Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
eee tam, do d.py było
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
koło giełdy samochodowej na Rybitwach, np. jedziesz od łegu nowym mostem cały czas prosto[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2008, 20:40 _________________________________________________ na stacji, taka na niebiesko oświetlona
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak ktoś chetny to dzisiaj 21.30 Rybitwy mini spocik
-
[ALL] Czy mogę założyć na tył Michelin 195/60 R15 ?
chodzi o hamowanie
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
bmw
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.joemonster.org/pokaz.php?op=showfile&fid=40725 :shocked:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kiedys dawałem linka ze zdjeciami dojscia do chinskiego klasztoru, teraz macie filmik http://www.joemonster.org/filmy/8269/Sciezka-do-chinskiego-klasztoru jedziemy sie wyciszyć ?
-
[B5 AFN] Moja Audi 140KM/300Nm + WYKRES
rozmawiałem z nim mówił że pod 130 KM się da :th: a ja mysle że ponad 150
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
lepiej żebyś przez te 2 kalosze nie pozaznaczał swojego terenu miedzy kostkami :gwizdanie:
-
[B5 1Z] Swap silnika na 130 KM i w koncu AWX+mod+AL+GT2256V=212KM i 405Nm
lepiej, 2.0 TDi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
[B5 1Z] Swap silnika na 130 KM i w koncu AWX+mod+AL+GT2256V=212KM i 405Nm
gratuluje :th: coraz wiecej przybywa AWXów w B5 -kach przyjedz do Krakowa to Cie Calibra TDi skiluje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
już szydera poszła powiem tak, z Robertem wracało sie bardzo miło folia nie była potrzebna po przecież w umywalce wczesniej zostawiłem
-
[B5 AHU] Szarpie samochodem - falowanie obrotów
raczej nie, napewno nie falowanie obrotów stawiam na nastawnik na pompie wtryskowej
-
[B5 AKN] Chip 180 PS z 2.5TDI z wymienioną pompą od quattro - ile to pojeździ ?
jakiego modelu quattro ? urquattro ? przecież pompa w silniku AKN jest taka sama jak w AKN z napedem quattro, ponieważ silnik jest identyczny a róznią sie od siebie napędem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no jak już ćwiczą to chyba szybko sie skonczy ta impreza
-
[B5 AHU] Szarpie samochodem - falowanie obrotów
zapewne nastawnik na pompie do czyszczenia albo wtrysk sterujący chociaz on raczej powoduje tylko szarpanie, a nie falujace obroty na jałowym
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy :th:
-
[B5 AFN] Wahacze a gwarancja
marewel, Ty masz chyba jakieś problemy juz któryś raz piszesz podobne posty, obrażając innych powiedz mi gdzie masz napisane w postach autora wątku że sworznie sie wybiły ?
-
[B5 AEB] Czy nowo założona regenerowana turbina może brać olej ?
ale w silnikach 1.8 T turbina nie jest chłodzona olejem jak w dieselach tylko cieszą, wiec aż takich strasznych ilości nie powinna pobierac
-
[B5 ADP] Prawe tylne koło się grzeje
dokładnie, ja u siebie wymieniałem tłoczek bo własnie sie zapiekł i jak zjezdzałem z autostrady na bramki to baba w okienku myslała ze mi sie auto pali przy okazji warto sprawdzić czy sworznie jarzma chodzą płynnie, jesli nie, wyjac je, przeczyscic i przesmarowac
-
[ALL B5] Wymiana oleju przy 300000 km - na jaki, bo nie wiem co było lane ?
ja bym zalał 10w40
-
[B5 AFN] Wahacze a gwarancja
powinno sie wymieniac wszystkie, ale pojedynczo tez mozna a jak wogóle były montowane te wahacze ? na podnośniku dokręcane ? bo jesli tak to przez to tak szybko poleciały i o gwarancji tez mozesz zapomniec