Treść opublikowana przez sokolnh
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Stąd nie widać z huty nic nie widać Macie coś do huty Teraz nie twoja kolej jednak znaki interpunkcyjne to ważna rzecz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jaki qwa pierwszy :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://rapidshare.de/files/39576670/a4prolog.rar.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc zapraszamy na spoty
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sciagnij sobie filmik
-
[B5 1Z++] czerwone tełdei, mała sesja
narazie tylko lakiernik do klamek i lusterek, no i żeby mi poprawił prawe przednie drzwi bo śa po parkingowym zawadzeniu no i moze jakos kierowniczke sie uda dorwac eee nawet idzie, to jest troche wzmocniony 1z własnie boje sie żeby amator sie na nie nie znalazł dzieki :th: [br]Dopisany: 27 Marzec 2008, 21:12 _________________________________________________update
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja bym wziął toyo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak delikatnie powiedziane... adwokat sie znalazł :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2008, 18:56 _________________________________________________btw tak poza tym na spocikach nie bije licznik wiec ocb
-
[B5 AVG] Brak mocy na zimnym silniku
nie gdybaj, vaguj
-
[B5 AFF] Xenony
oznaczenie na obudowanie lampy h7/d*s oznacza tylko to że taka sama obudowa była w oby dwóch przypadkach, soczewki są inne, masz teraz włożoną h7 wiec d*s Ci nie podejdzie bez specjalnej przejsciówki, poza tym "kostka" podłaczeniowa tez sie różni, takze raczej napewno masz zwykłe lampy :th: chyba ze masz taka soczewke ? http://www.xenony.intnet.pl/sklep/product_info.php?products_id=103
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobra , wyślę pw dobra, wyslij
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w pracy siedze, nie mam gg
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
żadne lajty, to są mega nigger gang bang koxy dla prawdziwych męźciznów
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
marlboro 50
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
troche popstrykałem dzisiaj moze jak bede miał chwile to skocze zrobić sesyje
-
[ALL B6] Pomoc w wyborze felg B6-SEDAN
jak 1 to przynajmniej 18" jak 3 to przynajmniej 19"
-
[ALL B6] Pomoc w wyborze felg B6-SEDAN
ale one przeciez nawet nie sa załozone, na cegłach stoja
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to narazie prolog, bedzie finalna wersja, beda wszyscy tylko trzeba porobic pare jakis fajnych sesji i jakis filmik skrecic czekac na nowy przebój feela i skleić wszystko w całosc
-
[ALL B6] Pomoc w wyborze felg B6-SEDAN
ciekawy efekt, jak o cala wieksze http://moto.allegro.pl/item374517388_18_5x112_5x120_et_35_pasuje_do_audi_i_inne.html
-
[B5 AHU] Silnik muli a po 4000 obr/min ma kopa i dymi na czarno
ale sprawny LMM nie przywróci Ci cisnienia turbiny zrób loga bo nie mam ochoty nic stawiac
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy zapraszamy do udzielania sie w wątku http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_krakowskieniedziela_1800_galeria_kazimierzparking_dach_info_1_post-t23938.8910.html i na spoty :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
widze że zawładnelismy tematem sprzedam auto waski działa juz ?
-
[ALL B6] Które 18" najlepiej pasują do mojego sedana?
ja jestem fanem german style i wybrałbym bbsy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To na pewno sprawka Kononowicza.Zlikwidował wszystko no Konon to taki nicpoń, mógł to zrobic