Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. juz nie moha zagrajmy w coś innego, no chyba ze jakies ulepszenia wprowadzic, jakies nowe bronie czy coś a co wy powiecie na quake'a 3 ?
  2. za 50 zeta Ci znajde a wiadomo dlaczego? skonczyła mu sie Visa i musiał wrócic na kontynent http://www.a4-klub.pl/smf/sugestie_i_uwagi/odp_prosba_murzyna_o_usuniecie_konta-t27679.0.html;msg331865#new
  3. Murzynek skasował konto ;( Panowie a juz wiem czemu nic nie psizecie tak jak dawniej na forum...liczniki staneły od zliczania wiadomosci to juz olewka totalna spoko, ja moge cos pisac jeszcze 2,5 h siedze w robocie także zaraz coś powymyślam
  4. jakby kogoś interesowało: Memoriał JP II Miejsce: Kraków - Łagiewniki 05.04 parking ul. Motarskiego przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego Start : godz. 10.00 Zapraszamy wszystkie kluby i miłośników motoryzacji na Tuning Zlot poświęcony pamięci Ojca Świętego Jana Pawła II Plan zlotu: 10.00 spotkanie na parkingu 11.00 msza święta, złożenie kwiatów od uczestników Zlotu 12.00 konkursy w kategorii: gleba, najładniejsze auto Zlotu, najlepszy układ wydechowy, najlepszy system car audio 14.00 rozdanie dyplomów i certyfikatów uczestnictwa,zakończenie 10.00 – 14.00 zachęcamy do honorowego oddania krwi
  5. hmmm, cos w stylu dystansów, ale żeby to nie były dystanse
  6. jakies sex afery, handel niewolnikami, degradujące awanse itp wszystko bez wyjasnienia wiecej w Faktach o 19.00
  7. jak czytam inne wątki na forum i widze co sie dzieje to nawet tu mi sie nie chce pisac
  8. fakt, jest czego zazdrościc
  9. moze byc i jedna i druga byle bys nie skonczył tak jak ostatnio na schodach
  10. to po zakładasz temat jak nawet jeden fotki nie dasz :doh1:
  11. to kiedy ustawka kontrgrupo ?
  12. obiecany filmik: http://www.youtube.com/watch?v=zZ1ZOrfsNqc
  13. a co żeś robił z tym Cubrem ?
  14. własnie mi sie przypomniało że na telefonie mam filmik z gry w ping pong Trzenka z Ozim pozniej wrzuce
  15. jakby ktos chciał to za 50 zeta moge kogoś dodac do ignorowanych
  16. no i jeszcze instalacje przerobić z 12 V na 220 V
  17. cuber, a co robiłes z Pablem na Śląsku ? a tak serio to moze jakis wąż Ci sie odczepił ? co tam na wczorajszych logach wyszło ?
  18. Pablo kiedy Ty znalazłes czas na kręcenie filmu ? nawet fajnie to wyszło, trzeba bedzie zdjecia i filmy poskładac w jeden filmik
  19. http://www.joemonster.org/filmy/7656/Mentos-pomaga-podczas-podrywania
  20. widocznie za bardzo go cisnales za wolno jechaliście i musiałem dohamowywac :gwizdanie: <- teraz dopiero zauwazyłem że mamy emotka - melodyjne usta
  21. a mi sie "tylko" tłoczek wczoraj zapiekł
  22. ta sama osoba trzecia: to teraz vagujemy ogierka
  23. Jak u mnie było zdrowo...to ty wiesz gdzie byłeś ?? Poziu nie jesteś na bieżąco a nowa odpowiedz brzmi : u Twojej :naughty: i to jest oparte na faktach :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.