Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie pamiętam ale chyba nie mam Polsatu Sport ja mam ale żadnej wisły napewno nie bede ogladał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
uuuuu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Za duże opory i nie jedzie czy jak?? Jedzie jedzie,ale jutro szybciej pojedzie eee, no nie pogoda mam nadzieje ze magnetyzer bedzie sie dobrze sprawował :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witojcie Trzeniek ale Ty przecież oberwałeś w tą drewnianą :gwizdanie:
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
ja tam nawet wiazki nie widze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ci co sie zrzucili wczesniej to mają, Ci co nie to pech :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Problem z chipem
załączany chip ? to moze by masz jakiegos opornika wsadzonego tylko moze turbo wpada w notlaufa
-
A4 B6 1,9 TDI Body-Kit S4 nowe fotki
Cuber ma już takie, do kościoła na niedziele zakłada
-
felgi 9/16" ET15 do a4 B5 ????
raczej bedzie ocierac, poza tym do takie felgi musi być niska oponka, a do niskiej oponki spora gleba inaczej to bedzie wygladało jak pół du.py za krzaka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehe, dopiero teraz rozkminiłem BMW - radość z jazdy :laghing2:
-
[B5 AFF] problem z zapaleniem silnika[pomocy]
moze kąt wtrysku do ustawienia, musisz podpiąc vaga mogą być swiece, kabelkiem połącz do klemy i zobacz czy iskrzy jezeli jak juz odpali i pusci dymka to sie zapowietrza
-
[B5 ADR] Sprezyny Eibach z Passata sedan 97 tdi
nie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no i git, to gramy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tektura :th:
-
[B5 AFN] SPRZEDAM!!!!moja 4reczka/nowe foty/nowe światła
one tak wygladaja bo po zewnetrznej nie maja czarnej obwódki jak ori[br]Dopisany: 25 Luty 2008, 13:49 _________________________________________________o takie jak ykk dał beda dobrze wygladały
-
[B5 ADR] Jaka jest róznica pomiędzy ADR i ADR z zmienną fazą rozrządu i dolotu?
no czyli 1.6 vti vtec to nie oznaczenie silnika tylko technologii
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
załozył juz ktos te ledy do zenonów ? bo jestem ciekaw jak z ich trwałością
-
[B5 1Z++] czerwone tełdei, mała sesja
sie pomysli, bo i tak mam prawe drzwi do poprawki po typowym zawadzeniu na parkingu, wiec moze odrazu reszta pojdzie w kolor choc lakiernicy krzywią sie jak mają malowac klamki po trzeba drzwi rozbierac dzieki wielkie, staram sie
-
[B5 1Z] Pomocy z montażem zestawu Hid
btw, ten zestaw na rysunku to nie jest zestaw ode mnie, to tylko zdjecie podgladowe jak już grippen napisał, moje nie zakłocają CB :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [B5 1Z++] czerwone tełdei, mała sesja
nowy tyłeczek :gwizdanie:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to chyba bajka o kaczyńskich :gwizdanie:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wazz up :cwaniak1:- [B5 1Z] Pomocy z montażem zestawu Hid
nic sie nie spali, kostka wejdzie tylko w jednej pozycji bo musi wskoczyc na zatrzask, na ten mniejszy :th:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zasłyszałem ostatnio u fryzjera dobry kawał wiecie czemu jeden z braci nie ma żony ? bo mu ten drugi już najlepszą suczke wyrwał :kox: - [B5 1Z++] czerwone tełdei, mała sesja