Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wlasnie przyszły week mam szkołe i 3 egzaminy zmień priorytety i widzimy się w zatorze zmiencie date i sie zobaczymy [br]Dopisany: 06 Luty 2008, 19:58 _________________________________________________ wlasnie przyszły week mam szkołe i 3 egzaminy lol ja tez mam ale jeden bo do drugiego kolosa nie zaliczylem to gdzie Ty Tukan studiujesz ze masz w ten sam weekend ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wlasnie przyszły week mam szkołe i 3 egzaminy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
moge jechac :th: tylko w taki weekend zebym szkoły nie miał
-
[B5 1Z] Czy opona będzie pasowała do felgi?
da sie bez problemu, nie bedzie naciagnieta za bardzo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i jaka wysokosc opony, 25 ?
-
Co to jest
ja obstawiam że to guma :cwaniak1:
-
[B5 AFN] Nie oryginalne radio, a ori wzmacniacz i subwoofer NOKIA
ja sobie zmieniłem z ori radia na nie ori i mam głosniki nokii na wzmacniaczu, z tego co pamietam to instalacja samochodowa ma już gniazdo ISO i kable, także zasilanie i przednie głosniki bedą odrazu działały, a co do tylnych głosników trzeba w kostce ISO zmienic kable miejscami i połączyć kabelek sterujacy do wzmacniacza z kablem z radia ( niebieski z napisem remote) moze gdzies na forum jest schemat podłaczenia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
panowie da rade z waszych nokii przegrac do mnie TOM TOMA ? :gwizdanie:
-
[B5 1Z] które alufelgi do mojej audicy ?
rzeźnik to są te [br]Dopisany: 06 Luty 2008, 09:27 _________________________________________________można zamknąc, dzieki za pomoc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak 18" to te od rs-a jak 17" to s-ka
-
Który system dwudrożny najlepszy :
z tych trzech wybrałbym JBLa choc do nich przydał by sie już wzmacniacz, bo bez niego kiepski bas dają
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no przecież w Piździczynie na zawodach MOHa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to jest róż
-
Sprawdz ile lat życia jeszcze Ci pozostało :)
35 lat, 10 miesięcy i 12 dni szpital • sport • elektryczność 24977 zł cena zwłok, nie opłaca sie umierac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale ekran przecież już sie odzywał i był na spocie ... narazie jednym
-
Jakie alufelgi ? pomoc .
pewnie nawet nie wiedzą gdzie to jest
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ekran, przywieź je na spota wyrazamy i bede pasowac :gwizdanie:
-
Wybór telefonu - Nokia E51 czy E65?
ja sie podlacze do tematu, bo chce sobie zakupic n73 jak długo wam bateria trzyma przy normalnej eksploatacji ? bo przeczytałem że co 3 dni trzeba ładowac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
taka cisza, że wypadało by coś napisać bo wstyd [br]Dopisany: 06 Luty 2008, 08:00 _________________________________________________ <-- hehe
-
[B5 AJM] mój samochodzik
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/10090ceec4e4b75a.html może to jeszcze rozważysz ? ja bym nie zakładał :cwaniak1:
-
[B5 AVG] Moje Audi a4 quattro +rns-e
jakomś ładną gumową listwą bardzo ładna furka pozdrawiam
-
[B5 1Z] które alufelgi do mojej audicy ?
dobra kupuje esowskie :th: tylko nie wiem teraz czy te: http://moto.allegro.pl/item308291787__oryginal_audi_17_5x112_a4_a6_passat_.html czy http://moto.allegro.pl/item301615890_alufelgi_17_audi_z_oponami_5x112.html czy http://moto.allegro.pl/item302178601_felgi_audi_a4_a6_a8_5x112_17_opony.html
-
[B5 1Z] które alufelgi do mojej audicy ?
pozwole sobie wrzucic link do fotek autka gugasa http://www.gugas.prv.pl/audi czerwona z tymi felgami od s4 wiosna już nadchodzi a ja sie moge zdecydowac, a nie chce kupic i potem załować :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
x: masz coś do czarnych ??!! y: nie, własnie chce sobie kupic jednego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mega, znalazłem cos takiego odnosnie kodowania kluczyka