Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sprobuj jeszcze stad http://www.turboupload.com/download/Z7QYvGb6N47P/a4prolog.rar
-
[B6 AVF] Dylemat S-line czy inna 18
2 :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie widzisz obrazu czy co ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sciagnołes i sie nie otwiera czy nie mozesz sciagnac ? bo niestety probuje wrzucic na youtuba czy wrzute i lipa jeszcze probuje na google
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak anioła głos ide spac, 3majcie sie[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2008, 01:01 _________________________________________________P.S. http://pl.youtube.com/watch?v=RGVkRRmCUtg&NR=1
-
[ALL B6] Pomoc w wyborze felg B6-SEDAN
są jeszcze tu: http://www.a4mods.com/library/wheels/?album=7_Spoke i tu: http://www.a4mods.com/library/wheels/?album=Split_Spoke
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przez gg przejdzie, ale nie wiem jak z transferem
-
[ALL B6] Pomoc w wyborze felg B6-SEDAN
bananowcu [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2008, 00:18 _________________________________________________a tak serio to przeciez tu masz masz sporo ładniejszych felg do wyboru http://a4mods.com/library/wheels/?album=Mesh
-
[ALL B6] Pomoc w wyborze felg B6-SEDAN
ja bym Ci proponował takie w 18 " pasowałyby idealnie
-
[B5 1Z] Proszę o analizę logów
dałes 2x grupe 001 zamiast 003, jeszcze 008 nie ma
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to nie duży na rapidsharze masz wskaznik ile juz sie załadowało, takze moze tam sprobuj
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
duży to znaczy ile ma ? mozesz go skonwertować w tym programie co Ci dałem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
foty dodane
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
albo wrzuta.pl bo na youtube musisz miec konto
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
qwa, przez themona :bicz3: nie mam photoshopa i teraz musze fotki obrabiac w paincie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no dawaj filmik, ja zaraz foty wrzuce
-
[B5 APT] Oto moje autko - str.6 - nowy zderzak
maska wyglada kozacko, do czerwonego by pasowało myslisz o BRA ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5344213 fajny samochodzik na weekendy 150 KM, waga z 800 kg i 4x4
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zadna kupuj taką 18" http://allegro.pl/item374948635_felgi_mam7_audi_vw_mercedes_seat_8x18_5x112.html http://picasaweb.google.com/keskintuningman/Mam7NuvoWwwMamfelgenDe
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Carl Orff - Carmina Burana
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://rapidshare.de/files/39576670/a4prolog.rar.html macie komentowac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ide spac, jutro wrzuce 3majcie sie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no przesle wam mało ankiete do wypełnienia