Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. nie pamiętam ale chyba nie mam Polsatu Sport ja mam ale żadnej wisły napewno nie bede ogladał
  2. Za duże opory i nie jedzie czy jak?? Jedzie jedzie,ale jutro szybciej pojedzie eee, no nie pogoda mam nadzieje ze magnetyzer bedzie sie dobrze sprawował :th:
  3. witojcie Trzeniek ale Ty przecież oberwałeś w tą drewnianą :gwizdanie:
  4. ja tam nawet wiazki nie widze
  5. Ci co sie zrzucili wczesniej to mają, Ci co nie to pech :gwizdanie:
  6. załączany chip ? to moze by masz jakiegos opornika wsadzonego tylko moze turbo wpada w notlaufa
  7. Cuber ma już takie, do kościoła na niedziele zakłada
  8. raczej bedzie ocierac, poza tym do takie felgi musi być niska oponka, a do niskiej oponki spora gleba inaczej to bedzie wygladało jak pół du.py za krzaka
  9. hehe, dopiero teraz rozkminiłem BMW - radość z jazdy :laghing2:
  10. moze kąt wtrysku do ustawienia, musisz podpiąc vaga mogą być swiece, kabelkiem połącz do klemy i zobacz czy iskrzy jezeli jak juz odpali i pusci dymka to sie zapowietrza
  11. one tak wygladaja bo po zewnetrznej nie maja czarnej obwódki jak ori[br]Dopisany: 25 Luty 2008, 13:49 _________________________________________________o takie jak ykk dał beda dobrze wygladały
  12. no czyli 1.6 vti vtec to nie oznaczenie silnika tylko technologii
  13. załozył juz ktos te ledy do zenonów ? bo jestem ciekaw jak z ich trwałością
  14. sie pomysli, bo i tak mam prawe drzwi do poprawki po typowym zawadzeniu na parkingu, wiec moze odrazu reszta pojdzie w kolor choc lakiernicy krzywią sie jak mają malowac klamki po trzeba drzwi rozbierac dzieki wielkie, staram sie
  15. btw, ten zestaw na rysunku to nie jest zestaw ode mnie, to tylko zdjecie podgladowe jak już grippen napisał, moje nie zakłocają CB :>
  16. nowy tyłeczek :gwizdanie:
  17. to chyba bajka o kaczyńskich :gwizdanie:
  18. nic sie nie spali, kostka wejdzie tylko w jednej pozycji bo musi wskoczyc na zatrzask, na ten mniejszy :th:
  19. zasłyszałem ostatnio u fryzjera dobry kawał wiecie czemu jeden z braci nie ma żony ? bo mu ten drugi już najlepszą suczke wyrwał :kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.