Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no wiadomo lepiej paplac sie w gó.nie wy chyba naprawde poszukujecie punktu G :polew: :polew: :polew: :polew:
-
[ALL B5] Oto moje A4 B5
mozliwe że są DO poliftów, ale ori to nie jest
-
[B5 AFN] Srebrny
a czemu ma miec ? dopiero po 2 lifcie były w serii cztery
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dorobiłem Ci w photoshopie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dlatego jade pod Enerdży za tydzien
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to w avatar
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kozak nie ?
-
[ALL B5] Jak zamontować hak ?
można spróbować jakimiś kluczami może sie uda :th:
-
[B5 AFN] Wahacze a gwarancja
no dokładnie, to tak jakbyś chciał reklamować klocki hamulcowe bo sie zużyły
-
[B5 AJM] Głośne buczenie po wymianie koła dwumasowego
to samo co napisali juz, dzisiaj Ci przeciez mówiłem po rozmowie z Arturem wiec działaj
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzis nie, jutro może :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehe, jakie podteksty poleciały
-
[B5 AHU] Co jeszcze można zrobić aby zwiększyć moc ??
AFN/ASV/AHF najbardziej popularne do 90 - tek
-
[B5 AHU] Co jeszcze można zrobić aby zwiększyć moc ??
jak chcesz około 130, to zmiana wtrysków i korekta softu jak wiecej to już to turbo Awx jak juz koledzy napisali
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jarko, oryginał dużo lepszy :th: http://pl.youtube.com/watch?v=7OzlsMDkK_k
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no lepiej uważajcie bo zaraz bedziecie mieli ignored by ... users i to nawet nie za 50 zł
-
[B5 1Z] Notlauf, błąd 00575 i zonk
jak mówie że jezdzi normalnie to jezdzi normalnie nie róbcie ze mnie jakiegos idioty znalazłem rozwiazanie problemu, przypomniało mi sie że ostatnio z moim chiptunerem bawilismy sie przy sterowniku i najwidoczniej źle założył tego czarnego węża od podciśnienia bo wogóle nie był przymocowany do kompa, stąd brak wskazań na vagu auto jezdzi jak jezdziło czyli tak jak powinno a wskazania na vagu wróciły do normy tyle na ten temat dzieki pozdro
-
[ALL] TDI - oznakowanie silników
1z i AHU to praktycznie te same konstrukcje, gdzie turbina sterowana jest nadciśnieniem, AHU ma też 16 bitowy komputer i koło zamachowe dwumasowe co różni go od 1Z AHH to silnik bardziej bliższy AFNowi (110 KM) mający turbine ze zmienną geometrią łopatek, słabsze wtryski ale dużo wydajnieszą pompe wtryskową jesli Twój samochód jest z 98r to zapewno masz AHU, w bagażniku we wnece koła zapasowego bedzie naklejka z kodem silnik i wyposażeniem, na osłonie paska rozrządu też jest naklejka z oznaczeniem silnika a tak na oko jakbys chciał poznac to turbina AHU/1Z jest umiejscowiona obok tej plastikowej osłony na silnik z napisem TDi, w silniku AHH jest ona niżej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kamil, RTV AUDIO no to git, przywieź jakies stacje multimedialne na spota, potestujemy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
filmy porno Chciałbyś Trzeniu a co? już Cię przerzucili na produkcję? :polew: dogrywa dzwięki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
na jakim dziale ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nam nie chodzi o taniość, a jakość
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
to nie temat na dyskusje o tym, ale jesli masz samochód w dobrym stanie i te bety dorwiesz w dobrych pieniadzach to warto :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jezioro przeciez jest :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.joemonster.org/filmy/8207/Brytyjski-film-dokumentalny-o-polski-nazikibolach