Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
eeee założe sie że nikt nie pojedzie
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
do 1z trzeba jeszcze kompa na 16 bitowca zmienic, przy okazji wtryski jakies od 110 KM i mozna by sie pokusic o zmiane pompy wtryskowej a akurat dwumasa bym nie rezał do 1z-ta pozdro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo robi grill party w niedziele na spocie
-
Prawdziwe przebiegi - kto powie prawde ?
9 miesiecy - 9 tys km
-
[B5 1Z] Notlauf, błąd 00575 i zonk
czyli co, posprawdzac wtyczki ?
-
[B5 1Z] Notlauf, błąd 00575 i zonk
00575 Intake Manifold Pressure 17-00-Control Difference -Intermittent jest sens robić logi skoro log turbiny bedzie w notlaufie ? notlaufa złapałem w niedziele i od tego momentu logi turbiny wygladaja tak
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo :th:
-
[B5 1Z] Notlauf, błąd 00575 i zonk
no przecież jest napisane w pierwszym poście "turbina tłoczyć tłoczy bo samochód jezdzi normlanie"
-
[B5 1Z] Notlauf, błąd 00575 i zonk
a jak go zrobić bez notlaufa ? skasowałem bląd, nawet odpiąłem akumulator ale i tak nadal pokazuje takie doładowanie ?
-
[B5 1Z] Notlauf, błąd 00575 i zonk
witam, zaczne od tego, że w niedziele jadąc do zakopanego podczas przyśpieszania "zawieszały" mi sie obroty na 3000, musiałem odjąć troche gazu, wcisnac spowrotem i wtedy wkręcał sie normalnie podłączyłem vaga i no wyszedł oczywiście 00575 z ciekawości zrobiłem loga 011 i zonk turbina tłoczyć tłoczy bo samochód jezdzi normlanie i nie wiem teraz czy sterownik nie zczytuje wartości wiem że i tak go zmieniam bo zle steruje mi pompą z afna, ale do tej pory wszystko było ok co o tym sądzicie ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
trzeba zobaczyć dolot i podłaczyc vaga
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
taką pilą to bys nawet kromki chleba nie przeciął a co dopiero chłopa i skąd u Ciebie Pablo wogóle tyle agresji ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zlomiarze mają dużo a tak serio to idz sobie do praktikera czy obi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a jak sie jezdzi na wielbładzie ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mówisz o Legii ?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
to już lepiej wklejac jakiś fragmenty samochodów bardziej znanych to auto wyglada mi na jakiegos triumpha
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
założ oryginalny zestaw
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A siostra powiedziała na przód, że wygląda jak pszczoła Pabla wyglada jak pszczoła ? że ma odwłok czy co ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo ale to chociaż w damskim czy męskim ? a zreszta tam i tak nie ma róznicy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dziś oglądałem na AGH-u i niezłe halo było jak Robert zdobył Pole position :> na AGHu nie ma ładnych dziewuch, nawet sie nie fatyguj tam jezdzić znowu
-
[B6 BDH] Elementy rozrządu
no czyli prawie wszystko wypisałem dzieki lukaszr :th:
-
A4(Slicznotka:D) V6 2,8 - 174kucyki
najlepsze możliwe to 1.9 TDi a autko fajne tylko te felgi
-
[B6 BDH] Elementy rozrządu
witam, co trzeba zmienić w tym silnku żeby wymienić kompletny rozrząd ? powiedzmy że mam jeden zestaw z Contitecha CT1015k1 na wałek rozrządu w którego w skład wchodzi: - pasek rozrządu - rolka napinacza - rolka kierunkowa i drugi zestaw na pompe wtryskową CT1018k1: - pasek na pompę - rolka napinacza do tego pompa wody np. Hepu P562 napinacz rozrządu np. z Iny 533 0083 20 tłumik drgan skrętnych Ina 533 0029 20 idzmy dalej pasek na alternator 6PK2403 pasek na kompresor klimy 4PK1218 rolka napinacza na alternator 531 0751 30 rolka napinacza na klime 531 0307 10 rolka prowadzaca 532 0160 10 rolka prowadzaca 532 0156 10 cos jeszcze ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czemu tak mowisz, nie chciałbyś jeździć RS4 ?? Jeździć jak najbardziej, wszystko pozostałe nie jest już tak kolorowe w niedziele do koscioła byś jezdził, ale w sobote pod energy tu tałzen