Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. eee tam, do d.py było
  2. koło giełdy samochodowej na Rybitwach, np. jedziesz od łegu nowym mostem cały czas prosto[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2008, 20:40 _________________________________________________ na stacji, taka na niebiesko oświetlona
  3. jak ktoś chetny to dzisiaj 21.30 Rybitwy mini spocik
  4. http://www.joemonster.org/pokaz.php?op=showfile&fid=40725 :shocked:
  5. kiedys dawałem linka ze zdjeciami dojscia do chinskiego klasztoru, teraz macie filmik http://www.joemonster.org/filmy/8269/Sciezka-do-chinskiego-klasztoru jedziemy sie wyciszyć ?
  6. rozmawiałem z nim mówił że pod 130 KM się da :th: a ja mysle że ponad 150
  7. lepiej żebyś przez te 2 kalosze nie pozaznaczał swojego terenu miedzy kostkami :gwizdanie:
  8. gratuluje :th: coraz wiecej przybywa AWXów w B5 -kach przyjedz do Krakowa to Cie Calibra TDi skiluje
  9. już szydera poszła powiem tak, z Robertem wracało sie bardzo miło folia nie była potrzebna po przecież w umywalce wczesniej zostawiłem
  10. raczej nie, napewno nie falowanie obrotów stawiam na nastawnik na pompie wtryskowej
  11. jakiego modelu quattro ? urquattro ? przecież pompa w silniku AKN jest taka sama jak w AKN z napedem quattro, ponieważ silnik jest identyczny a róznią sie od siebie napędem
  12. no jak już ćwiczą to chyba szybko sie skonczy ta impreza
  13. zapewne nastawnik na pompie do czyszczenia albo wtrysk sterujący chociaz on raczej powoduje tylko szarpanie, a nie falujace obroty na jałowym
  14. marewel, Ty masz chyba jakieś problemy juz któryś raz piszesz podobne posty, obrażając innych powiedz mi gdzie masz napisane w postach autora wątku że sworznie sie wybiły ?
  15. ale w silnikach 1.8 T turbina nie jest chłodzona olejem jak w dieselach tylko cieszą, wiec aż takich strasznych ilości nie powinna pobierac
  16. dokładnie, ja u siebie wymieniałem tłoczek bo własnie sie zapiekł i jak zjezdzałem z autostrady na bramki to baba w okienku myslała ze mi sie auto pali przy okazji warto sprawdzić czy sworznie jarzma chodzą płynnie, jesli nie, wyjac je, przeczyscic i przesmarowac
  17. powinno sie wymieniac wszystkie, ale pojedynczo tez mozna a jak wogóle były montowane te wahacze ? na podnośniku dokręcane ? bo jesli tak to przez to tak szybko poleciały i o gwarancji tez mozesz zapomniec

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.