Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. stąd, że na Vagu nie bedziesz miał możliwości podniesienia wartosci do góry bo w pewnym momencie "strzałki" nie bedzie sie juz dało kliknąć wtedy trzeba popuscic śruby (w tym tą trójkątną do której trzeba miec specjalny klucz) na nastawniku i stukac delikatnie gumowym młotkiem aż wartośc sie nie zmieni, tylko trzeba to delikatnie robić zeby nie uszkodzić uszczelki
  2. napewno nie przegub, słychac by było, a u niego biegi wchodziły normalnie i nie było przekazania napedu na półosie rozbieraj Tukan fure i sie dowiemy
  3. jeżeli zakres zmiany dawki na vagu sie skonczył, musisz postukac w nastawnik na pompie
  4. czyli po 97 jest 17 mm a przed 26 mm ?
  5. dawno sie tu nie witałem
  6. witam, chce sobie zmienic kierownice na trójramienna i wiem że po pierwszym lifcie była zmiana wieloklinu na mniejszy, przed liftem chyba 27,5 mm a po własnie nie wiem jaka ? pytam bo upatrzyłem sobie kierownice i sprzedający przesłał mi średnice wieloklina która wynosi 26 mm wiec to chyba jest poliftowa przesłał mi też numer katalogowy 4b0 419 091 E, który nie wchodzi w etce ale patrząc na poczatek numeru czyli 4b0 jest to kiera od 98 wzwyż, bo w etce kierownice 95-96 maja poczatek 4A0 i mam pytanie: czy istnieja jakies przejsciówki na wieloklin ? czy szukać kierownicy tylko z poczatkiem 4A0 ? pozdro
  7. witam, w poradniku z cyklu zrób to sam, dzisiaj zajmiemy sie doprowadzeniem ciśnienia doładowania turbiny w silniku 1z do porządku Zauważyłem jakiś czas temu, że sporo osób wrzucając logi w dział "Diagnostyka Vag" ma problem z doładowaniem turbiny, w wiekszosci te logi wygladały mniej wiecej tak : czyli zamiast zadanego ciśnienia ~ 0,8 bara turbo tłoczyło ~ 0,6 przez co również przepływomierz nieprawidłowo mierzył. w tym przypadku szukanie dziury w dolocie albo podmianka zaworka n75 nic nie da, trzeba wyregulować zawór upustowy turbiny, znajduje sie on pod turbosprężarką : co nam będzie potrzebne: - klucz 10 - śrubokręt - vag-com 1. zaczynamy od popuszczenia nakrętki (na zdjeciu wyżej zaznaczona strzałką) kluczem 10-tką 2. ściągamy zawleczkę z trzpienia - można ją wypchać śrubokrętem albo kombinerkami, radze sobie na wszelki wypadek podłożyć jakąś szmate pod spód, żeby w razie czego zawleczka nie spadła nam na osłone pod silnik (na zdjeciu poniżej jest zaznaczone gdzie ona sie znajduje) 3. gdy już wyciągnęliśmy zawleczkę ściągamy ramię z trzpienia i możemy teraz wyregulować zaworek 4. jesli chcemy żeby później upuszczał, czyli zamiast przy tych 0,6 bara upuszczał przy 0,8 musimy skrócic długośc ramienia, proponuje najpierw pół obrotu, założyć spowrotem, skontrowac nakrętką i zrobic loga z grupy 011 i potem ewentualnie korygowac. Ja narazie mam lekkiego overboosta, szczgólnie przy 2000 rpm, ale n75 go koryguje po chwili, bede jeszcze z tym walczył. Za to napewno dużo lepiej sie jezdzi jak turbo tłoczy ile trzeba Przy okazji doprowadzenia ciśnienia do porządku, pomiary przepływomierza też wróciły do normy : Mam nadzieje że komus to pomoże :th: pozdrawiam
  8. witamy zapraszamy na spoty http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_krakowskieniedziela_1800_galeria_kazimierzparking_dach_info_1_post-t23938.6975.html
  9. nie, przy wymianie tarcz bezwzględnie trzeba wymienić klocki z tyłu masz piastotarcze, także odrazu pasowało by łożyska zmienić
  10. jesli Twój samochód masz wypisany w podpisie to nie masz od 99r były
  11. jakby komuś sie nudziło w pracy : http://poszkole.pl/gry.php?co=1&co2=play&idm=18503 prawie jak fifa
  12. Moto scalplast ul. Rakuś 38 880-326-294 0-12 657-47-15 a do drugiego niestety nie mam telefonu: jest on na ul.Powstanców. Jadąc 29 listopada do cmentarza Rakowickiego w kierunku Warszawy, skręcamy w prawo w Powstańców i zaraz pierwsza w lewo. Tam jest też myjnia i skład budowlany także jakbys w najbliszym czasie przejezdzał tamtędy to mozesz do niego podjechac
  13. da sie to zrobic bez problemu, w Krakowie jest paru speców, chcesz kontakty ?
  14. nie seryjną ma, cos ostatnio mowił ze sprężyny skrócił boschem
  15. ??216 - AXG (150KM) można zastosować do ASV AHF AFN AVG (110KM) 205 - ASV AHF (110KM) można stosować do 1Z, AHU, AGR (90KM) 216 też mozna do 90 stosowac przeciez to fajnie ucieszyłes sie ze to napisałes ?
  16. witamy zapraszamy na spoty Krakowskie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.