Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. dziwnie to znaczy dobrze czy źle ?
  2. Nie wiem dokładnie jakie mam ale na bank nie 216. Może były w 110-tkach ala pewnie nie AVG a chcesz zmieniac turbo do tych 216 -tek ? bo jak nie to raczej inwestycja nie opłaci sie pod wzgledem dodatkowych koni
  3. ja bym kupił od s4, ale jako że coraz wiecej aut ma takie felgi dobrze bedzie jak kupisz te Twoje 17"
  4. ja już składałem ale jeszcze raz nie zaszkodzi Najlepszego !! :th: ale nam sie pogoda zrobiła lipowata, weekend ma taki byc
  5. aaa to dlatego chciałeś drugi zestaw xenonów ZAZDROŚĆ?? :polew: :decayed: :tongue4: oczywiście ...
  6. i to mówi ten co sobie kupił A6
  7. to co Robert, bierzesz? jak go namawia, że Cuber był zadowolony i nie wziął mu spowrotem felg :polew:
  8. tak, podobno juz ich nie robi Ty przejezdzasz normalnie na dowód przez granice, a z synem to nie wiem
  9. kolega, uczy sie dopiero :gwizdanie: ale dam mu jeszcze szanse no własnie nie wiem jak z tym powietrzem, bo na takim programi ~ 120 KM też mi pompuje 1.1 bara i nie odcina a na tym wczorajszym teoretycznie mocniejszym doładowanie jest takie samo a odcina paliwo, zapewne program jest zle napisany ale czy i tak cisnienie turba nie powinno byc wyzsze ? logi wrzuce wieczorem
  10. od rs6 fajne ale to juz muszą być 19" przynajmniej zeby jakos wyglądały
  11. moje tez tam za niedługo dołączy :gwizdanie:
  12. spoko, nr konta znasz
  13. rejestracje zapomniałem zamazac, sorki
  14. ale mi chodziło o te które dziśiaj kupił :gwizdanie: wiem wiem Powiem Ci że marnują się tak za***iste fele na Twoim aucie... :decayed: life is brutal
  15. za drobną opłatą dam Wam przymierzyć na spocie :gwizdanie:
  16. zdjecia fajne ale i tak drewnienka bym nie chciał miec wracajac do tematu felg to wydaje mi sie ze to by lepiej pasowało
  17. witam, ostatnio testuje sobie rózne programy i dzisiaj założyłem sobie dosc mocnego po czy postanowiłem zrobic logi zacząłem od 011 i przy 3500 rpm odcieło mi dawke po czym wyskoczył taki błąd 01268 - Quantity Adjuster (N146) 17-00 - Control Difference N146 czyli bład nastawnika, znalazłem tez opis do błedu, ale niestety po holendersku" foutcode: 01268 nl De N146 zit in je inspuitpomp en is de afsteller van de inspuithoeveelheid du Mengensteller (N146) en Quantity Adjuster (N146) Extra info bij de foutcodes. Intermittent Mogelijke verschijnselen: * loopt slecht stationair en op constante snelheid; met optrekken geen problemen Mogelijke oorzaken: * N146 staat onjuist ingesteld * Fout in de bedrading * Fout in de brandstofinspuitpomp Mogelijke oplossingen: * Kontroleer bedradingen en aansluitingen * Kontroleer de pomp op gebroken veren, want de veren zorgen voor de teruggaande slag van de plunjer. Als er veren gebroken zijn kan de inspuithoeveelheid gaan variëren * Negen van de tien keer: pomp vervangen czy ktoś z was orientuje sie co konkretnie powoduje ten bład ? log 011 wyglada tak:
  18. ja myslałem ze od RS6 ale spoko jest :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.