Treść opublikowana przez sokolnh
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
nie prototyp, ale blisko ma cos wspolnego z bmw i astonem a jest robiony w USA
-
[B5 ADR] ChipTuning w A4 Ile ? gdzie ? warto ?
magnetyzery sobie kup a nie jakies chipy :th: zobaczysz jak auto bedzie zapie.dalac
-
[B5 1Z] Proszę o analizę logów
tak
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
- Ankiety - prośba o pomoc
Pablo tez ma od nowości jesli sie nie myle :gwizdanie:- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
wołga[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2008, 18:36 _________________________________________________dokładniej 31105- [B5 1Z] Proszę o analizę logów
wyglada jakby n75 zle sterował albo "bączek" ma jakąś nieszczelność- Nowicjusz - wątek powitalny
czesc- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy- Co lepsze? / kogo skarżyć?
1 nową, co do dziury, to zebyś miał jakies szanse na odszkodowanie to musi byc spisany protokół policyjny- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Najlepszego Grzesku i Marku :th:- [B5 1Z] Proszę o analizę logów
w lewo, ciśnienie jest wytwarzane i wypycha sztange- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no raczej miesko tez sie robi no i to jest to :th: a fajke pokoju skombinowałeś? a żeby to jedną- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no raczej miesko tez sie robi- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jutro jade zobaczyc co z nia,nie mam kompletnie czasu nawet zagladanc na Nią daj znac jak juz bedziesz rozbierał na czesci :th:- [B5 AHU] Co jeszcze można zrobić aby zwiększyć moc ??
nie trzeba wymieniac, masz 16-bitowca- O tym się mówi-nie będzie kar za CB
niektórzy juz to robia http://www.joemonster.org/filmy/8459/Obsikal-policjanta- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jakby ktoś chciał mam pare zestawów hidów- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no zmien tą gumkę, opaski i posprawdzaj szczelnosc zrób logi 011 i wtedy bedzie mozna cos powiedziec a ze cos tam jest zachlapane czy mokre to nie powód do wymiany turbo- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:gwizdanie: wiem, wiem, moja jeszcze wydala tylko se olej trochę podbiera... troche to ile ? turbo jest chłodzone olejem także zawsze coś bedzie zjadało- Nowicjusz - wątek powitalny
czesc- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.joemonster.org/filmy/8459/Obsikal-policjanta- [ALL B6] Rozwaliłem Riegera i co teraz????
ja by brał od S-line, dla mnie najładniejszy ten MS design kojarzy mi sie z buldogiem śliniącym sie po bokach- [ALL B6] Wymiana sprężyn i amortyzatorów
roboty troche jest, sam to zrobisz jak masz troche zdolnosci manualnych teoretycznie pasowało by po zmiane zawieszenia podjechac na zbierznosc- [B5 AFN] Obroty silnika i dawka
dokładnie, szarpie pewnie przez wtrysk sterujący - Ankiety - prośba o pomoc