Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a czemu mamy nie grac ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no dzieki chłopaki za miłe przyjęcie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no niestety życie nie rozpieszcza
-
[B5 1Z++] czerwone tełdei, mała sesja
..... :doh1: kupiłem od jednego z klubowiczów
-
[B5 AJM] FMIC,t130,PD130,Chip by CompSport
to sie jeszcze okaze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie bardzo, ta mikro jest za cieżka do nauczenia zadania umiem robic ale tych wszystkich pojec za c.ja sobie nie moge zapamietac- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pozajmowane wszystko- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
znalazłem jeszcze jednego balona na os. kalinowym podobno 109 zł/h i terminy jakies da sie załatwic ale dokładnie postaram sie wiedziec wieczorkiem pozdro- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w poniedziałek bede miał :th:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jeszcze nie cały czas mi chłop przekłada termin, podobno po weekendzie napewno dam znac :th:- [B5 AVG] Co sądzicie o takich felach
wzór jak najbardziej ok :gwizdanie:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:doh1:- [B6 AKE] kupa dymu siły zadnej :(
jezeli robisz logi w trybie awaryjnym to logiczne ze cisnienie bedzie za małe na bank jesli pojawił ci sie ten bład 00575 i słyszałes syk turbiny masz/miałes przeładownie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z tym sie zgodze :th:- [B6 AKE] kupa dymu siły zadnej :(
00575 - za duże ciśnienie turbiny i przełączył sie w tryb awaryjny- [B5 AHU] Od czego jest ten czujnik ?
masz jakies błedy na Vagu ? skoro samochód wpada w tryb awaryjny to powinien bys zapisany [br]Dopisany: 29 Luty 2008, 23:31 _________________________________________________ jak sprawdzaliscie to turbo ?- Mój artykuł "Nieśmiertelne A4,czyli nieprzeciętna jakość i wygląd za dobrą cenę"
no może Twój jest Żadki, mój nie w tym artykule razi spora ilość błedów spowodowana nie dostateczną wiedzą na temat A4 B5 ale spoko że Ci sie chciało pisac pozdro- [B5 1Z] Mulenie przy 3 tyś obrotów
logi logi logi- ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
all in one- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
lajcik, niech sie dobrze spisują :>- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A jak ja mam na 8,30 do ok 16 tak samo jak ja- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tukan to w sobote upalamy- [B5 AJM] FMIC,t130,PD130,Chip by CompSport
no gratuluje moze wkoncu mnie objedziesz- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a mało to jest wypadków ??!! jakby jakis zwykły chłop rozbił w ten sposob ferrari, to głosniej by było o tym że kolejne ferrari rozbite, a nie że człowiek zginął, ale w tym przypadku "ofiarą" jest znana osoba i sprawa jest rozdmuchana. ja tego nie lubie, martwie sie i przejmuje tylko osobami, ktore są mi bliskie albo które znam tyle na ten temat pozdro - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!