Treść opublikowana przez sokolnh
-
[B5 1Z 1,9 TDI] Audi A4 - D&S Design - LAMPY FK BLACK+XENON HID 8000K-NOWE FOTY
no to masz szczęscie bo w Zatorze byśmy inaczej gadali i znowu byś sie mógł zaprzyjaźnić ze schodami
-
[B5 1Z 1,9 TDI] Audi A4 - D&S Design - LAMPY FK BLACK+XENON HID 8000K-NOWE FOTY
no nie powiem, fajnie to wyglada :th: ale Ty lepiej dawaj foty z Wisły a nie jakies sesje nocne
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
NAAAAJJJJJLEPSZEGO JARKO http://www.animacje.krzysiek.biz/?url=play&id=184
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a dziekuje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ee to raczej nie przyjedziesz, bo co to za weselicho jakbyś miał wytrzeźwieć do 16. 00
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
u was tez jest taki "ruch" w robocie ? qwa ale mi sie dłuży czas
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pan Bóg nam takie "rzeczy" daje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehe, dobrego nigdy za wiele
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to git że sa chętni :th:
-
[B5 AFN] ... quattro. Wtryski - zostawić, czy regenerować pompe ?
no 1400 zł za ASVy kiedyś mi znajomy oferował
-
[B5 1Z] Czy ja mam czujnik zużycia klocków ?
nie masz, czujniki wg katalogu TRW w Audi a4 1.9 TDi były dopiero od 99r.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
aaa zapomniałem parking na CH Krokus ul. Bora Komorowskiego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dostalismy zaproszenie na spocik vwgolfa małopolska + śląsk w niedziele 30.03 o 16.00 z 60 aut mysle że bedzie, takze w razie czego mozna by podjechac :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:mysli: :mysli: skala jeśli idzie o twój avatar to dam 19 chodzi, o to w jakiej skali Max kupił sobie nowe auto :gwizdanie: no przecież wiem ale to chyba nie zmienia faktu że mogę ocenić twój avatar no nie :naughty: no możesz możesz
-
[B5 AFN] ... quattro. Wtryski - zostawić, czy regenerować pompe ?
no dokładnie, wtryski do wymiany a jak byś już chciał coś robić z pompą to może uda Ci sie kupić 11mm, a potem sprzedac swoją żebyś wyszedł na czysto :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:mysli: :mysli: skala jeśli idzie o twój avatar to dam 19 chodzi, o to w jakiej skali Max kupił sobie nowe auto :gwizdanie:
-
[B5 ABC] vag i zwis kompa
http://www.a4-klub.pl/smf/warsztat_zrob_to_sam/odp_adaptacja_przepustnicy-t3904.0.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:mysli: :mysli: skala
-
[B5 ABC] vag i zwis kompa
chyba trzeba zaadoptowac przepustnice, ale moge sie mylic
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
1: 24 ?
-
[B5 ADP] czas pomysles o nowym felunku
jak dla mnie zabardzo udziwnione
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cisza i spokój ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Adi to gdzie Ty mieszkasz ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
u was tez pada śnieg ?