Treść opublikowana przez sokolnh
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc alvarokr zapraszamy na spoty :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mówili o nim dzisiaj rano w radyju masakra
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to super :th:[br]Dopisany: 28 Maj 2008, 10:39 _________________________________________________themon faktycznie mamy fisa, tutaj chłop takiego sprzedaje http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=363439236 trzeba sie nauczyc tylko odczytywać dane z tych kwadracików :kox:
-
VAG Kraków
ja bym sie tu zapytał http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_krakowskieniedziela_1800_galeria_kazimierzparking_dach_info_1_post-t23938.8565.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobrze Pablo pilnuj porządku
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
[Kraków] Części zamienne
zapraszam na pw w razie czego
-
[B5 AHU] Silnik muli a po 4000 obr/min ma kopa i dymi na czarno
sztanga turbiny do regulacji
-
EURO 2008
co nie możesz, kocha to poczeka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak, pamietam popołudniu sprawdze bo za niedługo jade do sądu na rozprawę o odszkodowanie za uszkodzenie felg
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wczesniej było lepiej, no ale cóz witam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
waski, dowiadywałes sie coś w mojej sprawie moze ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
on tez mi pomagał :kox:
-
[B5 AHU] Silnik muli a po 4000 obr/min ma kopa i dymi na czarno
moze to Ci pomoze http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_doprowadzenia_cisnienia_doladowania_do_normy-t30627.0.html masz takie samo turbo
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Jak to mówią : "Kto pierwszy ten lepszy" .Wstępnie mamy 100 miejsc zarezerwowanych , więc musisz obserwować rozwój sytuacji na liście chcetnych :th: ok, w takim razie czekam na rozwój sytuacji
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja jestem zainteresowany tym zawiasem -20mm oraz twoimi lampami tylnymi eee to chyba szybciej na czesci sprzedam Ozi tam lampy na przód chciał a na reszte moze sie ktos znajdzie