Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
juz nie moha zagrajmy w coś innego, no chyba ze jakies ulepszenia wprowadzic, jakies nowe bronie czy coś a co wy powiecie na quake'a 3 ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
za 50 zeta Ci znajde a wiadomo dlaczego? skonczyła mu sie Visa i musiał wrócic na kontynent http://www.a4-klub.pl/smf/sugestie_i_uwagi/odp_prosba_murzyna_o_usuniecie_konta-t27679.0.html;msg331865#new
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Murzynek skasował konto ;( Panowie a juz wiem czemu nic nie psizecie tak jak dawniej na forum...liczniki staneły od zliczania wiadomosci to juz olewka totalna spoko, ja moge cos pisac jeszcze 2,5 h siedze w robocie także zaraz coś powymyślam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jakby kogoś interesowało: Memoriał JP II Miejsce: Kraków - Łagiewniki 05.04 parking ul. Motarskiego przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego Start : godz. 10.00 Zapraszamy wszystkie kluby i miłośników motoryzacji na Tuning Zlot poświęcony pamięci Ojca Świętego Jana Pawła II Plan zlotu: 10.00 spotkanie na parkingu 11.00 msza święta, złożenie kwiatów od uczestników Zlotu 12.00 konkursy w kategorii: gleba, najładniejsze auto Zlotu, najlepszy układ wydechowy, najlepszy system car audio 14.00 rozdanie dyplomów i certyfikatów uczestnictwa,zakończenie 10.00 – 14.00 zachęcamy do honorowego oddania krwi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmmm, cos w stylu dystansów, ale żeby to nie były dystanse
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
poczta polska ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jakies sex afery, handel niewolnikami, degradujące awanse itp wszystko bez wyjasnienia wiecej w Faktach o 19.00
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak czytam inne wątki na forum i widze co sie dzieje to nawet tu mi sie nie chce pisac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
fakt, jest czego zazdrościc
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
moze byc i jedna i druga byle bys nie skonczył tak jak ostatnio na schodach
-
[B5 AFN] MOJE WOZIDLO
to po zakładasz temat jak nawet jeden fotki nie dasz :doh1:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
to kiedy ustawka kontrgrupo ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
obiecany filmik: http://www.youtube.com/watch?v=zZ1ZOrfsNqc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co żeś robił z tym Cubrem ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
własnie mi sie przypomniało że na telefonie mam filmik z gry w ping pong Trzenka z Ozim pozniej wrzuce
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jakby ktos chciał to za 50 zeta moge kogoś dodac do ignorowanych
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no i jeszcze instalacje przerobić z 12 V na 220 V
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no czarny qń
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cuber, a co robiłes z Pablem na Śląsku ? a tak serio to moze jakis wąż Ci sie odczepił ? co tam na wczorajszych logach wyszło ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo kiedy Ty znalazłes czas na kręcenie filmu ? nawet fajnie to wyszło, trzeba bedzie zdjecia i filmy poskładac w jeden filmik
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.joemonster.org/filmy/7656/Mentos-pomaga-podczas-podrywania
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
widocznie za bardzo go cisnales za wolno jechaliście i musiałem dohamowywac :gwizdanie: <- teraz dopiero zauwazyłem że mamy emotka - melodyjne usta
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a mi sie "tylko" tłoczek wczoraj zapiekł
-
Dobre texty II-go Zimowego Zlotu
ta sama osoba trzecia: to teraz vagujemy ogierka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak u mnie było zdrowo...to ty wiesz gdzie byłeś ?? Poziu nie jesteś na bieżąco a nowa odpowiedz brzmi : u Twojej :naughty: i to jest oparte na faktach :th: