Treść opublikowana przez sokolnh
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemanko :th:
-
[B5 1Z] Problem z wykasowaniem 1 in 2
dokładnie tak :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzieki :th: myslałem ze na 225/45 bedzie kiepskawo z komfortem, ale naprawde fajnie sie jezdzi [br]Dopisany: 27 Marzec 2008, 16:20 _________________________________________________zobaczcie sobie, gdzie mnichy zbudowali sobie klasztor http://www.joemonster.org/art/8941/Masz-ochote-na-chwile-odosobnienia-w-klasztorze
-
[B5 1Z++] czerwone tełdei, mała sesja
lampy valeo było o tym czy pasuja, tu masz temat : http://www.a4-klub.pl/smf/warsztat_zrob_to_sam/b5_reflektory_zespolone_po_ii_lifcie-t15032.0.html[br]Dopisany: 19 Marzec 2008, 16:46 _________________________________________________update
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak na szybko z telefona
-
[B5 1Z 1,9 TDI] Audi A4 - D&S Design - LAMPY FK BLACK+XENON HID 8000K-NOWE FOTY
- [B5 AHU] Brak mocy
wpada w tryb awaryjny jak cisnienie doładowania jest za duże i wtedy jest zamulony, jak go zgasisz i odpalisz to problem zniknie, ale bedzie sie on powtarzał masz problem z cisnieniem doładowania turbiny- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam założyłem dzisiaj 17" , nawet przyjemnie sie jezdzi, no a wyglada o niebo lepiej przy okazji załozyłem sobie nowe tarczochy brembo i klocki ferodo i wkoncu wiem że auto hamuje jeszcze jakby wczoraj przyroda psikusa nie zrobiła to bym miał juz wszystko gotowe na sezon letni- [ALL B5] Jakie kółka do mojej czarnej A4 ??
te pierwsze chyba najlepsze- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy :th:- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
mięczaki- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chlebem i solą- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
racja :th:- Wymiana hamulców przednich na 312mm
jak ktoś chce mam takie jarzma i zaciski na sprzedaż tu troche o nich wspomniałem :th: http://www.a4-klub.pl/smf/uklad_hamulcowy/b5_1z_lepsze_hamulce_do_1zta_tarcze_od_afna-t24023.15.html- [B5 1Z] lepsze hamulce do 1z-ta, tarcze od AFNa ?
teorytycznie tak, ale jak widać nie wszystkie[br]Dopisany: 25 Marzec 2008, 17:17 _________________________________________________sprawa wyglada tak: 1 -wszy rodzaj 288x22 takie jarzma pasują 2 -gi rodzaj 288x25 te jarzma tez powinny spasować 3-ci rodzaj 312x25 ( własnie takie ja mam i jarzma mają inny rozstaw śrub, z tym że ja swoje mam z tarczami 288, nie 312 ) one nie pasują, trzeba zmienić zwrotnice- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ctrl+c i ctrl+v juz zrobione- [B5 1Z] lepsze hamulce do 1z-ta, tarcze od AFNa ?
nic, a czy ja o cos prosiłem ? sprawdziłem teraz ETCE i wychodzi, że to jarzmo które mam jest też pod zacisk 312 mm i dlatego nie pasi takze jak ktoś chce to mam na sprzedaż zaciski z jarzmami + tarcze ori 288 mm + klocki (to i to w dobrym stanie, mało zużyte) za 250 zł- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
UWAGA UWAGA zlot Golfa jest jednak o 15.00 !!! także zbiórka w GK o 14.30 :th:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
neseser- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [B5 1Z] lepsze hamulce do 1z-ta, tarcze od AFNa ?
niestety masz racje, dzisiaj próbowałem przeszczepić i kicha, jarzma nie pasują do zwrotnicy i rozstaw śrub jest sporo większy , w sumie ja swoje zaciski mam od B6 i moze dlatego dudi75, Ty masz napewno 288 mm ? jaki masz rozstaw śrub na starym jarzmie ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no spocik jest, oczywiście spóźnimy sie z klasą A3-ki też organizują wjazd w grupie, także myśle że bedzie troche aut tylko żeby pogoda dopisała- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitać Życze wszystkim Wesołych Świąt i żeby nikt wam nie zaje.ał jajek z koszyka bo wtedy będzie lipa http://www.kartkiflash.pl/kartka/51/- [B5 AJM] Które klocki beda pasowac do mojego avanta?
te 13.0460-3602.2 są do nr nadwozia do 8D-V-160000- [B5 ADR] Dziwne odgłosy ze skrzyni na poczatku jazdy.
brak oleju ? - [B5 AHU] Brak mocy