Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. ja uchwyciłem lepszą faze rezania :kox:
  2. Cuber a mówiłeś że z pionkami nie gadasz nie rób OT
  3. nice :th: jednak pompa 11 mm coś tam daje musze zaczac dłubac konkretniej AHH bo widze ze warto
  4. Te zenek z walcowni, naprawde jak bedziesz chciał to pogadamy i Ci załatwię tą fakture to chyba Pablo nie do Ciebie było :gwizdanie:
  5. nie no 8 000 euro to przesada
  6. no energy look rzondzi Panowie, jak myslicie ile bym mógł wziąć za mojego paździocha ?
  7. DZISIAJ ZE WZGLEDU NA TO ZE GALERIA KAZIMIERZ JEST ZAMKNIETA SPOTYKAMY SIE NA STACJI ORLEN NIEDALEKO GALERII O 18.00
  8. n75 są wszystkie "takie same" ( tak samo działają), różnią sie kostkami ty juz masz nowszy typ, albo znajdziesz taki sam albo przejsciowke skąd dorwiesz
  9. podmien ten n75 i posprawdzaj szczelnosc a nie szukaj bóg wie czego[br]Dopisany: 09 Maj 2008, 20:23 _________________________________________________jaką masz kostke w n75, owal czy prostokąt ?
  10. przykładam sie do zyczeń
  11. chyba musisz miec tego itunes czy cos w tym stylu
  12. czytaj dokładnie do S-line, nie do Ski do Ski juz napisałem wyżej
  13. wiem że eska ma np. 8e0 853 959a i 7dl szary a s-line nie mam wyszczególnionego w etce ale stawiam na koncówke numeru D[br]Dopisany: 09 Maj 2008, 09:33 _________________________________________________
  14. Po co jeszcze bym Cię zestrzelił jak fruwającą kaczke załoze sie o całe dwie kości ze nie dasz rady
  15. Pablo czemu nie idziesz na pimbola ? trzaby sie zemscic za kurczaki ?
  16. mozemy podmienic mojego, z tym ze dzisiaj nie bardzo, a jutro moze jakos po 20.00
  17. witamy zapraszamy na spoty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.