Treść opublikowana przez sokolnh
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc też przesiadłem sie z coupejki na a4
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spoko, chetnie pójde tam jeszcze raz to jest to: http://fotoforum.gazeta.pl/3,0,1066537,2,9.html ale i tak nie widac wszystkich budowli, no i troche bardziej zarośniete jest i jeszcze jedna stronka (okolice Krakowa), fajne zdjecia http://odrapanasciana.pl/galerie szkoda, że tego bonarka juz nie ma
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak jedziesz igłomską od huty w strone sandomierza, mijasz pętle tramwajową, potem wiadukt i jest taka długa prosta, na tej prostej po prawej są wózki widłowe i za tymi wózkami widać z drogi częsc tej huty ogólnie fajne miejsce, jeszcze tak bardzo nie rozgrabione, troche połaziłem, ale bałem sie zapuszczac do środka tych budynków bo nie wygladaja najpewniej a ja byłem sam, chociaz w środku by napewno fajne zdjecia porobił
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z wyprawy niedzielnej http://sokolnh.carbonmade.com/projects/2081603 mam wiecej fotek, ale musze wykupic dodatkowe miejsce, wtedy wrzuce reszte i jak ? P.S w razie gdyby http://pl.wikipedia.org/wiki/Kafar
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
myślą że bedą na nie wyrywać babeczki ale wszyscy wiemy, ze wystarczą białe pumy
-
Czy ktoś widział w sprzedaży zarniki D1S 5800k lub 6000k ???
pewnie nie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
prze ch... http://www.joemonster.org/filmy/9525/Przestroga-przed-sterydami
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
1.9 TDI i 433 PS/786 Nm ...
w sam raz na miasto
-
[B5] Ostateczna decyzja... 17" - tylko ktore ?
18" http://i28.photobucket.com/albums/c239/Piotr_GTI/jarex.jpg http://img208.imageshack.us/my.php?image=lucasimg2122mb2.jpg a tu chyba 19" http://img208.imageshack.us/my.php?image=lucasimg2122mb2.jpg
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
fajna fajna ale ja bym tam wstawił tdi
-
[B5] Ostateczna decyzja... 17" - tylko ktore ?
Why ? Ze niby za małe ? yhy tak mi sie wydaje