Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. nie, nawet nie odpisuje, chyba sie jeszcze nie dowiedział i sie wstydzi jutro go pomecze :th:
  2. juz pokasowałem uuu to szkoda
  3. Tukan to egzotyczny ptak przeciez jest, nie zagramaniczny
  4. ten seafoam, to jest produkt czyszczący silnik z nagaru, osadów itp itd tu to fajnie wyglada
  5. Glodnemu chleb na mysli :polew: nie no, jak jestem głodny nie jem samego chleba
  6. nikt nic nie mówił, głodnemu chleb na myśli :gwizdanie:
  7. odkurzacz musi dobrze ciągnąc, reszta nie ma znaczenia
  8. poprostu byłes pragnienie a oni sprite jak teraz pierdzisz ?
  9. nie skasował tylko sam skasowałem... a to przepraszam
  10. mi ostatnio mój 1z-cior spalił 7.1 l przy dosc ostrym traktowaniu
  11. witam, planuje zmiane zacisków hamulcowych w moim 1z-cie pod tarcze wentylowane, w ETCE patrzyłem na zaciski i jarzma, i z moim 1z jarzmo do zacisku ma nr 8A0 615 125 pod tarcze 280x13, a do tarczy wentylowanej 280x22 jarzmo ma nr 357 615 125c z tym, że w etce wyglada identycznie jak moje i nie wiem czy konieczna jest jego wymiana, bo jesli trzeba by to robic to chyba lepiej od razu poszukac kompletu pod tarcze 288 pozdrawiam
  12. a gdzie Ty widzisz te zdjecia?? murzyn skasował post oziego
  13. znalazłem powód tego że mój puszczał dużego batorego nieszczelnosc na przewodzie zwrotnym paliwa teraz jest git
  14. dzisiaj założyłem ori spreżyny - 20 mm
  15. pionu to tam chyba w sobote nie trzymali :gwizdanie:
  16. Hahahaha wyczysc jej row to zaliczysz :polew: :polew: jakbym nie zaliczył z MAKROekonomii to bym mógł bo tego uczy za***ista blondyna , ale z mikro jest taka stara piz*a ble
  17. qr.wa nie zaliczyłem mikroekonomii, bede musiał u baby odpowiadać oralnie
  18. no własnie, bo każdy wie kto jest najlepszy :gwizdanie:
  19. a po Ci ten śnieg, przecież nie masz kłatro
  20. a ile paliwka spalone ...
  21. Liga Mistrzow powoli sie zbliza HUTNIK :naughty: :kox:
  22. wpłacajcie pieniazki na Wisłe :th: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=21260.0
  23. moze woda Ci sie dostaje do puszki bezpieczników ? najczesciej przez gume od linki otwierania maski przedostaje sie do srodka
  24. nie no, jak sie mi nudzi to wstaje o 5
  25. gratulacje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.