Treść opublikowana przez sokolnh
-
[B6 BDH] Niejasności dotyczące wtryskiwacza w silniku 2.5 TDI V6 BDH
jezeli w tej samej cenie jak koncówka jest cały wtrysk to wiadomo że lepiej wymienić całego wartość na tym złym wtrysku jest dosc sporo wiec tak czy siak go kwalifikuje do wymiany, nawet jesli jest coś w pompą
-
[B6 BDH] Niejasności dotyczące wtryskiwacza w silniku 2.5 TDI V6 BDH
http://www.allegro.pl/item335973119_wtryski_wtryskiwacze_audi_a4_a6_a8_vw_passat_tdi_.html te były by ok, nawet chłop z okolic Krakowa, także odebrac osobiscie mozna a w razie czego blisko żeby
-
[B6 BDH] Niejasności dotyczące wtryskiwacza w silniku 2.5 TDI V6 BDH
skąd oni biora takie ceny to są chyba jakies odrzutki z taśmy produkcyjnej co nie spełniały do konca wszystkich norm, nie ?
-
[Kraków] Quattro Service, ul. Malwowa 14
w wiekszosci tak, ale jakies japonce z napedami 4x4 tez sie trafiają
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
na Pimpy może wystarczy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to autorski chip sokoł-a Ty, dałes d..y że Cie dzisiaj nie było, filtr i ledy nie bedą wiecznie czekać tak to wyglada w nocy:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w środe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zmierzyłem dzisiaj swoją audice :kox: :kox:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no już dawno mam ceny, myslałem ze Ci wysłałem a jak nie to wystarczyło normalnie przypomniec jak wruce do domu to Ci przesle bo mam je spisane na kartce
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czekam jeszcze na wieści[br]Dopisany: 31 Marzec 2008, 14:04 _________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/inne_kpower_i_pomiar_mocy-t28955.0.html pozniej jade to przetestowac o ile na Viscie pójdzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.joemonster.org/filmy/8011/Niespodzianka-panny-mlodej
-
[Kraków] Quattro Service, ul. Malwowa 14
www.quattro-service.pl
-
[B5 AEB] Zbyt duże zużycie paliwa
a wskaźnik paliwa Ci dobrze działa wogóle ?
-
[INNE] Kpower i pomiar mocy
"System requirements: VAG-COM or another suitable system for data logging (vehicle speed, engine rpm, timestamp), CD-ROM/DVD, Windows 95, 98, ME, 2000 or XP." czyli jak zwykle z Vistą bedzie kłopot
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
on se wezmie potem od kogoś
-
[ALL] Klocki marki Steinhof - opinie
steinhof robi dobre haki samochodowe i tyle
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
umie cofać sie w czasie ?
-
[B5 AAH] Moja A4 2.8 Quattro
idz sobie do serwisu skody i powiedz że chcesz kierunki od Octavii RS, coś koło 30zł/ kpl, ładnie przydymione
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
da sie zrobić
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
aa własnie, jak zmieniałem postojówki to ku mojemu zdziwieniu rzuciły mi sie w oczy ori silniczki, które posiadam jednak w lampach moze wkoncu to podłącze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
guma tłoczka hamulcowego
-
[B6 BFB] A4 Avant 1,8 T 163 KM + nowe fotki
dla mnie kozak straszny na tych felgach jeszcze delikatnie w dół i dzieuchy po majtach bedą sikały
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wyrezałem sobie przed chwilą leda w postojówke, dużo lepiej to wyglada wziołem sobie z pracy komplet 2szt/ 8 zł, zobaczymy ile wytrzymają i prowodyrek mojego dymienia na autostradzie (z prawej nowy)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ozi ma 18"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
17" mam