Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. eeee założe sie że nikt nie pojedzie
  2. do 1z trzeba jeszcze kompa na 16 bitowca zmienic, przy okazji wtryski jakies od 110 KM i mozna by sie pokusic o zmiane pompy wtryskowej a akurat dwumasa bym nie rezał do 1z-ta pozdro
  3. Pablo robi grill party w niedziele na spocie
  4. 9 miesiecy - 9 tys km
  5. 00575 Intake Manifold Pressure 17-00-Control Difference -Intermittent jest sens robić logi skoro log turbiny bedzie w notlaufie ? notlaufa złapałem w niedziele i od tego momentu logi turbiny wygladaja tak
  6. no przecież jest napisane w pierwszym poście "turbina tłoczyć tłoczy bo samochód jezdzi normlanie"
  7. a jak go zrobić bez notlaufa ? skasowałem bląd, nawet odpiąłem akumulator ale i tak nadal pokazuje takie doładowanie ?
  8. witam, zaczne od tego, że w niedziele jadąc do zakopanego podczas przyśpieszania "zawieszały" mi sie obroty na 3000, musiałem odjąć troche gazu, wcisnac spowrotem i wtedy wkręcał sie normalnie podłączyłem vaga i no wyszedł oczywiście 00575 z ciekawości zrobiłem loga 011 i zonk turbina tłoczyć tłoczy bo samochód jezdzi normlanie i nie wiem teraz czy sterownik nie zczytuje wartości wiem że i tak go zmieniam bo zle steruje mi pompą z afna, ale do tej pory wszystko było ok co o tym sądzicie ?
  9. trzeba zobaczyć dolot i podłaczyc vaga
  10. taką pilą to bys nawet kromki chleba nie przeciął a co dopiero chłopa i skąd u Ciebie Pablo wogóle tyle agresji ?
  11. zlomiarze mają dużo a tak serio to idz sobie do praktikera czy obi
  12. a jak sie jezdzi na wielbładzie ?
  13. to już lepiej wklejac jakiś fragmenty samochodów bardziej znanych to auto wyglada mi na jakiegos triumpha
  14. założ oryginalny zestaw
  15. A siostra powiedziała na przód, że wygląda jak pszczoła Pabla wyglada jak pszczoła ? że ma odwłok czy co ?
  16. Pablo ale to chociaż w damskim czy męskim ? a zreszta tam i tak nie ma róznicy
  17. Dziś oglądałem na AGH-u i niezłe halo było jak Robert zdobył Pole position :> na AGHu nie ma ładnych dziewuch, nawet sie nie fatyguj tam jezdzić znowu
  18. no czyli prawie wszystko wypisałem dzieki lukaszr :th:
  19. najlepsze możliwe to 1.9 TDi a autko fajne tylko te felgi
  20. witam, co trzeba zmienić w tym silnku żeby wymienić kompletny rozrząd ? powiedzmy że mam jeden zestaw z Contitecha CT1015k1 na wałek rozrządu w którego w skład wchodzi: - pasek rozrządu - rolka napinacza - rolka kierunkowa i drugi zestaw na pompe wtryskową CT1018k1: - pasek na pompę - rolka napinacza do tego pompa wody np. Hepu P562 napinacz rozrządu np. z Iny 533 0083 20 tłumik drgan skrętnych Ina 533 0029 20 idzmy dalej pasek na alternator 6PK2403 pasek na kompresor klimy 4PK1218 rolka napinacza na alternator 531 0751 30 rolka napinacza na klime 531 0307 10 rolka prowadzaca 532 0160 10 rolka prowadzaca 532 0156 10 cos jeszcze ?
  21. czemu tak mowisz, nie chciałbyś jeździć RS4 ?? Jeździć jak najbardziej, wszystko pozostałe nie jest już tak kolorowe w niedziele do koscioła byś jezdził, ale w sobote pod energy tu tałzen

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.