Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja uchwyciłem lepszą faze rezania :kox:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber a mówiłeś że z pionkami nie gadasz nie rób OT
-
[B5 AFN] 173KM/359NM Dynosoft Wrocław
nice :th: jednak pompa 11 mm coś tam daje musze zaczac dłubac konkretniej AHH bo widze ze warto
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Te zenek z walcowni, naprawde jak bedziesz chciał to pogadamy i Ci załatwię tą fakture to chyba Pablo nie do Ciebie było :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie no 8 000 euro to przesada
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no energy look rzondzi Panowie, jak myslicie ile bym mógł wziąć za mojego paździocha ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
DZISIAJ ZE WZGLEDU NA TO ZE GALERIA KAZIMIERZ JEST ZAMKNIETA SPOTYKAMY SIE NA STACJI ORLEN NIEDALEKO GALERII O 18.00
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gang bang
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
n75 są wszystkie "takie same" ( tak samo działają), różnią sie kostkami ty juz masz nowszy typ, albo znajdziesz taki sam albo przejsciowke skąd dorwiesz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
podmien ten n75 i posprawdzaj szczelnosc a nie szukaj bóg wie czego[br]Dopisany: 09 Maj 2008, 20:23 _________________________________________________jaką masz kostke w n75, owal czy prostokąt ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przykładam sie do zyczeń- Apple iPod nano
chyba musisz miec tego itunes czy cos w tym stylu- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czytaj dokładnie do S-line, nie do Ski do Ski juz napisałem wyżej- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wiem że eska ma np. 8e0 853 959a i 7dl szary a s-line nie mam wyszczególnionego w etce ale stawiam na koncówke numeru D[br]Dopisany: 09 Maj 2008, 09:33 _________________________________________________- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Po co jeszcze bym Cię zestrzelił jak fruwającą kaczke załoze sie o całe dwie kości ze nie dasz rady- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo czemu nie idziesz na pimbola ? trzaby sie zemscic za kurczaki ?- Nowicjusz - wątek powitalny
czesc- Nowicjusz - wątek powitalny
czesc- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mozemy podmienic mojego, z tym ze dzisiaj nie bardzo, a jutro moze jakos po 20.00- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy zapraszamy na spoty- Nowicjusz - wątek powitalny
czesc - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!