Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. siemanko :th:
  2. dzieki :th: myslałem ze na 225/45 bedzie kiepskawo z komfortem, ale naprawde fajnie sie jezdzi [br]Dopisany: 27 Marzec 2008, 16:20 _________________________________________________zobaczcie sobie, gdzie mnichy zbudowali sobie klasztor http://www.joemonster.org/art/8941/Masz-ochote-na-chwile-odosobnienia-w-klasztorze
  3. lampy valeo było o tym czy pasuja, tu masz temat : http://www.a4-klub.pl/smf/warsztat_zrob_to_sam/b5_reflektory_zespolone_po_ii_lifcie-t15032.0.html[br]Dopisany: 19 Marzec 2008, 16:46 _________________________________________________update
  4. tak na szybko z telefona
  5. sokolnh odpowiedział(a) na krzys19600 temat w 1.9TDI
    wpada w tryb awaryjny jak cisnienie doładowania jest za duże i wtedy jest zamulony, jak go zgasisz i odpalisz to problem zniknie, ale bedzie sie on powtarzał masz problem z cisnieniem doładowania turbiny
  6. witam założyłem dzisiaj 17" , nawet przyjemnie sie jezdzi, no a wyglada o niebo lepiej przy okazji załozyłem sobie nowe tarczochy brembo i klocki ferodo i wkoncu wiem że auto hamuje jeszcze jakby wczoraj przyroda psikusa nie zrobiła to bym miał juz wszystko gotowe na sezon letni
  7. te pierwsze chyba najlepsze
  8. witamy :th:
  9. jak ktoś chce mam takie jarzma i zaciski na sprzedaż tu troche o nich wspomniałem :th: http://www.a4-klub.pl/smf/uklad_hamulcowy/b5_1z_lepsze_hamulce_do_1zta_tarcze_od_afna-t24023.15.html
  10. teorytycznie tak, ale jak widać nie wszystkie[br]Dopisany: 25 Marzec 2008, 17:17 _________________________________________________sprawa wyglada tak: 1 -wszy rodzaj 288x22 takie jarzma pasują 2 -gi rodzaj 288x25 te jarzma tez powinny spasować 3-ci rodzaj 312x25 ( własnie takie ja mam i jarzma mają inny rozstaw śrub, z tym że ja swoje mam z tarczami 288, nie 312 ) one nie pasują, trzeba zmienić zwrotnice
  11. ctrl+c i ctrl+v juz zrobione
  12. nic, a czy ja o cos prosiłem ? sprawdziłem teraz ETCE i wychodzi, że to jarzmo które mam jest też pod zacisk 312 mm i dlatego nie pasi takze jak ktoś chce to mam na sprzedaż zaciski z jarzmami + tarcze ori 288 mm + klocki (to i to w dobrym stanie, mało zużyte) za 250 zł
  13. UWAGA UWAGA zlot Golfa jest jednak o 15.00 !!! także zbiórka w GK o 14.30 :th:
  14. niestety masz racje, dzisiaj próbowałem przeszczepić i kicha, jarzma nie pasują do zwrotnicy i rozstaw śrub jest sporo większy , w sumie ja swoje zaciski mam od B6 i moze dlatego dudi75, Ty masz napewno 288 mm ? jaki masz rozstaw śrub na starym jarzmie ?
  15. no spocik jest, oczywiście spóźnimy sie z klasą A3-ki też organizują wjazd w grupie, także myśle że bedzie troche aut tylko żeby pogoda dopisała
  16. powitać Życze wszystkim Wesołych Świąt i żeby nikt wam nie zaje.ał jajek z koszyka bo wtedy będzie lipa http://www.kartkiflash.pl/kartka/51/
  17. te 13.0460-3602.2 są do nr nadwozia do 8D-V-160000

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.