do fotek autka gugasa http://www.gugas.prv.pl/audi czerwona z tymi felgami od s4 wiosna już nadchodzi a ja sie moge zdecydowac, a nie chce kupic i potem załować :gwizdanie:
  23. x: masz coś do czarnych ??!! y: nie, własnie chce sobie kupic jednego
  24. mega, znalazłem cos takiego odnosnie kodowania kluczyka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.