Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. ja mam do 1Z wsadzone wtryski od AHFa i pompe wtryskową od AFNa, narazie bez programu ale fajnie sie jezdzi chociaż kopci jak szalony :> mysle ze w przyszłym tyg zrobie program i zobaczymy co z tego wyjdzie pozdro
  2. za 4-5 też znajdziesz http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4607059 http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4398261 http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4646669 tylko musisz sobie poszukac avanta[br]Dopisany: 17 Marzec 2008, 10:34 _________________________________________________tu jest no ale 8k http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4512064
  3. mega, kup sobie anglika jakiegos
  4. robisz chipowanie na śniadanie
  5. Trzmielka, ewentualnie Wiskozunia
  6. pablo dawaj filmiki
  7. założe sie że nie zdążysz
  8. witam wszystkich my bylismy już dorośli
  9. jak urośnie będzie taki :> http://www.internationalkennel.com/images/yorkshire-terrier.jpg agressor ja wole troszke wieksze psy, owczarki szkockie, niemieckie albo husky
  10. no rottweiler jak nic
  11. z kwiatków bedzie wysysał
  12. kupiłes dużo ścierek i szmatek ? czy masz od tego ludzi ?
  13. a co za rasa? doberman mówiłes że chcesz małego psa
  14. wszystko oprócz ładnych dziewczyn niestety ale to rekompensuje mi moja obecna uczelnia [br]Dopisany: 14 Marzec 2008, 19:22 _________________________________________________ qwa to teraz nie ma żartów, już nawet Kuber nie bedzie mozna powiedziec :>
  15. na ktore akademiki ? agh
  16. masakra jest z tą pocztą polską wczoraj przyszły mi zaciski hamulcowe z klockami, powinny też tarcze drugą paczką ale spoko myslałem ze dzisiaj przyjdą, ale też nie, a chłop wysłał dwie paczki do mnie w tym samym czasie fajki z nich są straszne jedzie ktos ze mna na akademiki ? napić sie czy cuś
  17. KRK hehe, aka Ban ma wszędzie oczy
  18. zdjecia rewelacyjne :th: sam urodziłem sie dzien po wybuchy, warto by tam pojechac i zobaczyć pozostałości, bo chyba tego inaczej nazwac nie mozna
  19. razem z pablem pablo też chciał podłaczyc bo ma inspekcje serwisową do skasowania a Ty też w kolejce czekasz ?
  20. a ja też załapie sie na vagowanko ?
  21. kto był na śląsku z Pablem w poniadziałek to był :gwizdanie:
  22. dla przypomnienia http://j-klimek.ovh.org/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.