Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie, nawet nie odpisuje, chyba sie jeszcze nie dowiedział i sie wstydzi jutro go pomecze :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
juz pokasowałem uuu to szkoda
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tukan to egzotyczny ptak przeciez jest, nie zagramaniczny
-
(B5 1,8T) Co on na filmie kombinuje z tą rurką ?
ten seafoam, to jest produkt czyszczący silnik z nagaru, osadów itp itd tu to fajnie wyglada
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Glodnemu chleb na mysli :polew: nie no, jak jestem głodny nie jem samego chleba
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nikt nic nie mówił, głodnemu chleb na myśli :gwizdanie:
-
[B6 AVF] CZYSZCZENIE odkurzacze
odkurzacz musi dobrze ciągnąc, reszta nie ma znaczenia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
poprostu byłes pragnienie a oni sprite jak teraz pierdzisz ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie skasował tylko sam skasowałem... a to przepraszam
-
[B5 1Z] Duże Spalanie ( Z 8 litrów Napewno;/ ) Proszę O Pomoc
mi ostatnio mój 1z-cior spalił 7.1 l przy dosc ostrym traktowaniu
-
[B5 1Z] Zaciski i jarzma pod wentylowane tarcze
witam, planuje zmiane zacisków hamulcowych w moim 1z-cie pod tarcze wentylowane, w ETCE patrzyłem na zaciski i jarzma, i z moim 1z jarzmo do zacisku ma nr 8A0 615 125 pod tarcze 280x13, a do tarczy wentylowanej 280x22 jarzmo ma nr 357 615 125c z tym, że w etce wyglada identycznie jak moje i nie wiem czy konieczna jest jego wymiana, bo jesli trzeba by to robic to chyba lepiej od razu poszukac kompletu pod tarcze 288 pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a gdzie Ty widzisz te zdjecia?? murzyn skasował post oziego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
znalazłem powód tego że mój puszczał dużego batorego nieszczelnosc na przewodzie zwrotnym paliwa teraz jest git
-
[B5 1Z++] czerwone tełdei, mała sesja
dzisiaj założyłem ori spreżyny - 20 mm
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pionu to tam chyba w sobote nie trzymali :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hahahaha wyczysc jej row to zaliczysz :polew: :polew: jakbym nie zaliczył z MAKROekonomii to bym mógł bo tego uczy za***ista blondyna , ale z mikro jest taka stara piz*a ble
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
qr.wa nie zaliczyłem mikroekonomii, bede musiał u baby odpowiadać oralnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no własnie, bo każdy wie kto jest najlepszy :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a po Ci ten śnieg, przecież nie masz kłatro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ile paliwka spalone ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Liga Mistrzow powoli sie zbliza HUTNIK :naughty: :kox:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wpłacajcie pieniazki na Wisłe :th: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=21260.0
-
[B5 1Z] wszystkie kontrolki na desce zaświeciły...
moze woda Ci sie dostaje do puszki bezpieczników ? najczesciej przez gume od linki otwierania maski przedostaje sie do srodka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie no, jak sie mi nudzi to wstaje o 5
-
Urodziła się córka ! ! !
gratulacje