Treść opublikowana przez sokolnh
-
[B6 AVF] Turbo padło, nowe z srodkiem ARL + wykres
Tak tylko miałem hamować.stałem za szybą wiesz jak tam jest? nie, niestety (lub stety) nie wiem jezeli nie ingerowali w nic, to chyba nie ich wina nie mozna tez powiedziec, że powinni sprawdzic stan silnika, bo to robi sie raczej przed modyfikacjami, a nie samym hamowaniem zresztą kij wie heh, opinie znowu beda mieli "dobrą", zreszta nie pierwszą, dlatego ja jade do kogo innego na chipa też w Krakowie zagadaj do Cubera, on tam sie z nimi znam, moze cos bedzie wiedział wiecej na Twoj temat pozdro
-
[B6 AVF] Turbo padło, nowe z srodkiem ARL + wykres
hamowałes tylko auto, tak ? byłes tam przy nich cały czas ?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
proponuje sobie poczytać :th: http://www.a4-klub.pl/smf/zawieszenie/all_elementy_zawieszenia_mapco-t28105.0.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Schumacher
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no np. z tym co masz w podpisie, bo z tego co kojarze to jak my sie dobrze bawiliśmy to Ty nie na kolanach Sławy a w torbie siedziałes
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
niestety z tym sie musze zgodzić mega, lepiej raczej sprzedac na czesci :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a wkur*ia mnie ta pogoda, dzisiaj rano sie obudziłem i mysle "a zmienie sobie felasy dzisiaj i bedzie piekny dzien" , wstaje z łożka, patrze za okno a tu śniegiem nawala a teraz znowu ciepło :doh1: a tak poza tym to
-
[B5 1Z] SWAP AFN`a - pytania i wątpliwości
nie bardzo z tymi średnicami , AHH ma 11mm a jest to wydajniesza pompa niż w AFNie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
u nas jest bida, nie ma co oglądać ale oczywiscie zapraszamy
-
[B5 AFN] Jakie sprężyny -40mm - proszę o radę
koni są chyba dość twarde Keżor sprzedaje - 40 http://moto.allegro.pl/item330126798_sprezyny_audi_a4_b5_96_01_40mm_1_9tdi_sedan.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chce ktos dzisiaj zagrac na trawce pod balonem w Hucie ? 2 osoby potrzebuje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wczoraj "ludzie z gór" w telewizorze mówili, że nawet zimówki w górach nie pomagają, także spokojnie Grzesiek możesz jechać na letnich :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co myslicie o takicj spryskiwaczach, jeszcze pompki musiałbym dorwać http://www.allegro.pl/item324593386_spryskiwacze_dysze_z_zaslepkami_vw_golf_4_nowe.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
te HPS dopiero wchodzą, także jeszcze nie wszystkie elementy są w AD, na makuszyńskiego tylko hurt, na ul. Zbrojarzy jest detal Ale poczekaj jeszcze troche, jak już będzie pełna oferta tych HPS to dowiem sie dokładnie jaką mógłbym miec na nie cene
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powiem, ze nie wiem o nic nie prosiłem
-
tuning 2.8 v6 30v & 1.8TQ
dla mnie nieporównywalnie lepszy dźwięk od V6-stek ma audiowskie R5 2.3 lub 2.2T ja bym na Twoim miejscu szukał S2 -ki o ile masz na to kase pozdro
-
[B5 1Z] SWAP AFN`a - pytania i wątpliwości
wątpie, nawet jakbyś turbine zmienił, to na pompie z 1Z raczej 150 nie wycisniesz da rade :th: jak bedziesz chcial wiecej niz 160 to ograniczeniem jest pompa... golf III 1z turbina AWX, wtryski 216 http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=87346&postdays=0&postorder=asc&start=105
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
prosze http://www.a4-klub.pl/smf/na_kazdy_temat/elementy_zawieszenia_mapco_szkolenia-t28105.0.html[br]Dopisany: 18 Marzec 2008, 15:13 _________________________________________________http://www.joemonster.org/filmy/7850/Japonski-superpotwor-z-odkurzaczem :polew: kto był na spocie to skojarzy ocb :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
miałem dzisiaj szkolenie z MAPCO http://mapco.de/ , elementy zawieszenia itp. i dowiedziałem sie paru ciekawych rzeczy, w dużym stopniu o zawieszeniówce w naszych audicach, pozniej to jakos ładnie poukładam, napisze i przedstawie
-
[B5 1Z] SWAP AFN`a - pytania i wątpliwości
wątpie, nawet jakbyś turbine zmienił, to na pompie z 1Z raczej 150 nie wycisniesz
-
[B5 1Z] SWAP AFN`a - pytania i wątpliwości
pompa moze nie wydolić
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a czemu 6000 K nie chcesz ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jakby to powiedzieli prawdziwi Anglicy : nie wiem teraz mu przyjezdza nowa dostawa, i zalezy jak mu to zejdzie to bedzie zamawiał nowe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
yes
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
taka latowa poprawka softu, ale wiecej niutków chyba nie ma sensu w osce robic ja tez bede robił program w Krakowie, moze w przyszłym tyg. ale nie w Vtechu