Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. Tak tylko miałem hamować.stałem za szybą wiesz jak tam jest? nie, niestety (lub stety) nie wiem jezeli nie ingerowali w nic, to chyba nie ich wina nie mozna tez powiedziec, że powinni sprawdzic stan silnika, bo to robi sie raczej przed modyfikacjami, a nie samym hamowaniem zresztą kij wie heh, opinie znowu beda mieli "dobrą", zreszta nie pierwszą, dlatego ja jade do kogo innego na chipa też w Krakowie zagadaj do Cubera, on tam sie z nimi znam, moze cos bedzie wiedział wiecej na Twoj temat pozdro
  2. hamowałes tylko auto, tak ? byłes tam przy nich cały czas ?
  3. proponuje sobie poczytać :th: http://www.a4-klub.pl/smf/zawieszenie/all_elementy_zawieszenia_mapco-t28105.0.html
  4. no np. z tym co masz w podpisie, bo z tego co kojarze to jak my sie dobrze bawiliśmy to Ty nie na kolanach Sławy a w torbie siedziałes
  5. niestety z tym sie musze zgodzić mega, lepiej raczej sprzedac na czesci :th:
  6. a wkur*ia mnie ta pogoda, dzisiaj rano sie obudziłem i mysle "a zmienie sobie felasy dzisiaj i bedzie piekny dzien" , wstaje z łożka, patrze za okno a tu śniegiem nawala a teraz znowu ciepło :doh1: a tak poza tym to
  7. nie bardzo z tymi średnicami , AHH ma 11mm a jest to wydajniesza pompa niż w AFNie
  8. u nas jest bida, nie ma co oglądać ale oczywiscie zapraszamy
  9. koni są chyba dość twarde Keżor sprzedaje - 40 http://moto.allegro.pl/item330126798_sprezyny_audi_a4_b5_96_01_40mm_1_9tdi_sedan.html
  10. chce ktos dzisiaj zagrac na trawce pod balonem w Hucie ? 2 osoby potrzebuje
  11. wczoraj "ludzie z gór" w telewizorze mówili, że nawet zimówki w górach nie pomagają, także spokojnie Grzesiek możesz jechać na letnich :th:
  12. co myslicie o takicj spryskiwaczach, jeszcze pompki musiałbym dorwać http://www.allegro.pl/item324593386_spryskiwacze_dysze_z_zaslepkami_vw_golf_4_nowe.html
  13. te HPS dopiero wchodzą, także jeszcze nie wszystkie elementy są w AD, na makuszyńskiego tylko hurt, na ul. Zbrojarzy jest detal Ale poczekaj jeszcze troche, jak już będzie pełna oferta tych HPS to dowiem sie dokładnie jaką mógłbym miec na nie cene
  14. powiem, ze nie wiem o nic nie prosiłem
  15. dla mnie nieporównywalnie lepszy dźwięk od V6-stek ma audiowskie R5 2.3 lub 2.2T ja bym na Twoim miejscu szukał S2 -ki o ile masz na to kase pozdro
  16. wątpie, nawet jakbyś turbine zmienił, to na pompie z 1Z raczej 150 nie wycisniesz da rade :th: jak bedziesz chcial wiecej niz 160 to ograniczeniem jest pompa... golf III 1z turbina AWX, wtryski 216 http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=87346&postdays=0&postorder=asc&start=105
  17. prosze http://www.a4-klub.pl/smf/na_kazdy_temat/elementy_zawieszenia_mapco_szkolenia-t28105.0.html[br]Dopisany: 18 Marzec 2008, 15:13 _________________________________________________http://www.joemonster.org/filmy/7850/Japonski-superpotwor-z-odkurzaczem :polew: kto był na spocie to skojarzy ocb :polew:
  18. miałem dzisiaj szkolenie z MAPCO http://mapco.de/ , elementy zawieszenia itp. i dowiedziałem sie paru ciekawych rzeczy, w dużym stopniu o zawieszeniówce w naszych audicach, pozniej to jakos ładnie poukładam, napisze i przedstawie
  19. wątpie, nawet jakbyś turbine zmienił, to na pompie z 1Z raczej 150 nie wycisniesz
  20. pompa moze nie wydolić
  21. a czemu 6000 K nie chcesz ?
  22. jakby to powiedzieli prawdziwi Anglicy : nie wiem teraz mu przyjezdza nowa dostawa, i zalezy jak mu to zejdzie to bedzie zamawiał nowe
  23. taka latowa poprawka softu, ale wiecej niutków chyba nie ma sensu w osce robic ja tez bede robił program w Krakowie, moze w przyszłym tyg. ale nie w Vtechu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.