Treść opublikowana przez sokolnh
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemanko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mozna w pewnym zakresie, potem trzeba juz pompą
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sprężyny czy skrzynia ? sprężyny/amory na dziale sprzedam ludzie czasami chcą wymieniac sprezyny obnizone na standard
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sprężyny czy skrzynia ? [br]Dopisany: 29 Marzec 2008, 13:38 _________________________________________________ bede wiedział po niedzieli
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chyba nie, ale nie wiem czy mu tata nie ma w warsztacie takiego sprzeta, choc ja nim sie jeszcze nie bawiłem, ale to chyba do opanowania jest po polsku i ma dotykowy ekran
-
[ALL B7] Vag Małopolska
nie mamy, dlatego tu pyta
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ocb ? wezme vaga :th:
-
[B5 AJM] Który komplet wybrac?
praktycznie wszystko to samo ale jak już wybierac to bierz pierwszy :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak, ale cięzko mu coś powiedziec, nie "widząć" tego mozesz sobie tez podjechac do diesel servica na wadowickiej 8i
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Max a Ty somaiński amerykancu po polskiemu też godasz ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber teraz tłumaczenie na trzeźwo prosimy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemanko :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy :th:
-
[B5 AEB] Co sądzicie o firmie MIKODA
Mikoda dobra firma, doszły mnie słuchy że rozgrzane lepiej hamują od brembo, chociaz ja i tak na brembo śmigam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie zkillowałes go swoją firmówką ?
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
własnie aż nad to w porządku, im bliższe wartości 0 tym lepiej, chyba nawet nowe wtryski takich wartości nie mają oo to drugie co dałeś już normalniej wygląda szkoda że nie ma dynamicznych z pozostałych grup bo albo coś z nieprawidłowym cisnieniem doładowania i przepływka nie podaje prawidłowych watrości albo sama przepływka zle mierzy
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
grupa 013
-
[B5 1Z] Proszę o analizę logów
jest git :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo ma chyba do Valeoszczoków
-
[B5 ADP] felgi 17" do mojej niuni - duza strata w osiagach ? testowaliscie ?
bo na 195 wjeżdzasz w dziure a na 225 przejeżdzasz przez nią wczoraj własnie zmieniłem felgi z 15" 195 na 17" 225 i faktycznie dobrze sie jezdzi, nie ma jakis znacznych strat na komforcie
-
[B7 BPW]Czarne emblematy AUDI
no czerwony + czarne dośc fajnie wyglada trzeba bedzie pomysleć
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam panicków coraz lepsza pogoda nam sie robi
-
[B5 AHL] sprężyny zawieszenia
masz 1.6 a to lekki silnik jest, dlatego przód masz w górze
-
[B5 1Z] Czy ja mam czujnik zużycia klocków ?
pamietaj też że jak klocek jest nawet troszeczke ukruszony czy popekany to i tak kwalifikuje sie do wymiany bez wzgledu na grubość
-
[B5 AHU] po dluzszej jezdzie traci troche mocy i moc jak by faluje?
no najlepiej jakbyś zrobił logi