Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spoko, tylko chyba juz było po wszystkich atrakcjach jak przyjechałem, za to uszczeliłem kałboya z cysterną :evil: i ogóras mi sie podobał:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
idzie ktos na trucki ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
[B6 BBK] Moja S4
co nie wycisną
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Polska-Austria.... Podziękujmy sędziemu...
ale zrobił najgorzej jak mógł zrobić, ponieważ naprawił swój bląd ( gol dla polaków) innym błędem o to tu chodzi
-
Polska-Austria.... Podziękujmy sędziemu...
- Nowicjusz - wątek powitalny
czesc- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no trzeba by podpiąc do kompa i zobaczyć ......why- [B5 AFN] Co wymienić a co zostawić w moim sprzęcie audio
ja od jakiegoś czasu zmieniam radia miedzy pioneerami a alpine'ami i chwale sobie tą i tą marke to jednak musze przyznac, że alpine'y ciut lepiej graja- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jesli Ci chodzi o samochodowe, to na ul. Balickiej nigdy nie było ( a jak było to pewnie w zamierzchłych czasach), prędzej na Balicach, ale jej już nie ma. Spora giełda jest na Rybitwach i nie wiem jak z tą w drodze na Przylasek, tam też kiedyś była, ale nie wiem czy sie utrzymała- Nowicjusz - wątek powitalny
czesc- Nowicjusz - wątek powitalny
czesc zapraszamy na spoty- Nowicjusz - wątek powitalny
czesc- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pewnie w nocy robił sobie podpis- AUDI - jak to ładnie brzmi...
fajne miejsce na zdjecia, tylko przydało by sie troche lepsze kadrowanie a autko fajne ale przydała by sie ciut wieksza felga :th:- Nowicjusz - wątek powitalny
czesc- Nowicjusz - wątek powitalny
czesc- Nowicjusz - wątek powitalny
czesc - Nowicjusz - wątek powitalny