Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. Stąd nie widać z huty nic nie widać Macie coś do huty Teraz nie twoja kolej jednak znaki interpunkcyjne to ważna rzecz
  2. jaki qwa pierwszy :gwizdanie:
  3. http://rapidshare.de/files/39576670/a4prolog.rar.html
  4. czesc zapraszamy na spoty
  5. sciagnij sobie filmik
  6. narazie tylko lakiernik do klamek i lusterek, no i żeby mi poprawił prawe przednie drzwi bo śa po parkingowym zawadzeniu no i moze jakos kierowniczke sie uda dorwac eee nawet idzie, to jest troche wzmocniony 1z własnie boje sie żeby amator sie na nie nie znalazł dzieki :th: [br]Dopisany: 27 Marzec 2008, 21:12 _________________________________________________update
  7. ja bym wziął toyo
  8. Tak delikatnie powiedziane... adwokat sie znalazł :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2008, 18:56 _________________________________________________btw tak poza tym na spocikach nie bije licznik wiec ocb
  9. nie gdybaj, vaguj
  10. sokolnh odpowiedział(a) na stelo temat w Audi A4 B5
    oznaczenie na obudowanie lampy h7/d*s oznacza tylko to że taka sama obudowa była w oby dwóch przypadkach, soczewki są inne, masz teraz włożoną h7 wiec d*s Ci nie podejdzie bez specjalnej przejsciówki, poza tym "kostka" podłaczeniowa tez sie różni, takze raczej napewno masz zwykłe lampy :th: chyba ze masz taka soczewke ? http://www.xenony.intnet.pl/sklep/product_info.php?products_id=103
  11. dobra , wyślę pw dobra, wyslij
  12. w pracy siedze, nie mam gg
  13. żadne lajty, to są mega nigger gang bang koxy dla prawdziwych męźciznów
  14. troche popstrykałem dzisiaj moze jak bede miał chwile to skocze zrobić sesyje
  15. jak 1 to przynajmniej 18" jak 3 to przynajmniej 19"
  16. ale one przeciez nawet nie sa załozone, na cegłach stoja
  17. to narazie prolog, bedzie finalna wersja, beda wszyscy tylko trzeba porobic pare jakis fajnych sesji i jakis filmik skrecic czekac na nowy przebój feela i skleić wszystko w całosc
  18. ciekawy efekt, jak o cala wieksze http://moto.allegro.pl/item374517388_18_5x112_5x120_et_35_pasuje_do_audi_i_inne.html
  19. ale sprawny LMM nie przywróci Ci cisnienia turbiny zrób loga bo nie mam ochoty nic stawiac
  20. witamy zapraszamy do udzielania sie w wątku http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_krakowskieniedziela_1800_galeria_kazimierzparking_dach_info_1_post-t23938.8910.html i na spoty :th:
  21. widze że zawładnelismy tematem sprzedam auto waski działa juz ?
  22. ja jestem fanem german style i wybrałbym bbsy
  23. To na pewno sprawka Kononowicza.Zlikwidował wszystko no Konon to taki nicpoń, mógł to zrobic

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.