Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. .... w du*ie u murzyna
  2. narazie nie wiem, wyjechał do niemiec, sam czekam Artek jest raczej uczciwy, jakis jaj by nie odpie*dalał no chyba że mu jakos nie podpasowałes
  3. mtytus, w ASO to robisz ?
  4. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t17564.0.html;highlight=vista tu masz wszystko
  5. mi tez działa, jak i paru osobom ale to nie zmienia faktu, ze i tak vista sucks a co do tematu to vista + vag to jest juz taki pozdro
  6. mi sie udało :gwizdanie: rtocki nic na siłe ... .... wszystko młotkiem
  7. seba, a powiedz mi czemu Ty nie wpadasz na spoty ?
  8. pasuje :th:
  9. standardowo turbo do przeczyszczenia
  10. wyglada jak jakis tvr[br]Dopisany: 06 Maj 2008, 12:42 _________________________________________________a nazwe zaraz znajde [br]Dopisany: 06 Maj 2008, 12:43 _________________________________________________tvr sagaris
  11. podciśnieniowe, paliwowe ważne zeby były dosc grube powinienes kupic w kazdym sklepie motoryzacyjnym
  12. niepotrzebnie jezdziłes z tym rozwalonym turbo no ale juz po fakcie no najlepiej posprawdzać wszystko, ale jak masz cos robic na 1000 zł to juz lepiej kup sobie nowy silnik
  13. a to jakies speszal okejżon ?
  14. góry stołowe -kodak cx 7330 + photoshop
  15. pamietam, dowiem sie o cene w domu mam narazie tylko h7, na h1, h3 trzeba bedzie troche poczekac jaka cena? ja mogę poczekać jak by co :gwizdanie: 230
  16. w domu mam narazie tylko h7, na h1, h3 trzeba bedzie troche poczekac
  17. ja myslałem ze lepsze opony zakłada sie na prawą strone
  18. ale samo kupienie turbiny od awxa to dopiero poczatek wydatków, trzeba dokupic kolektor wydechowy, wszelakie weze zeby przejsc z podcisnienia na nadcisnienie, zmienic kompa na 16 bitowca plus pare dodatkowych pierdół, do tego pasowało by jeszcze wtryski zmienic, ewentualnie pompe no i zrobic program + oczywiscie koszt montazu poszczególnych zabawek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.