Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a to polacy z kims graja ? ostatnio sobie patrze na skład Polski na Euro 2008 i widze w pomocnikach: Michał Pazdan coś tak skojarzyłem i okazało sie że to ten sam chłop z którym chodziłem bo liceum, nawet trenował z nami ... w kosza jeb*niec, wybił sie :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie oglada
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
prawie jak u Tockiego
-
[B5 AHU] Zmiana seryjnych wtrysków, czy wystarczy zmiana końcówek? Jakie?
przy tych mocach (120- 130 KM) nie ma znaczenia czy wtryski AFN/AHF czy ASV nr zestawów naprawczych są w katalogu Esitronic [br]Dopisany: 13 Maj 2008, 11:03 _________________________________________________ zestaw naprawczy 2 437 010 076
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
qwa, On jest juz droższe od PB
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
... no nie może, szczególnie że napisał coś tylko bo czegos potrzebował ...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
prosze :th: to że nikt nie odpisywał na Twoje pytanie mogło dac do zrozumienia, że nikt nie wiem, a nie że go nie widzi dla mnie to jasne ale widocznie bez napisania tego zdania powyzej trudno sie tego domyślić także odpusc sobie jakies komentarze bo załoze sie, że sam wszystko nie wiesz pozdro
-
[A6 C6] Błędy VAG-COM - xenony i hak
02627 - Dynamic Cornering Light Motor; Left (V318) 010 - Open or Short to Plus - Intermittent sprawdz jeszcze kostke podłaczeniową i kabel, bo moze okazac sie ze jakiś kabelek jest naderwany ze wzgledu na przerywany (Intermittent) charakter bledu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie chyba przeoczyliscie temat, kolega prosi o pomoc a tu zero oddzewu :gwizdanie: jakbym znał to bym pomógł, a ze nie znam to nie pisze, Ozi zna simlockowców i moze oni cos sie orientuja w temacie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bo wstawilem spowrotem avatarek i wam hormony buzują oooo i gumowa wywłoka z huty się pojawiła gdzieeeeeśśśś byłaaaaa błeeeeeeeeeeeeeeee czegoooo -Marek zrób coś!!! -Ale co? :decayed: aaa to już on musi zakonczyc jakos ta audica na banerze lepiej wygladala niz to logo nad stroną powinien byc jakis ładny baner i wkomponowane w niego to logo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bo wstawilem spowrotem avatarek i wam hormony buzują oooo i gumowa wywłoka z huty się pojawiła gdzieeeeeśśśś byłaaaaa błeeeeeeeeeeeeeeee czegoooo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bo wstawilem spowrotem avatarek i wam hormony buzują oooo i gumowa wywłoka z huty się pojawiła gdzieeeeeśśśś byłaaaaa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bo wstawilem spowrotem avatarek i wam hormony buzują
-
[B5 AFN] Czy turbina jest sprawna ?
ja bym najpierw pozbył sie tych nieszczelności i zrobił jeszcze raz loga
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.joemonster.org/filmy/8761/Cejrowski-o-bledach-jezykowych <- w ch.j dobre, uśmiałem sie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
prawdopodobnie ją przejmę bo ma potencjał chociaz tylko 2xel szyby rtocki wyreza Ci reszte elektryki :th: no nawet mysle że zgodzi sie ją kompletnie przebudowac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
prawdopodobnie ją przejmę bo ma potencjał chociaz tylko 2xel szyby
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przeciez ja już dawno mam ją w rodzinie :gwizdanie: kto widział to widział
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
jakiś włoch http://makoinstal.home.pl/zdjecia/wloskie.jpg :kox:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
wyglada jak fiat ale to chyba nie fiat
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
taka sama jak moja tylko avant no prezencja pierwsza klasa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
u Cubera wczoraj widziałem w firmie ładną wanne i moze nawet by zderzak Twój wszedł :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jako kalenderze klubowe na 2009 http://www.joemonster.org/art/9172/Tropiciele-Absurdow-I-rozwiazanie-konkursu-
-
[B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]
ładna :th: troszke w dół by ją mozna