Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4(Slicznotka:D) V6 2,8 - 174kucyki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!!

Audi A4 rocznik 96 kupiony rok temu, miało być 1,8T :( ale wyszło 2,8 bez T i na dzień dzisiejszy jestem już zadowolony :th: spalanie w normie,w trasie pali 9,5 litra gazu. Modyfikacje jakie przeszło autko to jak na ten rok to jedynie wymiana seryjnego radia (Gama) na Alpine 9812 oraz głosniczki tył na jbl 20cm 3-drożne do tego tuba. na wiosnę szykuje się przód do wymiany i od razu montaż wzmacniacza. Ogólnie bogata wersja wyposażenia choć nie najlepsza :tongue4: pełna elektryka: 4szyby, szyberdach, lusterka(podgrzewane). klima, autoalarm, zdejmowany hak (montaż własny). No i jak już wspomniałem musiałem zagazować niestety :(. Na fotkach samochód jeszcze na zimówkach. Rozglądam sie za ciekawymi aluskami, 16 najprawdopodobniej (jakieś propozycje) przy tym myślałem o zmianie zawieszenia na sportowe(?). A i naewno wymiana tłumika tylko na jaki jakieś propozycje może, fotosiki?? Na dniach zostaną przyciemnione szyby. Ogólnie lista zakupów jest długa tylko cieżki wybór ale jak będzie kasa to wszystko się zrobi :>

aVa_J49.jpg

aVb11nS.jpg

aVb1RLS.jpg

Opublikowano

ja wiem czy taka bogata wersja....

- nie ma tempomatu

- nie ma skory

- nie ma profilowanych foteli

- nie ma grzanych d*p

- nie ma 6 zegarow

- nie ma FIS

- nie ma kiery "S"

itd...

poweidzialbym raczej ze sredniowyposazona

co do auta ... wsadz 17" jesli chcesz cos robic, zmien grill, tylne swiatla na poliftowe, przednie na valeo i daj springi -45/-30 i bedzie ladnie

no i sciemnij lekko wszystkie szybki i pomalowanie dokladek pod kolor nadwozia tez duzo da, oraz zmien mieszek na jakis mnie "wku***jacy wzrok" hehe

a te felgi sam pomalowales ? :bicz3: :bicz3: :bicz3:

to nie impreza :polew:

Opublikowano

ja wiem czy taka bogata wersja....

- nie ma tempomatu

- nie ma skory

- nie ma profilowanych foteli

- nie ma grzanych d*p

- nie ma 6 zegarow

- nie ma FIS

- nie ma kiery "S"

itd...

poweidzialbym raczej ze sredniowyposazona

co do auta ... wsadz 17" jesli chcesz cos robic, zmien grill, tylne swiatla na poliftowe, przednie na valeo i daj springi -45/-30 i bedzie ladnie

no i sciemnij lekko wszystkie szybki i pomalowanie dokladek pod kolor nadwozia tez duzo da, oraz zmien mieszek na jakis mnie "wku***jacy wzrok" hehe

a te felgi sam pomalowales ? :bicz3: :bicz3: :bicz3:

to nie impreza :polew:

Mow co chcesz, fajna wersja bo nie ma z tylu korbek :tongue4:

Ale te zimowki rzeczywiscie jak w Imprezie.. :decayed:

Opublikowano

Poraz Kolejny... 2.8, super silnik i ... ? Gaz :thumbdown:

mówcie co chcecie, ale bez sensu jest kupowanie auta z silnikiem 2.8 zeby go robic na gaz... Jesli chcesz / masz taki silnik, to licz sie ze spalaniem , inaczej 1.9 tdi.

pozdro. :)

Opublikowano

silnik jedne z najlepszych mozliwych (w A4)

najlepsze możliwe to 1.9 TDi :tongue4:

a autko fajne tylko te felgi :thumbdown:

Opublikowano

No tak mnie też o grill męczyli i jednak to źle wygladą :thumbdown: zmień go :th: a po co Ci te rękawice na lusterku ? powies jeszcze zdjęcie dziewczyny albo tesciowej :polew: a felgi to juz sie nie będę wypowiadał ;( (PAMIETAJ ZE TO MOJE ZDANIE A TO TWOJE AUTO) i nie ma sie czym przejmowac :th:

Opublikowano

Jesli nie planujesz narazie alu to "zaiwestuj" przynajmniej w kołpaki bo fele masz :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.