-
Ile pali Wam gazu?
Mi palił benzyny między 10,5 a 12 w zależności od trasy. Gazu wychodzi między 12 a 14, najdłuższe trasy jakie robię to 25km.
-
[B5 AAH] Jaką instalację gazową założyć ?
a co sądzicie o instalacji OMVL? Taką mi dziś zaproponowali. Mam czas do 16 żeby się zastanowić
-
[B5 AAH] Jaką instalację gazową założyć ?
Gazownik zaproponował mi staga 300 z wtryskiwaczami matrix za 3700. Co o tym myslicie? Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
-
[B5 AAH] Jaką instalację gazową założyć ?
Wydaje mi się że mam rurki 6mm po poprzedniej instalacji. Reduktor kme gold na nich pójdzie? Bo w instrukcji czytałem, że potrzebuje 8mm. Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
-
[B5 AAH] Jaką instalację gazową założyć ?
Ok. Dzięki za informację. Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
-
[B5 AAH] Jaką instalację gazową założyć ?
A jakiś konkretny reduktor? Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
-
[B5 AAH] Jaką instalację gazową założyć ?
Witam! Tak się złożyło że te 4 lata jeździłem bez gazu. Teraz trochę sytuacja zmusiła i trzeba w końcu założyć. Także mam pytanie jaką na dzień dzisiejszy polecacie instalację. Tzn. jaka elektronika, wtryskiwacze i reduktor. Mocno zastanawiam się nad Stagiem tylko jakie konkretnie wtryskiwacze do niego założyć żeby chodził git.
-
[B5 AAH] Moja A4 2.8 Quattro
No myślałem to tłumiku supersprinta dedykowanym do tego modelu tylko na razie mam inne wydatki, ale niedługo wrócę do tego planu.
-
[B5 AAH] Moja A4 2.8 Quattro
Jednak plan zmiany instalacji upadł. Wróciłem do benzyny i to jest to!!!
-
[ALL B5] Wymiana/naprawa silniczka krokowego od klapy nawiewu na nogi.
Rozkręciłem wszystko poniżej kierownicy. Wyjąłem całą konsole środkową, tak było wg mnie najłatwiej. Wyjmując nadmuch na nogi w miarę łatwo można było dojść do tego silniczka.
-
[B5 AAH] Co to jest za kabel ?
Ok Dzięki. Tak sobie myślałem ale nie byłem pewien Pozdrawiam
-
[B5 AAH] Co to jest za kabel ?
a czy to może być dodatkowa masa do radia?
-
[B5 AAH] Co to jest za kabel ?
Witam! Dziś wyjąłem radio z samochodu bo chce poprowadzić czincze pod wzmacniacz i zauważyłem że znajduje się tam jedna nie podłączona kostka. Która wychodzi z tej samej wiązki co przewody do panela klimatronika. Co to może być za przewód? Chodzi o tą pojedynczą brązową kostkę na zdjęciu. Pozdrawiam!!!
-
[ALL B5] Wymiana/naprawa silniczka krokowego od klapy nawiewu na nogi.
no a ja już prawie uporałem się z tym silniczkiem. Została mi do złożenia jeszcze konsola środkowa bo czekam na nowy sterownik AIRBAG. Pracy trochę jest jeszcze mam zakwasy
-
[ALL B5] Wymiana/naprawa silniczka krokowego od klapy nawiewu na nogi.
Witam! Ja też muszę zabrać się za ten silniczek. Powiedzcie jest z tym więcej pracy niż z silniczkiem od klapy centralnej. Z tamtym trochę się napociłem żeby go wyjąć i zamontować. Przeraża mnie myśl że tu może być jeszcze gorzej Pozdrawiam
Wulki
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta