Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. nie prototyp, ale blisko ma cos wspolnego z bmw i astonem a jest robiony w USA
  2. magnetyzery sobie kup a nie jakies chipy :th: zobaczysz jak auto bedzie zapie.dalac
  3. Pablo tez ma od nowości jesli sie nie myle :gwizdanie:
  4. wołga[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2008, 18:36 _________________________________________________dokładniej 31105
  5. wyglada jakby n75 zle sterował albo "bączek" ma jakąś nieszczelność
  6. 1 nową, co do dziury, to zebyś miał jakies szanse na odszkodowanie to musi byc spisany protokół policyjny
  7. Najlepszego Grzesku i Marku :th:
  8. w lewo, ciśnienie jest wytwarzane i wypycha sztange
  9. no raczej miesko tez sie robi no i to jest to :th: a fajke pokoju skombinowałeś? a żeby to jedną
  10. no raczej miesko tez sie robi
  11. jutro jade zobaczyc co z nia,nie mam kompletnie czasu nawet zagladanc na Nią daj znac jak juz bedziesz rozbierał na czesci :th:
  12. nie trzeba wymieniac, masz 16-bitowca
  13. niektórzy juz to robia http://www.joemonster.org/filmy/8459/Obsikal-policjanta
  14. jakby ktoś chciał mam pare zestawów hidów
  15. no zmien tą gumkę, opaski i posprawdzaj szczelnosc zrób logi 011 i wtedy bedzie mozna cos powiedziec a ze cos tam jest zachlapane czy mokre to nie powód do wymiany turbo
  16. :gwizdanie: wiem, wiem, moja jeszcze wydala tylko se olej trochę podbiera... troche to ile ? turbo jest chłodzone olejem także zawsze coś bedzie zjadało
  17. http://www.joemonster.org/filmy/8459/Obsikal-policjanta
  18. ja by brał od S-line, dla mnie najładniejszy ten MS design kojarzy mi sie z buldogiem śliniącym sie po bokach
  19. roboty troche jest, sam to zrobisz jak masz troche zdolnosci manualnych teoretycznie pasowało by po zmiane zawieszenia podjechac na zbierznosc
  20. dokładnie, szarpie pewnie przez wtrysk sterujący

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.